Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,7 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

"To był fantastyczny dzień i jedno jest pewne. Od strony kierowcy Robert zrobił wszystko, co należy, aby pokazać, że jego niesamowite umiejętności, wyczucie auta, zupełnie nieznanych, a bardzo trudnych w wyczuciu opon, w końcu prędkość, regularność, opanowanie i bezbłędność... to wszystko tam jest. 
Więcej nie można wymagać od żadnego kierowcy. Nie tylko takiego, który nie jeździł w F1 od wielu lat.
To był topowy występ topowego zawodnika w topowej formie, a co z tego wyniknie... to już leży w gestii "bogów Formuły 1".  cytat z fb Cezarego

 

No i ten Permane ktory jak na swoje wypowiedzi jest wrecz pod ogromnym wrazeniem formy Roberta. Nadal jest jednym z najlepszych inyzynierow jesli chodzi o kierowcow :) najgorsze to czekanie na informacje...

Odnośnik do komentarza

 

Z tą ręką to on może mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Team, który go weźmie może dotacje z UE na takiego pracownika brać.

Hehehe dobre dobre. Ja tez zaliczam sie do grupy hejterow wyczynow Roberta. 

 

Ja nie jestem hejterem. Lubię gościa i mi mocno kibicuję z całego serca.

 

A że smieszek jestem, to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza

 

 

Z tą ręką to on może mieć orzeczenie o niepełnosprawności. Team, który go weźmie może dotacje z UE na takiego pracownika brać.

Hehehe dobre dobre. Ja tez zaliczam sie do grupy hejterow wyczynow Roberta. 

 

Ja nie jestem hejterem. Lubię gościa i mi mocno kibicuję z całego serca.

 

A że smieszek jestem, to inna sprawa.

 

 

Spoko wiem przecież :D O ile Robert różnie radził sobie w WRC to w F1 skończą się wszystkie te głupie teksty o taksówkach i zabijaniu siebie i pilota. On w swoim naturalnym środowisku będzie chciał być tylko najlepszy a nas fanów czekają chyba wspaniałe emocje. 

 

Pójdę teraz stracę przytomność bo na całkowicie przytomnego to za dużo jak dla mnie. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli już, to obstawiam przyszły sezon. Nie wcześniej. Robert zapał ma, ale Renault podchodzi bardzo ostrożnie. Myślę, że mogą dać mu szanse na testy i jak tak się stanie, to będzie ich cała masa. Będą chcieli się upewnić, czy będzie konkurencyjny na każdym z nich. Szkoda, że w Monaco nie można przetestować kierowcy. Na ten moment to chyba najtrudniejszy tor wyścigowy w sezonie.

Odnośnik do komentarza

http://www.robertkubica-klubkibicow.pl/2017/06/alan-permane-powiedzialbym-ze-zrobimy-czegos-przyszlosci/

 

Nikt z nas nie wie, na ile sprawna jest jego dłoń. Ale, jak sam wspomina, nie ma problemu by zasiadł w bolidzie jeśli wprowadzą modyfikacje szerokości kokpitu 5-10cm.

 

Myślę, że skoro dobrze radził sobie w autach WRC, to dłoń ma sprawną... więc po co mu ta szerokość...?

 

Nikt wcześniej nie wspominał o jego powrocie. Teraz pokazano Roberta w bolidzie i nagłośniono. Uważam, że nie była to niedzielna wycieczka po padoku lecz sprawdzian i plany na przyszłość.

 

Serce się raduje, a życie każe czekać...

Odnośnik do komentarza

Wracając do tego, czy Reanult by wzięło Roberta na kierowcę, to też ważne, że do rozważenia mają przeciętnego Sirotkina za którym jednak stoją duże pieniądze rosyjskich inwestorów. Wybór wcale może nie być taki oczywisty i same umiejętności mogą nie być wystarczającym argumentem. Zaintereoswaniem Renault wyrażał też w tym sezonie Alonso, na co Renault powiedziało, że nie byliby w stanie spełnić jego oczekiwań.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.