Skocz do zawartości

Robert Kubica - wiadomości, plotki i pogaduszki.


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

 

w eleven chwalili RK głównie za stabilne wysokie tempo, trochę ujęć z padoku, konferencja z Robertem, generalnie podjarka całą sytucją 8)

 

 

edit:

http://powrotroberta.blogspot.com/2017/08/kubica-musisz-najpierw-czuc-sie-dobrze.html

"Prawda jest taka, że był długi moment, że walczyłem o życie. Ludzie skupiają się na moim ramieniu ponieważ to moje największe ograniczenie. Tak naprawdę jednak miałem złamania od mojej stopy do ramienia po mojej prawej stronie. Miałem wiele złamań, dlatego moja rehabilitacja była tak skomplikowana i długa. Miałem szczęście, że byłem sportowcem i jeździłem w F1 i pewnie tylko dlatego nadal mam rękę".

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

Inżynier Kubicy: Szybkiego kółka nie było, nie jeździł na pusto, spisał się znakomicie

 
DGPGl1NXgAAhNpS.jpg fot. Renault Sport F1 "Możecie przestać zadawać pytanie czy sobie poradzi. Robert nie mia problemu z prowadzeniem aut hybrydowych" - mówi inżynier Renault Ricardo Penteado

 

 

 

 

 

 

 

 

http://powrotroberta.blogspot.com/2017/08/inzynier-kubicy-szybkiego-koka-nie-byo.html

 

:banderas:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Fenomenalny człowiek tak naprawdę. Gość ma takie pojęcie o zarządzaniu zasobami, że wszyscy Ci guru do samorozwoju mogą mu jedynie pięty całować. To zdanie pokazuje jak bardzo rozumnie i z systemem podchodzi do osiągania tego co w życiu chce:

"Zrozumiałem, że superbohaterowie nie istnieją ale trzeba robić krok po kroku i tak można rozwiązywać problemy. Nie poprawiłem nic ze swojej jazdy, ale dostosowałem się do nowych rzeczy i musiałem zmienić swoją skalę priorytetów"

Odnośnik do komentarza

Ja niestety im więcej czytam relacji i wypowiedzi z tych testów tym bardziej wątpię, że Robert dostanie miejsce w jakimś bolidzie. Jedyna szansa w Renault, ale oni nie mogą tak po prostu zwolnić Palmera, musieliby wykupić jego kontrakt co wiąże się z milionami euro straty. Nie wiem czy Olimp czy inny Lotos jest w stanie wyłożyć tyle kasy dla Renault. Boję się, że polityka i księgowość wygra, ale obym się mylił. Niech Palmer dojeździ do końca sezonu a od marca Robert :)

Edytowane przez S(pipi)ix
Odnośnik do komentarza

Jeszcze przed testami czytałem wywiad z Robertem, który mówił że w domu na swoim sprzęcie jeździł godzinami w iRacing i dowieszał do rąk kilkukilogramowe obciążniki, żeby je jak najbardziej wzmocnić. Mówił, że schodził mega zmęczony i zlany potem.

 

http://www.przegladsportowy.pl/motosporty/formula-1,robert-kubica-potwierdza-to-ja-startuje-w-iracing,artykul,773586,1,474.html

o tutaj :)

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobry ten filmik. Szkoda tylko, że wychodzi na to, że w rajdach były tylko dzwony. A przecież w cytrynie trochę tych rajdów w swojej klasie wygrał i został mistrzem WRC2 i w tym samym roku został osobowością roku według FIA :)

Oj no przecież to nie film dokumentalny ;)

 

Tu jeszcze 2 od tego pana, sprzed 2 lat. Genialny kanał.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Cezary Gutowski wrzucił na swój FP wyciąg z wywiadu Cyrilem:

 

https://www.facebook.com/cezarygutowskiofficial/posts/1449561095132818

 

Dalej twierdzą, że na SPA nie zobaczymy Roberta ale już nie ma zapierania się, że nie mają wobec niego żadnych planów:

 

"On (Palmer) wie, że obecnie ma jednoroczny kontrakt i kompletnie rozumie, że zespół musi rozważyć opcje na przyszłość, ale mówię mu to co i wam. Robert to plan średnioterminowy. Definitywnie, absolutnie nie na Spa."

 

Odnośnik do komentarza

No to na "Spa" Piątkowy trening, a na Monza powrót do bolidu i wyścig. Zachowując zasadę małych kroczków

Kubica miał wypadek we Włoszech, Włochy to jego druga Ojczyzna, jest tam uwielbiany.

Tor Monza jest idealny na powrót.

Szefostwo "Góra" jak to jest ładnie zostało nazwane w tym wywiadzie chyba zrozumiała

że Kubica jest lepszy pod względem marketingowym oraz lepszą opcją na rozwój bolidu jak i w kontekście walki o "jakiekolwiek" punkty

Moim zdaniem decyzja już zapadła ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...