Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

huh,jako że dopiero od teraz jestem posiadaczem wii to jaram się wszystkim po kolei..

zacząłem od super mario galaxy ale jak na razie to mnie specjalnie nie wciągnęło. zdecydowanie mi się podoba super paper mario. pare kawałków w just dance 4 też poszło, całkiem spoko gra nawet dla kogoś kto jak ja jest przeciwko tańczeniu;) teraz czas sprawdzić mario kart!

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zacząłem swoją pierwszą ( :blush: ) Zelde w 3d. Twilight Princess daje radę. Nawet więcej, na razie jest za(pipi)iście i chyba będzie już tylko lepiej (teraz mam circa 10h).

Mario Galaxy poszedł w odstawkę (jeszcze kilka razy podejdę ale hydraulik chyba mi już nie podpasuje).

Madworld i NMH :good:  Aż  żałuję, że dopiero od niedawna mam Wii.

Odnośnik do komentarza

_mike , i gdzie jestes po 10 h? chcialbym sie dowiedziec jak wolno mi idzie bo tez mam podobna godzine na liczniku;)

 

punch out to klapa. 3 ruchy na krzyz i walka wygrana. 

 

za to szczerze polecam ORDER UP. w extrimie gierka dostala cos pomiedzy 8 a 9 i na prawde na to zasluguje. to takie jakby proste minigierki kuchenne...ktore wciagaja jak bagno.  robisz nalesniki, gotujesz chili con carne badz hamburgera a kazdy z krokow (no moze nie kazdy-na kazda potrawe przypda ich z 5 do 8,przynajmniej na poczatku gry) wykorzystuje w jakis sposob mozliwosci wiilota i jego czujnik ruchu. do tego dochodzi pare glupkowatych ale ciekawych przerywnikow i mini gierek ktore nie nudza oraz wizyty na czarnym rynku w celu kupna przypraw:) a dopiero mam za soba ponad godzinke gotowania. swietna zabawa- Polecam

 

nie mialem okazji jeszcze nigdy zagrac w cooking mama wiec nie porownam niestety jeszcze;)

Odnośnik do komentarza

To rzeczywiście wolno ja miałem 13 h za pierwszym razem na 3 prowincji nie pamiętam nazwy. Twilight Princess  to sympatyczny kawałek kodu i te ujęcia kamery w kilku wstawkach :wub: . Powiem Ci że najlepsze Ciebie czeka ah i to co potem się wyprawia sam miód.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

punch out to klapa. 3 ruchy na krzyz i walka wygrana.

 

PunchOut to zajebiście trudna gra.

Jeśli wygrywasz walki od trzeciego ,,pucharu" wzwyż + obrony tytułów w trzech ruchach, to jesteś growym bogiem.

Gra może się wydawać na początku prosta, ale z każdym kolejnym przeciwnikiem jest coraz trudniej, trzeba nauczyć się wszystkich ich ciosów oraz hintów na to jak zamierzają uderzyć i reagować w ułamku sekundy.

Polecam grę na samym pilocie, jest bardziej precyzyjny i szybciej można wklepywać ciosy niż machając.

 

PunchOut to moim zdaniem gra z poprzedniej epoki odziana w nowe szaty. Potrafi zgnoić gracza niemiłosiernie, ale też daje ogromną satysfakcję z wygranej. Uczucie z obrony tytułu w ostatnim pucharze jest niesamowite.

Odnośnik do komentarza

Xenoblade Chronicles podejście nr 2  a dlaczego bo poprzednie zakończyło się na ?? w Snow Valak bez questów tylko lvl up co było sporą pomyłką teraz już jestem w Sword Valley i co tu mogę powiedzieć achom i ochom nie ma końca.  Teraz ogaraniam wszystkie zadania poboczne i nawet 30 sekund nie lvl upowałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...