Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Zelda: TP. Wkrecilo mnie na maksa( w ogole te gry z wii z tym swoim klimatem rodem z ps2 wkrecaja na maksa) i chociaz czasami meczy mnie troche sterowanie to piekna basn. A dzisiaj moi drodzy.. buahahahaha kupilem sobie Zelde: SS w edycji specjalnej :D: 25th aniversary za 15 euro ^^ oj niebawem bedzie sie dzialo

 

No i wpadniesz w pułapkę Nintendowych zakupów o Metroid Trilogy tylko nie zapomnij :D a Hyrule Historia to już tylko kwestia czasu i finansów.Do mnie już leci :D Słyszałem że na amazonUK się skończył

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Rayos wydanie z sountrackiem, Bushisan jak na razie to zalezy mi jeszcze na paru tytulach ktorych za chu** nie moge znalesc... The Shadow tales, Muramasa, Fragile Dreams. W metroida gralem kiedys, dawno na Dsie i totalnie mi nie podszedl. W ogole u mnie w miejscie tak czesto popelniaja bledy w sklepach. Z Xenoblade Chronicles mialem taka sama historie... bylo pare dni po premierze a ja bylem akurat w media markt. Wszedzie gra kosztowala 60 euro a tam pare egzemplarzy 20e.... zrozumcie, ze ja sprawdzalem trzy razy na pudelku czy to aby nie wersja demo tylko, albo jakies dziwy. 

Edytowane przez okens
Odnośnik do komentarza

The Legend of Zelda Skyward Sword. Tak jak pierwszy kontakt z gra nie zaliczam do udanych (moja pierwsza gra na Wii), tak po ogarnieciu sterowania, i oswojeniu sie z gra, musze stwierdzic, ze gra wymiata. Tak mnie nowa Zelda wciagnela, ze nawet Ni no Kuni poszedl w odstawke.

Odnośnik do komentarza

Xenonblade. Zmęczyła mnie ta gra w zeszłym roku kiedy miałem około 80h i zbliżałem się do końca. Niedawno włączyłem ponownie, żeby szybko przejść, ale gra znowu mnie urzekła :-) i niespiesznie sobie łażę przed finałem, zaliczam brakujące questy, odbudowuję colony 6, zdobywam nowe skille i podziwiam widoki. Mam już 120h i utwierdziłem się w przekonaniu, że Xenoblade to ścisła czołówka gier. Nie wiem jak Monolith to zrobił, ale Xenoblade wygląda genialnie i mimo że powstał na "zacofanej graficznie" Wii, może zachwycać w 2013 roku. 

Odnośnik do komentarza

No More Heroes. Moje pierwsze spotkanie z tym tytułem to demo na ps3 które mnie nie porwało, sterowanie padem było do bani, ale już willot + grucha to już zupełnie inna bajka. Lubie japońskie dziwne produkcje i ten tytuł mi jak najbardziej podpasował, chociaż grafika jest kiepska, ale da się to przeżyć.

Odnośnik do komentarza

Nooo NMH to swietny tytul, tez mam na polce i mam zamiar przerobic( w ogole Wii bawie sie od niedawna i mam do przejscia jeszcze 95% gier :) Szkoda, ze to studio od NMH nie wydalo na Wii Killer7 bo to dopiero byla gra omg!

Wczesniej meczylem Donkey Konga ale musialem sobie dac spokoj na jakis czas. Teraz ciagle powoli mecze sobie Zelde TP. 

Mam do was pytanie. Gral ktos z was w Go Vacation?? Naogladalem sie filmow na Youtube i mi sie to wszytsko wydaje sympatyczna minigierka, tylko czy tam mozna w jakis sposob ustawiac poziomy trudnosci, czy bede zmuszony bic swoje wlasne rekordy? Fajnie sie w to gra w dwie osoby??

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Super Mario Galaxy. Z hydraulikiem nie miałem do czynienie od dawien dawna więc zasiadając do tego tytułu sądziłem że dostane dobrego platformera. Ale nic z tych rzeczy, pojawił się syndrom "jeszcze jedna gwiazdka, jeszcze jedna galaktyka" i nagle okazało się że minęło ładnych parę godzin od kiedy odpaliłem grę. Chyba tylko Big N potrafi sprawić żeby ich ekskluzywne serie gier trzymały tak wysoki poziom przez tyle lat :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

40 czapter w last story, czemu mimo fabularnych wpaduch ta gra pokazuje pazura dopiro pod koniec :/

w metroida trilodży gralem chwile, w jedynke, tam przelazlem kawal i ten baktraking mnie rozyebal

boze mozna wracac i w ogole, ale ILE MOZNA

teraz czeka na odpalenie gitar hiro 4, w ogole na wii MAM WRAZENIE ze gitarka ma ciutke lagi w porownaniu do tej np. z xboxa

jezu jaka to zaj,ebista konsola, do tego tanio, czemu wczesniej na to nie wpadlem?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.