Skocz do zawartości

Seria Tales of


Killabien

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni dobry, a zarazem najlepszy Tales to Berseria, nie wiem o co macie ból dupy z tą Vesperią, bo to było dobre, ale nic ponadto, chyba tylko dlatego że to był ex na klocka tyle ludzi płaczę.

 

Każdy ma swój gust, ja lubię najbardziej Vesperie za fabułę, postacie, świat i chara design od Production I.G. skoro masz z tym problem to sam prezentujesz ból dupy. Ja nie twierdzę że ostatnie Talesy za które odpowiadał Baba są chuyowe. Są po prostu przewidywalne fabularnie, robione na jedno kopyto i mają beznadziejny chara design ot co. Kiedyś chociażby robili własne silniki Tales oznaczał jakość w wielu kwestiach, teraz technicznie seria stoi w miejscu od czasu powstania Graces i Xilli a to nie jest dobrze. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

87h mam i jestem przy końcówce, jak dla mnie to jeden z najlepszych fabularnie jRPG'ów od około 10 lat na pewno najlepszy fabularnie Tales jaki się pojawił( co mnie cholernie zdziwiło, bo Zestiria była kiepściutka), jak skończę to skrobnę coś więcej.

Edytowane przez Strife
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

No kurcze pieczone fajna ta Berseria duzo lepsze niz to (pipi) poprzednie ktorego nawet nie skonczylem i z ktorego pamietam tylko Zavaid-a.

 

Gra dalej wyglada jak z Ps3 Check

Cell Shading Check

Troche nudna exploracja Check

 

Ale teraz przynajmniej mamy bardzo fajna chodz smutna historie, poprawiony system walki, zero problemow z kamera, swietnie napisane postacie, trudnych bossow i za(pipi)ista muzyke.

 

Bedzie w tym tygodniu konczone oj bedzie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

20h w Berserii za mną, w końcu kupiłem bo spadła do około 120zł, po przejściach z Zestirią, je... kupno za pełną cenę.

 

Gra jest lepsza od Zestiri, ale ma swoje problemy, na pewno wielka słabość to badziewna muzyka, ogólnie Tales jakoś pięknych kawałków nie miał, ale zawsze coś było co wpadało w ucho, a tu? Nic, dno, nawet muzyka DLC jest słaba, zwłaszcza pak idolmaster z jednym utworem, gdzie poprzednie części miały osobny utwór dla każdego ubranka dla pani z zespołu...

 

Wielki plus to brak Soreya i Mikleo, jak ja ich nienawidziłem, trudno opisać słowami :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Berserie wlasnie ogrywam, wcześniej tylko Vesperia i chyba jakies stare Talesy na SNESa.

 

Fajnie, że historyjka jest mroczna, mimo cukrowej otoczki. Eksploracja prosta i kliszowa (mapka, roslinki, skrzynie, statyczni NPCe) ale miło się gra.

 

Pewnie za dwa miesiace nie będę pamietal imion głównych bohaterow podobnie jak w FFXIII i XV, podczas gdy z FF7 kojarze chyba kazda postac poboczna.

Odnośnik do komentarza

Mozna wgryzc, 7 to uczciwa ocena.

 

Ot another jrpg, co chwila jakies nowe mechanizmy walki a i tak wystarczy klepac R2 i combosy, by wymiatac większość mobków.

 

Minigierki pozwalające zarobic walute na kostiumy.

 

Trochę hunoru, trochę cringeu.

 

Grafika wczesne PS3.

 

Planuję przejsc, bo kliszowa historia o zemscie, religii, demonach zawsze fajna. Ceny jednak faktycznie powariowaly. Kupilem i tak drogawo a dzis najtansza na allegro 184 zl :dafuq:

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.