Skocz do zawartości

Seria Tales of


Killabien

Rekomendowane odpowiedzi

Oh my... ale ten EX dungeon w TOX2 jest zakręcony :S

 

Co do Phantasii to się zgodzę, tylko ja grałem dawno dawno temu na SNES więc już aż tak bardzo nie pamiętam dokładnie historii, ale system walki na tamte czasy był przedni ;) No nic, trzeba wreszcie dobić tę platynę w TOX1, ale nie wiem czy jak wyjdzie angielska wersja to też będę chciał platynować ;p

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i wpadła platynka w ToX1 :)

 

Ogólnie tylko jedno trofeum musiałem wygrindować, było to zabicie 75 rzadkich potworków. Poza tym reszta wpadała dosyć przyjemnie w trakcie dwóch przejść gry.

Drugie przejście zakończyłem też z wynikiem 8610 grade, więc nawet fajnie, tylko szkoda że nie bardzo jest teraz powód by grać 3ci, 4ty czy 5ty raz skoro mamy ToX2 :S

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

no a ja na ten przyklad gralem tylko w  tales of symphonia na gacka  genialna gra  sie naszukalem strasznie sowjego czasu zeby dostac :) i potem jak sie dowiedzialem ze tales of symphonia  dawn of new world wyszlo na wii to tez pogralem :) choc mniej sie podobala niz pierwsza.No i musowo sie napalilem na Vesperie na x360 i przeszedlem jeden z lepszych rpg :)

Odnośnik do komentarza

hehe, no i wpadł ending za spłatę długu.... powiem, że za takie cierpienia to co spotkało Ludgera na tym filmiku nie było fair ;p 8000 grade points w pierwszym przejściu, może pora wystartować new game+ żeby nabić grindowe trofiki /hmm

 

Co do symphonii na wii, no z tales jakie grałem w ostatnich paru latach to jedyna część jaką nie dałem rady skończyć :(

Odnośnik do komentarza

Jest trudniej bo raz, trzeba grindować specyficzne dla postaci skille po 450 razy oraz 450 razy dla support skilla dla każdej postaci :) No i dwa, są wyzwania do zrobienia podczas walk, te najtrudniejsze wymagają post game, szczęścia i czasami dobrego, bardzo dobrego ustawienia i dobrania przeciwnika, bo np jest wyzwanie za zrobienia 9 chainów w trakcie overlimita i każdy chain musi trafić w przeciwnika, i tu jest wariacja jeszcze, że trafić, ba! trafić podczas combo atakującego w słabe punkty i na dodatek kończymy takiego combo jeszcze hi-oogi ;p

 

Sam jestem bliski 60%, została mi też połowa wyzwań podczas walk i parę innych mniejszych rzeczy, które powinny wpaść same jakbym grał drugi raz ~_~

 

Jest też trofik za nabicie lvl 200 jedną postacią - czasochłonne, chyba że gra się ex game z bonusami do doświadczenia, no i dodatkowa lokacja jest SHITOWO zaprojektowana wg mnie, a trzeba ją skończyć, aby zdobyć zakończenie areny, za co też chyba jest trofeum.

 

Platynka w Xillia 1 to pikuś :)

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 Destiny DC PS2;  Destiny 2;  Rebirth; Innocence; Innocence R( znacznie inna gra niż wersja na DS); Hearts; Hearts R( znacznie inna gra niż wersja na DS); Narikiri Dungeon X; Phantasia( wszystkie znacznie usprawnione wersje np. na psp - nowe postacie, questy itp); Symphonia PS2; Vesperia PS3

Odnośnik do komentarza

Kurczę mało. Czytałem, że w Graces grade'ów nie można farmić. Trzeba wykonywać zadania poboczne, zbierać tytuły itd. Moja przygoda z Talesami zazwyczaj wyglądała tak, że pierwsze przejście to głównie main story i farmienie grade, a w kolejnym robienie wszystkich sidequestów, zdobywanie tytułów i zaliczanie opcjonalnych dungeonów.

 

Ten zabieg odpycha mnie trochę od gry ;/ Bo jak wymaksuję wszystko za pierwszym przejściem, po to żeby mieć maksymalnego grade'a, to po co mi on w drugim przejściu jak już wszystko zobaczę wcześniej.

 

Głupota.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem 3000~ ale robiłem zadania i tytuły w pierwszym przejściu, bo jestem masochista :D!

 

Ale myślę, że spokojnie można z 1500-2000 wyciągnąć, nie starając się aż tak bardzo...

 

 

PS: drugie przejście jest potrzebne, nie ma szans zrobić 100% przez to, że musisz bossów bić w 60 sekund co jest zupełnie nie do zrobienia grając po raz pierwszy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...