Skocz do zawartości

Seria Tales of


Killabien

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Zetta napisał:

Wchodzisz do tematu a tu taka cebula na jednego z najlepszych Talesow...
Ale na nowego Ubigoowno zawsze sie kasa znajdzie.
Ja juz zaniedlugo zaczynam przechodzic to dam znac co i jak.

kupiłem ostatnie 3 tales of w okolicy premiery w foli i się 3 razy zawiodłem. Ubi szroty ostatnie 3 które kupiłem to były sztosy (mario rabbits, ac origins i south park) także wiesz wspieram to czego jestem pewny. A i moje 63 zł na steam to nadal więcej dla dewelopera niż koleś co kupi na ps4 używkę :D  

 

Najlepsze tales od lat też nic nie znaczy. Bo ostatnie talesy od czasów vesperii to były gówna kopiuj wklej. To tales of berseria podobno też wybitne nie jest ale ma coś co lubię w końcu dobrą fabułę. Dlatego kupie ale na przecenie (lub ktoś z forumka mi kupi takie community mamy fajne)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Ja tez sie powstrzymuje. Denerwuje mnie, ze tak jak blant mowi - ostatnio to kopiuj wklej. Poza tym, za tydzien bede mial Xeno2 i mysle, ze to mi wystarczy. Kupilem tez AC:Origins a propos ubi szrotow i bardzo jestem zadowolony, bo o ile same AC:O jest slabe, tak wzbudzilo we mnie chec powrotu do dobrego sandboxa i koncze sobie Zelde: BotW :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gram w nowe tales dzięki mikołajowi z forumka. Powiem jedno to pierwszy tales z zerowymi loadingami (to zasługa pc'ta czemu wcześniej nie grałem na pc? ) oraz ciekawym początkiem fabuły. Naprawdę trzyma zainteresowanie a w tales of zeistra musiałem pilnować się czy nie zasnę :D 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Berseria skończona. Dobra gra. Przyjemny system walki. Fajny system z akcesoriami . Świetnie zarysowane charaktery postaci, przygniotła mnie ilość małych pogadanek pomiędzy postaciami, naprawdę trudno ich nie polubić. Szkoda ,że fabuła ciut się rozlatuje i jest zszywana mocno na siłę.  Jeden z Ciekawszych J RPG w jakie gralem ostatnio.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 27.09.2018 o 11:29, voi tekku napisał:

Wiem ze glupie pytanie, ale jest promocja na PS store i Berseria jest za 80 zl. Nigdy nie gralem w Talesy, ale lubie jrpg, anime i ogolnie japonszczyzne. Warto sie skusic? 

 

80 zł to wreszcie świetna cena, a gra to na pewno wystarczająco dobry punkt początkowy, jeśli tylko masz ochotę i czas na wymagającą sporo czasu przygodę z RPG-iem. Berseria ma jeden z ciekawszych scenariuszy w serii, zdecydowanie bardziej agresywny niż zazwyczaj. System walki jest nieco inny od typowego, ale dla nuworysza serii znaczy to tyle, że gra może będzie lepsza, a może gorsza od innych, nie wiem. Ale ta gra jest często uważana przez fanów za jedną z najlepszych w całej historii Talesów (jest gdzieś w peletonie walczącym o drugie miejsca za zdecydowanie ulubioną Vesperią). Gra jest bardzo "japońska" i, hm, dla fanów tradycji gatunku (jest powolna).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Panowie jest ktoś kto grał niedawno w berserie? Bo mam problem z walką w sensie niby tutorial zaliczony ale mogę wejść w opcje i w kilku miejscach ustawić ciosy po konkretnymi przyciskami jednak jak przyciskam jeden przycisk to ona i tak wykonuje jakieś kombosy i nie wiem od czego to zależy :) podobnie z tymi ciosami zmutowaną ręką.
Jakoś nie mogę tego rozgryźć co się dzieje z tymi kombosami.

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2018 o 09:47, mario10 napisał:

Panowie jest ktoś kto grał niedawno w berserie? Bo mam problem z walką w sensie niby tutorial zaliczony ale mogę wejść w opcje i w kilku miejscach ustawić ciosy po konkretnymi przyciskami jednak jak przyciskam jeden przycisk to ona i tak wykonuje jakieś kombosy i nie wiem od czego to zależy :) podobnie z tymi ciosami zmutowaną ręką.
Jakoś nie mogę tego rozgryźć co się dzieje z tymi kombosami.

Może to będzie trochę pomocne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...