Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim. Wiecie moze czy Diablo Eternal Collection bedzie wydawane w pudelkowej wersji czy jest to tylko i wylacznie wymysl cyfrowy. Pytam poniewaz jakos nigdy nie mialem okazji ograc tej gry i uwazam, ze zbliza sie dobry moment. A w zwiazku z tym nie wiem jak to rozegrac - czy kupic Evil Edition za 100zl + cyfrowy dodatek czy moze jednak liczyc na wyjscie pudelkowej wersji podstawki + ros + nekromanciucha. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

sam drążek powinien być chromowany, a gałka matowa, ta jak pan jezus powiedział

gumowe grzyby też są w bardzo różne, warto więc wydać chociaż te $10-15 i mieć coś sensownego

Myślisz, że te będą ok? 

https://www.banggood.com/Replace-Magnetic-Thumb-stick-Grips-Kit-For-Xbox-One-Elite-3_5mmPS4-Controller-p-1131821.html

mi ciężko ocenić po samych zdjęciach więc jak możesz to zerknij czy wyglądają tak samo jak Twoje. 

Edytowane przez grykom
Odnośnik do komentarza

Czesc wszystkim. Wiecie moze czy Diablo Eternal Collection bedzie wydawane w pudelkowej wersji czy jest to tylko i wylacznie wymysl cyfrowy. Pytam poniewaz jakos nigdy nie mialem okazji ograc tej gry i uwazam, ze zbliza sie dobry moment. A w zwiazku z tym nie wiem jak to rozegrac - czy kupic Evil Edition za 100zl + cyfrowy dodatek czy moze jednak liczyc na wyjscie pudelkowej wersji podstawki + ros + nekromanciucha. Jak myslicie?

Myślimy, że to zły temat dla tego pytania :P

Odnośnik do komentarza

Jak "kupiłem" gry w ramach PS+, to dostałem poprawnego maila z listą pozycji. Potem kupiłem gry w promocji i dostałem maila już bez listy zakupionych rzeczy.

Mam tak samo :lapka:

Jak przedłużyłem plusa miałem podane co "kupiłem".

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...