Skocz do zawartości

Yano

PS4 - Komentarze i inne rozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

Pytańsko durne, ale mam okazję przyjąć w śmiesznych pieniądzach - 1zł nowe PS4 Slim. Odpuścić sobie i kupić PS4 PRO? Jest sens bulić tyle kasy tylko dla lepszych rezultatów w grafice itd.? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak ps4 radzi sobie z ryskami na blurayu? Wzialem Lego z olx i ma ze 3 wlosowate rysy po ok 2 cm kazda. Facet twierdzi, ze gral od dawna i nic mu sie nie cielo.

Po udanej instalacji można założyć, ze wszystko działa?

Porysowac bluraye to chyba trzeba dawac dzieciakom do zabawy :f

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od normalnego użytkowania nie ma szans żeby się porysowaly. Trzeba naprawdę nie szanować płytek :( jak gierka się zainstaluje powinno być wsio Oki

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pewnie jezdzila gdzies po biurku bez pudełka. Sprawdze, zainstaluje i zobaczymy. DVD na X360 byly zwykle 10x bardziej poskrobane i działały. A juz nie chcialem rezygnowac z deala przy odbiorze osobistym.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogarnia tu ktoś Twitcha? Jak ustawić, aby stream z konsoli był po zakończeniu dostępny na kanale? Przeglądałem opcje i nic takiego nie widziałem niestety.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Twitchu potrzebujesz chyba jakiegoś konta "premium" żeby transmisje ci się archiwizowały. Na YT tego nie ma, każda przeprowadzona transmisja zostaje na twoim koncie do "wglądu" ;)

• Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myślę nad kupnem PS4, w wersji 500GB bo chodzi teraz poniżej tysiaka. Czy taka wersja będzie dobra dla kogoś, kto chce konsolę przeznaczyć tylko do exów? Telewizora 4K nie mam, więc Prosiak odpada. Czy te wersje 500GB były może jakoś wadliwe, nagrzewały się bardziej, czy coś? Oznaczenia też widzę mają różne, jakieś wersje "A", albo "D", na razie tego nie ogarniam :-P 

Edytowane przez MLeKSk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta