Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Plugawy napisał:

Trudno powiedziec od czego to jest. Trzeba bylo dobrze konsole przed zakupe obejrzec.

 sprawdziłem wszystko, obudowa jak nowa a pod obudową jak zdjąłem tą górna część praktycznie zero kurzu. Tylko ta krecha mnie zaciekawiła, skąd mogła się wziąść,  czy to po prostu osd początku tak była,  znajomy mówił że nawet nie widział,  nie zwrócił na to uwagi. A może ja już wydziwiam i szukam czegoś. 

Edytowane przez tomekps5
Odnośnik do komentarza

witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc z padem ps4 v2

mało używam konsoli ps4 i pad jest jak nowy, cały zestaw ma tylko 8 miesięcy, nie używałem jej około 2 miesięcy i dziś zauważyłem na padzie jak biorę w dół lewą gałkę to słychać takie delikatne puknięcie, ale wszystko chodzi dobrze, pozostałe kierunki i prawa gałka tego nie ma, jest cichutko, czy tak te pady mają? czy mam oddać na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
W dniu 7.04.2022 o 19:19, Plugawy napisał:

W moim nic nie puka, jak działa to działa, oddaj na gwarancje jak zacznie źle działać, albo przed jej samym końcem.

 

u znajomego to samo, sprawdzane na 2 padach , więc nie mam co sie martwic. włąsnie odnawiam sobie last of us , powiem szczerze że aż takiej róznicy nie widzę jak grałem na ps5, była wyzsza rozdzielczosc może  , ale dla mnie to nie problem, ważniejszy jest dla mnie prawdziwy hdr, a tv mam sony xh9005. wiec hdr jest mocny. dziekuje wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

@tomekps5
Kupiłeś Slim nówkę?
Wolałem używkę prawie nową Pro:unknown:
Raz, że mocniejsza, to więcej na dysku i dłuzej pogram. No i 950 do 1350 to mała dopłata w moim odczuciu a mam mocniejszy sprzęt.
Oczywiście fajnie zainwestować w 5 gdy ma się i TV i kasę i dostępność, ale Slim to nie wiem czy pociągnie niektóre gierki bez problemów. Chyba, że planujesz zakup na co najmniej rok, a nie 2-3 latka.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Testowaliśmy z bratem to ps4 slim 1tb edycja days of play szara i w last of US 2 słychać wiatrak, szum, wchodzi na wyższe obroty oraz tył górnej obudowy jest bardzo ciepły,  w spoczynku prawie cisza  i zimna, czy to normalne? A i  zdjelismy górna pokrywę i praktycznie zero kurzu, sprzedawca trzymał ją w zamykanej szafce mówił. 

Edytowane przez megaKONSOLA
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, megaKONSOLA napisał:

Testowaliśmy z bratem to ps4 slim 1tb edycja days of play szara i w last of US 2 słychać wiatrak, szum, wchodzi na wyższe obroty oraz tył górnej obudowy jest bardzo ciepły,  w spoczynku prawie cisza  i zimna, czy to normalne? A i  zdjelismy górna pokrywę i praktycznie zero kurzu, sprzedawca trzymał ją w zamykanej szafce mówił. 

 

Przy Tlou2 to ps4 amator ma poderwanie do lotu 

 

 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, megaKONSOLA napisał:

Testowaliśmy z bratem to ps4 slim 1tb edycja days of play szara i w last of US 2 słychać wiatrak, szum, wchodzi na wyższe obroty oraz tył górnej obudowy jest bardzo ciepły,  w spoczynku prawie cisza  i zimna, czy to normalne? A i  zdjelismy górna pokrywę i praktycznie zero kurzu, sprzedawca trzymał ją w zamykanej szafce mówił. 

Mnie martwi, że czasami znika obraz lub białe szumy są.
Ale postawiłem na ciężarkach jako nóżki i z dala od ściany i jedynie co, to że wiatrak przy Horizon mocniej pracuje. Kiedyś oddam na czyszczenie i wymianę pasty oraz dokupię dodatkowe chłodzenie z tyłu.

Co do slimki to nie wiem czy jest sens brać slimkę. Ledwo uciągnie pewne tytuły, a teraz nowe, które jeszcze będą na poprzednią generację będą bardziej pod 4 Pro i 5. 4 Slim dostanie zadyszki. Ja nawet olewałem ogłoszenia Fat i Slim na Allegro i OLX i szukałem Pro wersji 7216b. W ostateczności wersję 7116b. Bo pewnie i tak nim kupisz 5 minie z dobre półtora roku, jeśli to twoja konsola Sony od X lat i nie ograłeś sporo tytułów. A nawet jeśli miałeś 3 to i tak Slimka trochę bez sens już lepiej poczekać i dopłacić do 5.

W moim przypadku myślałem o 4 Pro lub używce 5 jeśli była ok, niż jakieś "handlarze" z olx. Bo oprócz ogrania całej biblioteki Ps4/PC/Xbox to jeszcze eksy i nowości. A więc inwestycja na 2 lata, niż maks rok przy Slim.

@Square
Pewnie za 1500 minimum. Ja kupiłem w marcu za 1350 i to półtora roczną jeszcze sklepowa gwarancja. Kwestia jak bardzo wyeksploatowana, czyli wymęczona jest i jaki model. Wątpię czy ludzie skuszą się na 1600-1800 za Prosiaka. Pewnie nawet dopłacą i na raty wezmą 5.
Do 1500 w dobrym stanie Prosiak to się opłaca. Ja bym i za 1400-1500 roczną bez gier kupił. Ale wymęczoną to i z pakietem 5 gier za 1300 bym nie brał :P

Edytowane przez Soyokaze
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...