Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.10.2023 o 20:11, Square napisał:

Na PS5 nie ma żadnej ikony, więc zapewne na PS4 też nie. Po prostu łączysz konto w aplikacji i na Discordzie widać w co grasz.

Na PS5 można jeszcze do imprezy dołączać, nie wiem czy na PS4 też.

Ale ja chce używać Discord tylko jako komunikatora podczas gry . Powinna być ikonka . W ustawieniach na konsoli wchodzę na "użytkownicy i konta" dalej w"połączone usługi" i tutaj powinna być ikonka Discord...a nie ma

Odnośnik do komentarza

Szukam gier na PS4 z otwartym światem, odpowiednich dla mojego 6-latka, z dobrą grafiką. Crash Bandicoot jest dla niego zbyt szybki i trudny. Grał w jakieś cuda Lego z otwartym światem, które mu się podobają, ale ja szukam zupełnie innych gier z otwartym światem i wolniejszym tempem, jako gier z szybkością, z którymi mu się nie podoba. Dzięki

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Cześć. Mam ps4 i wszystkie gry, w które grałem nie miały nigdy żadnych lagow ale inaczej jest w kwestii fify, i w fifie 23 i w obecnej EA24 zacina mi się menu, nic więcej, gra chodzi płynnie podczas meczu lecz w menu jest to dosyć uciążliwe.. jakieś propozycje rozwiązania problemu??

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.01.2024 o 22:19, Kaczowaty napisał:

Cześć. Mam ps4 i wszystkie gry, w które grałem nie miały nigdy żadnych lagow ale inaczej jest w kwestii fify, i w fifie 23 i w obecnej EA24 zacina mi się menu, nic więcej, gra chodzi płynnie podczas meczu lecz w menu jest to dosyć uciążliwe.. jakieś propozycje rozwiązania problemu??

Może rysa na płycie jest w miejscu menu

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...