Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

watch-dogs-lg.jpg

 
Na Playstation Meeting potwierdzili wersje na PS4. Czym jest Watch Dogs?
 
Watch_Dogs to innowacyjna gra akcji z otwartym światem, w której najpotężniejszą bronią bohatera są umiejętności hakerskie. Jest to dzieło studia Ubisoft Montreal, znanego z takich serii jak Assassin’s Creed, Tom Clancy’s Rainbow Six czy Far Cry.
Wcielamy się w postać imieniem Aiden Pearce, czyli antybohatera, który jest ekspertem we włamywaniu się do systemów elektronicznych. Dzięki temu potrafi na przykład wywołać karambol poprzez manipulację światłami na skrzyżowaniu lub podłączyć się do miejskiego systemu monitoringu, aby dowiedzieć się więcej na temat swojego celu. Talenty Pearca pozwalają mu na kontrolowanie prawie każdego elementu otaczającego go świata.
Dokonywanie tego wszystkiego jest możliwie dzięki obecności Centralnego Systemu Operacyjnego, czyli ctOS. Rozwiązanie to podłączyło do jednej sieci infrastruktury zarządzające m.in. zasilaniem, miejskim metrem, sygnalizacją świetlną i kamerami monitoringu. W rezultacie metropolie kontrolowane są przez komputery, będące własnością prywatnych firm. Korporacje te wykorzystują swoją pozycję do gromadzenia ogromnych ilości danych na temat każdego mieszkańca.
Gra oferuje świat o otwartej strukturze, w którym każdy element podłączony do Centralnego Systemu Operacyjnego stanowić będzie potencjalną broń. Wszystko to nie oznacza wcale, że Aiden jest słabeuszem przyklejonym do ekranu komórki. Wprost przeciwnie, bohater doskonale radzi sobie również z fizyczną przemocą i jest w stanie rozprawić się ze znacznie liczniejszymi siłami wroga. W trakcie starć korzysta zarówno z broni palnej, jak i technik walki w zwarciu, a przeżycie ułatwia mu system osłon.
 
2 gameplaye
 
Jeden z E3 2012
 

 
i drugi z PlayStation Meeting
 

 
Oba gameplaye pochodzą z wersji Pecetowych
Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie jedyny pokaz na konferencji Sony, który robił naprawdę konkretne wrażenie. W końcu gry z otwartym światem będą wyglądać świetnie, aż strach myśleć, że to dopiero początek. Potencjalnie zapowiada się najlepszy tytuł na start systemu, choć mimo wszystko nie kupiłbym PS4 tylko dla tej gry.

Odnośnik do komentarza

W ogóle nie grzeje mnie ten tytuł, a czy uda się stworzyć tytuł jeszcze bardziej nudny i monotonny niż seria AC? Obstawiam, że tak. ;)

Gdzie tu nuda i monotonia? Już po tym urywku gameplayu widać, że będzie się dużo działo. Dostaniemy multum kozackich rozwiązań (wysunięcie tych słupków, czy hakowanie cudzego konta), otwarty świat - czego chcieć więcej? 

 

A nuda w serii AC to sprawa osobista. Interesuję się historią i dla mnie każdy Assassin zabijał klimatem i odwzorowaniem miejscówek.

Odnośnik do komentarza

Jaram się grą od pierwszych zapowiedzi, ten gameplay mnie tylko w tym jaraniu utwierdza, zastanawia mnie jednak jedna rzecz - w jaki sposób Aiden zdobył informacje o tym żebraku, którego widać w 1:18 i jest napisane, że to 'iraq war veteran'? Jest bezrobotny, nie ma żadnego przychodu, a ma telefon czy inne elektroniczne guwno, do którego można by się włamać i zdobyć dane? :P

Odnośnik do komentarza

Może jego ultra-smartfon ma rozpoznawanie twarzy ;)

Jedno co mnie troszke raziło w tym demie to ilośc ostrzału policji. Jak Aiden wspinał sie na dach grad kul z 1 i z 2 strony dachu, a koleś własciwie nic takiego nie zrobił. Oby nie było takiej głupoty ze wybijemy szybe w samochodzie a zaczną do nas nawalać.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...