Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Oprócz cięć gra będzie chodzić podobnie, jak nie gorzej niż FC3 i AC3. Nawet jeśli ktoś nie bierze żadnego next-gena na premierę, to i tak lepiej darować sobie wersję na ps3/x360 i poczekać jak jak ps4/x720 zagości w domku. Tak samo pewnie będzie z tegorocznym Assassin's Creedem.

 

Co do okładki, to znowu drama o nic. Kogo to obchodzi, jeśli przeciętnego Kowalskiego zachęci to do gry to proszę bardzo. Pudełko podziwiacie może przez 10 minut i przy jakichś porządkach w domu raz na rok, także nie odbierze Wam to chyba za bardzo przyjemności z gry co?

Odnośnik do komentarza

ja sie zastanawiam jak ta gra bedzie wygladać na obecne konsole, obawiam sie ze bedzie tak dużo cięć że dostaniemy tak naprawde assasin creed w mieście (jeśli chodzi o poziom techniczny)

 

25 klatek na sekundę,przy dużej akcji spadki,pewnie SubHd.

 

Tak jak Kreek napisał. Darować sobie Watch Dogsa na te starocie

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak tak obejrzycie ten gameplay, to się przekonacie, że większość akcji opiera się albo na skrypcie albo na strategicznie ustawionych spowolnieniach czasu żeby gracz przypadkiem nie chybił tego co ma trafić - ja tam nie wiem czy takie upośledzanie gameplay'u dla samego efektu jest dobre.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak to nic nie zrobił ? Uczestniczył w strzelaninie, uciekał przed policją, rozwalił radiowóz z gliniarzami w środku (a nawet dwa). Sporo akcji jak na 5 minut gry.

Ed: Zwracam honor, myślałem ze zaczęli strzelać jak tylko wybiegł z uliczki - my bad.

 

 

@Don ty chyba tez musisz obejrzec jeszcze raz - spowolnienie pojawia sie gdy samochód juz uderzył w słupki - tylko podkreśla efekt "wow", a przy strzelaniu w oponę slo-mo włącza się dopiero moment po wycelowaniu, a nie samo z automatu. Poza tym, nie wadomo czy spowolnienia nie będą jakoś kontrolowane przez gracza, a ty juz piszesz ze upośledzili gameplay skryptami...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Moze sie myle ale czy padly pod adresem WD opinie, ze bedzie to klimat/swiat cyberpunku? Ma ktos jakies info?

 

Z cyklu czepiania sie z du.py - czy faktycznie wszystkie hacki itd. musza byc wykonywane na smartfonie? Jeszcze niech zrobia product placement Applowi. Troche mnie to razi szczerze mowiac.

Odnośnik do komentarza

Ja się cieszę na tę gierkę. Mam tylko nadzieję, że dzięki urządzonku w posiadaniu bohatera będziemy mogli hackować jakieś 80% urządzeń elektrycznych. Mam też nadzieję, że hasło "Everything is connected" nie jest tylko zabiegiem marketingowym. Już się ślinię na myśl o możliwościach jakie to nam daje . Prawdopodobnie też zbieractwo też się znajdzie tyle, że w formie np hackowania kamer na ulicach czy coś.

Odnośnik do komentarza

Serio ta grafika robi na was wrażenie? Wygląda to ładnie, ale żaden opad szczeny. Po grach na PS4 spodziewam się znacznie więcej. Ja jestem ciekawy jak ta swoboda będzie wyglądała, coś jak Gta czy raczej taki TG z ps2.

 

Dla mnie jest bardzo dobra, ale ważniejsze jest

- brak doczytywania się tekstur

- przenikania tekstur

- lepszej jakości tekstur a raczej jej szczegółowości

- nie chcę sterylności miasta 

- i oby tytuł się nie okazał taką fajną zabawą na dwie godziny a potem nuda jak w AC 1 ;)

Odnośnik do komentarza

Naszła mnie taka myśl... chciałbym by gracz miał do wyboru jak będzie hakował systemy. Marzy mi się troszkę bardziej urozmaicony system niż ten który widzimy. Wiem że to marzenia bo zwolniło by to fabułę, ale jakoś bardziej przypadło by mi do gustu niż dotknięcie jednego guzika na smartfonie 

Odnośnik do komentarza

Naszła mnie taka myśl... chciałbym by gracz miał do wyboru jak będzie hakował systemy. Marzy mi się troszkę bardziej urozmaicony system niż ten który widzimy. Wiem że to marzenia bo zwolniło by to fabułę, ale jakoś bardziej przypadło by mi do gustu niż dotknięcie jednego guzika na smartfonie 

Raczej nie ma szans. Ubi pewnie chce aby hackowanie było natychmiastowe, aby rozrywka nie zwalniała. Poza tym po pewnym czasie pewnie sam miałbym dość bardziej zaawansowanego włamywania się jak w pierwszym bioshocku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...