Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tez to ani troche nie grzeje. Bedzie pewnie duzy hype na poczatku, a pozniej juz nikogo nie bedzie to jarac.

 

Zapewne masz racje. Ale jak bedzie podobny jak w przypadku GT 5 to ja to lykam.

 

 

Fajnie, teraz tylko czekać na zapowiedź i trailer GT6 :)

Najszybciej na E3... 2014. Nie będą robić konkurencji dla tej gry.
No najwczesniej. W tej generacji wyjdzie pewnie jedno GT i Kaz caly czas bedzie sie wstrzymywac bo bedzie sadzil ze jeszcze wiecej da sie wycisnac z tego co maja.
Odnośnik do komentarza

Wstępnie się jaram. Ci goście wiedzą jak zrobić dobre wyścigi. Mam nadzieję że będzie tam klasyczny singiel. Ostatnio nie grałem w żadne ścigałki, muszę wreszcie sprawdzić Dirta 3. W obecnej generacji najlepiej się bawiłem przy Shiftach i PGR4. Dlatego liczę że na next genach zobaczę te serie w pięknej oprawie. Ale na taką jak z gifa to nie liczę. Chociaż...

Odnośnik do komentarza

Widać, że Sony znudziło się czekanie 5 lat na grę od Polyphony.

 

Swoją drogą mogli to nazwać Gran Turismo Cośtam, od razu by mieli milion preorderów.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Powinni to byli nazwać Gran Turismo: DriveClub i sprzedałoby się na pniu razem z kilkoma milionami PS4. Teraz pytanie, czy Polyphony nie zgodziło się na oddanie nazwy GT? Ale w sumie co oni maja do gadania. Czy Sony znowu myśli niemarketingowo? Kurde przecież to oczywista oczywistość, GT to ich największa marka zamiast wydawać gry z pod tego szyldu co 2-3 lata i zgarniać kasę wolą ją tracić na produkcję jednej gry GT (co dekadę) i jednego nowego IP, które się nie sprzeda (umówmy się samochodówki poza GT się za bardzo nie sprzedają). A tak by mieli stały dopływ kasy, zadowolonych fanów (zakładając że druga marka była by zręcznościówką) i nie musieliby co chwile restrukturyzować dewelopera :)

Ja to tak widzę, Sony ma jeszcze czas, może jednak zechcą zarobić kasę :P Bo że Evolution robi dobre racery to jestem spokojny.

Odnośnik do komentarza

Na symulacje nie ma co liczyc. Niestety. Jak Sony nie skombinuje jakiejs porzadnej scigalki na ich konsole  to bede mial prawdziwy dylemat, co wybrac pomiedzy dwoma nextgenami, przy nowym Xsie trzyma mnie tylko Forza i AŻ Forza.  Co z tego, e grafika zryje leb, jak auta beda sie prowadzic jak Matchboxy. Arcadowkami nie gardze, ale glownie potrzebuje fundamentu jakim jest sim.
 

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

 

Widać, że Sony znudziło się czekanie 5 lat na grę od Polyphony.

 

Swoją drogą mogli to nazwać Gran Turismo Cośtam, od razu by mieli milion preorderów.

Zgadzam się w całej rozciągłości. Powinni to byli nazwać Gran Turismo: DriveClub i sprzedałoby się na pniu razem z kilkoma milionami PS4. Teraz pytanie, czy Polyphony nie zgodziło się na oddanie nazwy GT? Ale w sumie co oni maja do gadania. Czy Sony znowu myśli niemarketingowo? Kurde przecież to oczywista oczywistość, GT to ich największa marka zamiast wydawać gry z pod tego szyldu co 2-3 lata i zgarniać kasę wolą ją tracić na produkcję jednej gry GT (co dekadę) i jednego nowego IP, które się nie sprzeda (umówmy się samochodówki poza GT się za bardzo nie sprzedają). A tak by mieli stały dopływ kasy, zadowolonych fanów (zakładając że druga marka była by zręcznościówką) i nie musieliby co chwile restrukturyzować dewelopera :)

Ja to tak widzę, Sony ma jeszcze czas, może jednak zechcą zarobić kasę :P Bo że Evolution robi dobre racery to jestem spokojny.

 

 

 

 

Gościu piszesz takie bzdury, że żal to czytać.

Jedno GT co dekadę?

Wyścigi się nie sprzedają? Need For Speed dla tego przykładu helou.

 

FACEPALM

Odnośnik do komentarza

Coś mało entuzjazmu w sprawie tej gry, a tymczasem wygląda bardzo zachęcająco. Dobry deweloper, licencjonowane auta (co ciekawe grafiki z tej gry stanowią pierwsze oficjalne "zdjęcia" CLA 45 AMG!) i może z tego wyjść jeden z ciekawszych i budzących zazdrość posiadaczy Xboksa exclusive'ów na starcie konsoli.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Widok jedynie z oczu jest może i dobrym pomysłem, jeśli chodzi o integrację gracza ze światem, ale w przypadku samej gry wyścigowej raczej nie zdaje egzaminu. W normalnym aucie dużą role odgrywa widzenie peryferyjne, które na płaskim ekranie jest dość cięzko oddać - gracz ma widocznośc jak z czołgu - przednia szyba staje się małym wizjerem, który sprawia, że co chwilę w coś się wpada. Jeśli nawet będzie możliwośc rozglądania się prawą gałką, to i tak przy sporych prędkościach nie będzie na to czasu.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że będą również standardowe widoki, kamera nad maską, same zegary, czy prezentująca cały samochód. Mówił, że to racer fps, ale to odnosiło się chyba do tego, że możesz obejść całe auto, otworzyć maskę, "powąchać" wnętrze.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.