Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, bloo napisał:

Najs.

Kurcze, ten mój pierwszy run taki trochę turystyczno-pokazowo-relaksacyjny był, ale 15 sekund... Aż boje sie jutro to przetestować:]

No z poniższego runu już jestem w miarę zadowolony, ale jeszcze pewnie da się coś urwać.

Kluczowy jest ten czerwony zakręt w prawo za mostkiem w połowie trasy, bo po nim już jest pedał w podłogę, więc stamtąd trzeba wyjść z jak najwyższą prędkością.

No i pewnie na manualu udałoby się pojechać szybciej przeciągając lekko biegi, ale ja całe życie automat, więc nawet nie będę się denerwował ;)

 

Aktualny czas: 2:45.334

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, Bartg said:

Hmm rozumiem, że DLC dawno przepadły, ale kupując płytę można ściągnąć patche wszystkie z deszczem itd? 

Jak kupiłeś wcześniej dlc to pewnie tak.

Z tego co kojarzę była jakaś wersja z dlc na płytce - jp. chyba.

Odnośnik do komentarza

Nie. Na płycie jest tylko podstawka i nie ma żadnych paczy do ściągnięcia(chyba, że jakieś techniczne). Wszystko doszło w dlc/season passie, więc jeśli ktoś nie kupił, to teraz może sobie zrobić smutną żabę. To co jest na dysku można nazwa takim bardziej prologiem. Przede wszystkim wszystkie trasy są na sucho i "kariera" jest dość krótka. To co wyszło w dlc to jakieś 5-6 razy więcej jazdy i to w lepszym wydaniu. No i było jeszcze rozszerzenie z motorami, ale tego niestety nie kupiłem.

Niepojęte jest dla mnie dlaczego nie wydali wersji deluxe czy jakkolwiek by się miała nazywać z wszystkimi dodatkami. No i w dobie remasterów i rimejków, kiedy wypluwają gry sprzed 3-4 lat, to myślę, że na ten tytuł sprzed dekady nikt by się nie pogniewał. Wystarczyłoby zrobić leniwy port, podbić lekko rozdziałkę, dodać AA i 60 fps :dunno:

Edytowane przez Luqat
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Faktycznie, powaliło mi sie z pacific riftem.

 

Pomyślcie ile warte będą wasze konsoli z tymi dlcekami, bo im wiecej lat na karku tym większa obrasta legendą. 

 

Licencje zabijają remasterki scigalkowe, póki co tylko ea na to stać.

 

Btw platyna w dc to 20% do calaka, daje do myślenia ile bylo kontentu.

Edytowane przez bloo
Odnośnik do komentarza

Hmm, aż z ciekawości później zainstaluję podstawkę na ps5 i sprawdzę. Jeżeli tak, to te warunki pogodowe będą pewnie dostępne w szybkim/stworzonym przez nas wyścigu, ale nadal cała kariera nie będzie ich miała.

29 minut temu, bloo napisał:

ale ja motorki mam, a Ty nie

 Ale ja się nie żalę, tylko informuję. No i skoro nabyłeś motorki, to wychodzi na to, że miałeś też możliwość pobrania pozostałych dlc :dunno:

Odnośnik do komentarza
35 minutes ago, Luqat said:

 

 Ale ja się nie żalę, tylko informuję. No i skoro nabyłeś motorki, to wychodzi na to, że miałeś też możliwość pobrania pozostałych dlc :dunno:

Chodziło mi o to, ze kopiesz leżącego ;]

 

Mam komplet dc, btw.

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, Square said:

Patche pościąga, w tym ten z deszczem. DLC mają deszcz w zawodach, podstawowe są bez, ale we własnych wyścigach można go ustawić.

 

Wstyd przyznać, że nigdy nie grałem, a za 30zl warto spróbować, nawet w niepełnym wymiarze:dunno:

Odnośnik do komentarza

Warto. Oczywiście teraz to już nie to samo. Sama idea tych wyzwań i klubów i na każdym kroku porównywanie ze znajomy robiło mega. Zmienne warunki pogodowe też wyjebane w kosmos, podstawowe zawody jak całkiem inna, niedojechana gra się wydaje.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie odpliłem grę i chciałem sprawdzić co się zainstaluje, ale automatycznie na moim koncie pobrało wszystkie dlc. Licząc gwiazdki do zdobycia każdym tourze, wychodzi że jest 4 razy tyle grania co w głównym/podstawowym tourze. Są jeszcze dwa, które chyba były za free - Startline i Allstars -, ale chyba też będą niedostępne, bo były jako dlc :dunno:

 

Nie wiem też jak jest z autami, ale jestem przekonany, że część doszła również w dlc/packach, także też pewnie ich nie będzie.

No i jest jeszcze jeden motocykl dostępny w bikes, więc można na osłodę sobie pojeździć w pojedynczych wyścigach i zobaczyć co się straciło. Teraz trochę żałuję, że nie wziąłem tych motorów, bo wszystkie dlc były za jakieś grosze przed zamknięciem serwerów i ich zniknięciem. No i nie rozumiem, dlaczego te rzeczy nie mogły być dalej dostępne do kupienia, ale pewnie jak ze wszystkim, chodzi o licencje itp.

 

Także tak to wygląda i przepraszam za ewentualne wprowadzenie w błąd wcześniej. Mimo tego wszystkiego myślę, że warto kupić płytkę i ograć to co jest, a dodatkowo pojeździć sobie randomowe wyścigu w deszczu.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki za sprawdzenie, znalazłem płytkę niedaleko w lokalnym sklepie z grami za 30zł ;) Cały urok gry usługi, licencje wygasną, serwery wyłączą i mozna się cmoknąć w pompkę. Widziałem gdzieś na reddicie ktoś handlował w zeszłym roku kontem z kompletem Drivecluba z wyjściową ceną 99$ :frog:

Odnośnik do komentarza

Tak samo było jak chciałem kupić dodatki do FH2. Storm Island, kilka aut? :pawel: Chybaś się pan z choinki urwał i na głowę upadł. Teraz rób pan wszystkie wyścigi terenówek 2ma autami do porzygu, bo pozostałe osiem z tej kategorii były w dodatkach. A wyspę, to se pan możesz zobaczyć na mapce :reggie:

 

Na szczęście przy FH3 już się nie spóźniłem i kupiłem oba dodatki i chyba paczkę czy dwie aut, zanim gnojki zabrali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.