Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


Rekomendowane odpowiedzi

Problem AC3 wynika z tego że to nie gra jest słaba a postać głównego bohatera.

Ale w AC bardziej liczą się miejscówki i klimat niż bohaterowie. Jak dla mnie ani Altair ani Ezio (w przygody Connora jeszcze nie grałem) nie byli niczym szczególnym, byli żeby być i tyle.

Ale ogólnie według mnie Ubisoft idzie na straszną łatwiznę, zrobią kopiuj wklej jeśli chodzi o wyspy z Far Cry 3 i dodadzą te "słynne " walki okrętów z AC III i gotowe, nowa gra.

Czekam na Londyn z XIX wieku i feudalną Japonię bo jeśli chodzi o politykę Ubisoftu, prędzej czy później doczekamy się wszystkiego.

Odnośnik do komentarza

Rozi zobowiązująca w sensie, że się przy tej grze się męczyłem(patrz kolejne podpunkty), nie czerpiąc przy tym przyjemności(mimo wszystko COD sprawiał mi szybką frajdę, jak już wspominałem - jak film akcji). Nigga plis. Co do reszty "kontr" - że Ty się jarasz trójką to akurat się nie dziwie, i każdy kto Cię "zna" podzieli moje zdanie. Sterowanie jest zrąbane, i nie chodzi o jakieś braki skilla, tylko o jego rozłożenie - idiotyczne. I nie jest tak, że "ja tak napisałem więc tak jest", poczytaj opinie, zresztą pewnie je znasz. Nic nie poradzę, że nie cierpię tej serii - od względnego zauroczenia dwójką(i developerką jedynki -_-) przeszło to w wielką niechęć. Dlatego jak patrzę na kolejne odsłony tego tasiemca, to aż mnie wzdryga. Jestem PEWIEN, że najnowsza część powieli błędy trójki nawet na ps4. Będzie WYŁĄCZNIE lepsza grafika. A silnik, który zatrzymał się w poprzedniej dekadzie tam pozostanie. 

Edytowane przez Wiolku
Odnośnik do komentarza

 

 

Connor powinien umrzeć na samym początku. Kiedy jego wioska stanęła w płomieniach

Niestety przeżył :(

Co w nim było takiego złego? Nie grałem w trójkę ale domyślam się że uważasz w takim razie, że Ezio był ok, a przecież protagoniści z 8-bitowych gier są mniej bezpłciowi.

 

 

 

Nie czekam na czwartą część i nie zagram jak w każdą po dwójce. Jedynie jakiś naprawdę niespotykany setting zachęciłby mnie do tej serii ale to jest raczej niemożliwe, bo pewnie 5 (8?) część będzie umiejscowiona podczas rewolucji francuskiej, potem czasy wiktoriańskie. Chciałbym rewolucję październikową ale znając trendy w kulturze masowej i tej serii to komuniści byliby tym razem templariuszami.

Co w nim takiego złego? Był postacią nudna,nie wyrazista,i bez tego "czegoś" co mial Ezio czy Altair. Po drugie Assasyn z niego żadne. Był myśliwym,żeglarzem,dowódca a Asssynem z krwi i kości nie :(

 

Najlepiej moje narzekanie co do AC3,postaci Connora i Haythema opisuje ten film

 

 

Edytowane przez Lionel
Odnośnik do komentarza

Co w nim było takiego złego? Nie grałem w trójkę ale domyślam się że uważasz w takim razie, że Ezio był ok, a przecież protagoniści z 8-bitowych gier są mniej bezpłciowi.

Nie wiem w co ty grales, ale Ezio to jedna z bardziej barwnych postaci tej generacji. Po raz pierwszy spotykam sie z taka opinia ...

 

Connor to chyba jedna z najgorszych postaci w grach wideo, nadaje sie tylko do polowania na kroliki. Bezplciowiec od poczatku do konca calej gry, jego motywy sa tak slabe jak posty Mendrka.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Ezio na klimacie najlepszy Assassin, ten kolunio nowy ma coś właśnie z Ezia, póki co wszystko mi pasi, nawet ta kobitka na końcu jest strasznie podobna do kobitki która tańczyła z templarem w tym jakże epickim trailerze z drugiego Assassina :D

Odnośnik do komentarza

Nie wiem w jaki sposob taki Altair moze byc lepsza postacia od Connora jak najciekawsze momenty z nim sa dopiero w Revelations w tych 4 czy 5 krotkich misjach wspominkowych,a tak poza tym nic wartego zapamietania tym bardziej ze AC 1 po 2-3 godzinach staje sie tak nudny i monotonny ze musialem sie zmuszac zeby go skonczyc.Connor przynajmniej jest jakos zarysowany od dzieciaka,po nostalatka az do doroslego skrytobojcy.Jak dla mnie fabula w AC 3 jest najlepiej poprowadzona w serii(z najwiekszym fabularnym zaskoczeniem po drodze).Do(pipi)ic sie mozna do bugow,ktore moga wynikac ze chcieli wydac tytul przed koncem swiata,gra zbyt mocno mi sie kojarzyla z Red Dead Redemption ktorego wyznawcom nie jestem dla tego ta czesc nie byla jakos mega wciagajaca.Dodalbym bym do tego zbyt malo biegania po dachach,jesli wiekszosc czasu w AC spedza sie biegajac po ziemi to cos tu nie do konca dziala,ale dla mnie i tak najlepsza czesc za caloksztalt.Miasta odwzorowali tak jak powinni lecz nie pasuja one zbytnio do calosci,ale wystarczy przypomniec sobie tereny  poza miejskie z innych czesci i porownac do pogranicza tutaj to widac ogromna roznice

Odnośnik do komentarza

Jaram się. Niby rozumiem hate na serie ale sorry - AC to wysoka jakość, zabawa z historią, interesujące multi i masa grania także porównywanie Asasynów do CoDa jest imo nie na miejscu. Trailer napawa optymizmem, bo bohater może być kozakiem (liczę na mix Jacka Sparrow i Ezio) a podróżowanie po Karaibach być równie miodne co bujanie się po wyspach w FC3. 

Odnośnik do komentarza

Kurna chciałem miasto. Chciałem tętniące życiem next genowe miasto w 4. Assassinie. XVIII wieczne miasto, gdzie w dzień ulicami przechadzają się ludzie do pracy, na zakupy, na spacer. Gdzie po parkach biegają dzieci, bawią się, wracają do swoich domów gdy zapada zmierzch. Gdzie latarnicy zapalają wieczorami latarnie, ulice pustoszeją, zostają tylko najodważniejsi albo Ci którzy  mają do załatwienia swoje brudne interesy. Gdzie asasyn to asasyn i w dzień wykorzystuje niczego nieświadomy tłum a nocą brata się z cieniem.  A dostanę Tarzana połączonego z Jackiem Wróblem. Pal licho, że zapowiada się ciekawie i na pewno będę w to ochoczo ciorać. Chciałem assassina..

Odnośnik do komentarza

u ciebie działają bo sie ładują z plikow tymczasowych, nikomu innemu nie działają

 

a  w linku ktory dałes są strasznie małe

 

 

swoja droga w kazdym assasine sa te same screeny-ujęcia , jak assasin skacze na kogoś niczym gazela, czasami ciezko odroznic ktora to częśc gry

Odnośnik do komentarza

tutaj macie działającą galerię gdyby ktoś jeszcze nie widział:

http://www.ps3site.pl/jest-pierwsza-galeria-z-assassins-creed-iv-black-flag/144554

 

5.jpg

 

tak to raczej na ps360 wyglądac nie będzie

 

Ubisoft to mistrzowie bullshotów. Ten obrazek wypuścili kiedyś jako screen z Liberation na Vite:

 

acl14b3j6k.jpg

 

:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.