Skocz do zawartości

Assassin's Creed IV: Black Flag


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie, że coś zmieniają. Brotherhood i revelations to już takie wyciągacze kasy były, trójka była nowa, ale główny bohater z(pipi)any. Mam nadzieję, że ta część im się uda, bo gry o piratach jeszcze nie mieliśmy. Tylko szkoda, że to wychodzi jeszcze na currentgeny (chyba, że jakieś info o wersji na nextgeny mnie omineło). Wiadomo kiedy premiera ? Jeśli w 2014 roku ma wyjść gra na stare konsole (a na nowe nie) to będę leżał i płakał ze śmiechu pewnie :P

Odnośnik do komentarza

Fajnie, że coś zmieniają. Brotherhood i revelations to już takie wyciągacze kasy były, trójka była nowa, ale główny bohater z(pipi)any. Mam nadzieję, że ta część im się uda, bo gry o piratach jeszcze nie mieliśmy. Tylko szkoda, że to wychodzi jeszcze na currentgeny (chyba, że jakieś info o wersji na nextgeny mnie omineło). Wiadomo kiedy premiera ? Jeśli w 2014 roku ma wyjść gra na stare konsole (a na nowe nie) to będę leżał i płakał ze śmiechu pewnie :P

Z tego co pamiętam to ma być na currentgeny i nextgeny...ale nie wiem czy to jest oficjalnie potwierdzone info.

Odnośnik do komentarza

Takie zabiegi (edycje current i next) uwazam za najwiekszy fail i tandete w growym swiatku. To jakby wydawanie dwoch roznych gier pod tym samym tytulem. A napewno beda sie roznic nawet fabularnie, wspominajac takiego SC, rowniez od UBI. Do tej pory, jak przegladam przypadkiem jakas kropke tv i czynne zycie na goraco (do sr.ania najczesciej, jak nie ma Angory pod reka) to rozbrajaja mnie te reklamy gier na komorke z tylu, polowa tytulow pochodzi od UBI xd. I to znanych nam serii...

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza

To będzie coś na zasadzie - jak np było z Burnout Revenge albo Hitman: BM które wyszły zarówno na PS2 jak i X360 <które to było szybciej na rynku od PS3 i jeszcze zdążyło na początku być jedną nogą w poprzedniej generacji> - po prostu następuje już jakiś przeskok na nową platformę ale nie można przecież jeszcze zapominać o starej.

Odnośnik do komentarza

Taki tok wydawniczy nie jest niczym nowym, kiedy przesiadaliśmy się z PS2/XBX/GCN na X360/PS3/Wii też było dużo tytułów które wyszły i na wszystkie konsole...chociażby Splinter Cell: Double Agent, GUN, Tomb Raider: Legend i inne...Nie jest to dziwne bo na początku generacji nie można spodziewać się wodotrysków. Dopiero po jakimś czasie jak deweloperzy już okiełznają potencjał drzemiący w konsoli możemy spodziewać się takich perełek jak Gears of War, Halo, Uncharted, God of War itd...

Odnośnik do komentarza

I dlatego czasami trafią sie koszmarne porty ? xd

 

Moim zdaniem to normalna kolej rzeczy, chyba nikt nie spodziewał się że third party nagle poleci tylko na nowe konsole, albo będzie sie trzymać tylko i wyłącznie current genów ? Jak obecna platforma sie wysłuży to pójdzie w kąt ale z czasem, a nie nagle.

Odnośnik do komentarza

Nie potrafią okiełznać konsoli? xD

Główną przyczyną jest to, że wszelkie triki programistyczne wydłużają czas developingu i koszty produkcji a grono odbiorców jest niewielkie i nie daje szansy na zysk w takiej sytuacji.

 

jak deweloperzy już okiełznają POTENCJAŁ drzemiący w konsoli

A to że m.in. chodzi o hajs jest tak oczywiste że aż szkoda o tym wspominać....

Odnośnik do komentarza

Nie wiem co o tym sądzić. Z jednej strony może z tego wyjść niezła gra, bo pomysł jest niezły i nie było czegoś takiego. Ale jest jedno ale ;) Dlaczego to nazywa się wciąż assassins creed. Albo niech robią nowego asasyna albo grę o piratach. Jednak z ocenianiem gry poczekam do jej premiery.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co o tym sądzić. Z jednej strony może z tego wyjść niezła gra, bo pomysł jest niezły i nie było czegoś takiego. Ale jest jedno ale ;) Dlaczego to nazywa się wciąż assassins creed. Albo niech robią nowego asasyna albo grę o piratach. Jednak z ocenianiem gry poczekam do jej premiery.

 

Gra z tytułem assasin creed lepiej się sprzeda niż jakiś nowy projekt pod nową marką. Przynajmniej takie są założenia... Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

W "maratonie" zatrzymałem się w revelations, po ogłoszeniu czwartej części prawie na pewno w to nie zagram (słowo, klucz: prawie). Może gdybym pominął którąś z wcześniejszych części nie miałbym takiego problemu, jak na razie w dalszym ciągu czuję niestety  przesyt. 

Aczkolwiek trailer całkiem, całkiem :)

Odnośnik do komentarza

Przesyt jest to prawda. Trójka tak mnie zmęczyła, że od piątej sekwencji przeleciałem przez grę. Nudy straszne, mozolne tempo. Misje bez polotu. Zbieractwo wkurzało bardziej niż sprawiało frajdę. 

 

Czekam na czwórkę mimo wszystko, trailer zrobił dobre wrażenie. Jak chyba wszystkie wyplute przez Ubi. Ale na premierę na pewno nie się nie skuszę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...