Skocz do zawartości

Newsy, newsiki PC


django

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Kolejne (pipi).

 

 

Warner Bros. has some mysterious new project on the go, with clues pointing to a new digital distribution platform.

 

 

 

The Batman: Arkham publisher has started using a piece of branding for something called “WB Play”.

 

The Escapist turned up several examples of this branding, starting with a bunch of trademarks for the phrase (check them out on Trademarkia).

 

The trademark applications for WB Play mention “online retail store services”, “audio and video broadcasting services”, “entertainment service” and “downloadable virtual goods”.

 

That last one applies to “downloadable virtual goods; downloadable electronic strategy and instructional guides for computer and video games; computer game software; video game software; audio and video recordings in the fields of computer and video games; downloadable multimedia files containing artwork, text, audio, video, games, and Internet Web links relating to computer and video”.

 

Warner Bros. registered the WBPlay.com domain name in 2013, although the site remains inactive, and has even put the branding in place on the Middle-Earth: Shadow of Mordor website.

 

It sounds like WB Play may be a publisher-specific distribution platform, like Ubisoft’s Uplay and EA’s Origin, and we may learn about it when Shadow of Mordor launches at the end of the month. It’d be interesting to see if it leveraged content beyond Warner Bros. Interactive; a new streaming video service probably wouldn’t do the market any harm, and both Steam and GOG have video content on offer in addition to games and other apps.

http://www.vg247.com/2014/09/08/wbplay-steam-competitor-warner-bros/

 

Dobrze, ze sie nie jaram Batmanem Janusz Knight.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Icewind Dale enhanced edition zapowiedziane:

 

http://www.eurogamer.net/articles/2014-10-22-icewind-dale-enhanced-edition-pc-mac-release-date-30th-october

 

"Icewind Dale: Enhanced Edition is the old Icewind Dale RPG plus:

  • Six expanded quests, featuring content cut from the original game
  • 60 new items
  • Heart of Winter and Trials of the Luremaster expansions
  • 31 new class and kit combinations from Baldur's Gate 2: Enhanced Edition, well as the half-orc playable race
  • 122 new spells carried over from Baldur's Gate: Enhanced Edition
  • Cross-platform multiplayer
  • A new Story Mode difficulty setting to allow players to experience all of the story with none of the Game Over screens

It's $20"

Premiera 30 pazdziernika.

Odnośnik do komentarza
"Pod adresem https://playdingo.com pojawiła się nowa platforma do gier. Można grać praktycznie z każdego urządzenia. Gry są zoptymalizowane tak, aby działały zarówno na smartfonach jak i tabletach. Co najciekawsze, w tej chwili wszystkie gry są za darmo i nie ma reklam. Można też opcjonalnie pykać na kasę. Są dwa główne tryby rozgrywki, pojedynek do gier w parach i turnieje w systemie pucharowym. Tak więc można z iPhone rozwalić kolegę na Samsungu lub odwrotnie. Gry, statsy i wszystko inne jest przypisane do naszego konta.Z tego co się dowiedziałem niebawem w sklepach mobilnych ma się pojawić dedykowana apka jak i gry premium. Poza tym cały czas trwają pracę nad optymalizacjami i usprawnieniami dla użytkowników." 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, czy wiecie, ale na gog.com dzisiaj wkraczają gry z LucasArts. Engadget wyłapał, że przez pewien czas ukazały się karty gier X-Wing i TIE-Fighter, są to edycje specjalne wraz z dodatkami, zremasterowanymi dźwiękami i grafiką podkręconą do SVGA.

 

TiE-Fighter to pierwsza gra, którą przeszedłem używając dżoja ze sterowaniem analogowym (fotka poniżej). Mokro w majtkach normalnie miałem w owym czasie.

superwarrior.jpg

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

To sa gry ktore smialo moge nazwac symulatorem. Jest masa wspolczynnikow i "kontrolek" do sterowania statkami, a podczas gry mialem uczucie ze jestem malym trybikiem - zwyklym pilotem wsrod innych eskadr bioracych udzial w misjach. W odroznieniu do np. wing commandera - gdzie sam ze skrzydlowym rozwalalem mase statkow wroga. Fajne wspomnienia :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Świetnie się zapowiada te Lost Ark.Dla takich gierek chętnie bym kupił nową blache.Szkoda,że nie singlówka ale takie Path of Exile też jest tylko online,a gra mi się bardzo miło.

Też musze się zgodzić z tym,że koreańce pod względem designu w swoich gierkach mmo wymiatają konkurencję.Do tego często mają bardzo fajny gameplay z ciekawymi patentami.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak pare lat temu pokazywałem tutaj trailer Mabinogi Heroes, znanej u nas pod nazwą Vindictus gdzie też się spuszczaliśmy nad gameplayem i długo nie było wiadome czy to kiedykolwiek wyjdzie poza Koreę. Trzeba być dobrej myśli ;)

Odnośnik do komentarza

http://steparu.com/previews/mmorpg/1661-lost-ark-online-mmorpg-preview-and-translations Tutaj info o klasach i troche o samej grze. Jeżeli to nie wyjdzie w 2020 i nie będzie odgrzewanym kotletem to możnaby jakąś forumową ustawke zrobić siłą rzeczy. Ten Warlord z Lance Rifle to jak narazie mój mały idol, niezłe Fatality robi z tymi mobami nadzianymi na pukawe    :whoops:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...