Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Dragon's Dogma Dark Arisen na PS4, pomalutku już pęka, platyna niedaleko. A do rozpracowania już czeka Divinity Original Sin Enhanced Edition. Ale poczeka sobie aż uporam się z DD. Wolę skupić się maksymalnie na jednej grze niż rozpocząć kilka na raz i żadnej nie skończyć na 100%.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Homefront: Revolution

 

Słyszałem o tej grze, że dopiero patche zrobiły z niej dobry tytuł. I fakt, te 12,4 GB aktualizacji zrobiło swoje. Fajny jest tu klimat.  Nasi kumple też potrafią zabijać, a nie strzelać ślepakami, jak to często bywa w grach, w których są dodawani. Ciekawie zrobiony system broni i ich customizacji. I te animacje podczas tych czynności. Graficznie też całkiem nieźle, strzela sie fajnie. 

Jedynie co mi tu troche przeszkadza, to niemy bohater. Jakoś za nimi nie przepadam. 

Odnośnik do komentarza

Ostatnio głównie The Division - ciężko się od tego szpila oderwać. Wykonywanie kolejnych misji wciąga, a zbieranie lootu uzależnia. Cieszę się, że Biedronka wrzuciła to na półki za 59,99, bo inaczej ciągle byłbym dziwnie uprzedzony i z premedytacją olewał ten świetny tytuł. Spodobał mi się tak bardzo, że nawet Season Pass zakupiłem w promocji :)

Odnośnik do komentarza

U mnie też Wiedźmin 3 ogrywany, nabyłem edycję gry roku na styczniowej promocji w sklepiku. Genialna gierka!

Jadę kilka rzeczy na raz, nie lubię tak, no ale co poradzę :reggie:

Wiedźmin 3 Dziki Gon - Edycja GOTY - główna gierka obecnie, chcę sobie spokojnie przejść całość + oba dodatki.

Horizon Zero Dawn - gierka numer dwa, w sumie jak wyżej. Mam nadzieję że dodatek będzie na jakiejś promocji.

 

Jak and Daxter The Precursor Legacy - w to już gram z przerwami od września :) Został mi finał i maksowanie do platyny (orby). Jak tylko skończę biorę się za dwójkę.

Tearaway Unfolded - też nabyte na promocji. Lubię tę kolorową gierkę, ograłem kiedyś na Vicie, ale teraz chcę zrobić na 100%.

Lego Jurassic World - naszła mnie ochota na jakiegoś Lego i wybrałem najtańsze jakie było w sklepie z grami :)

 

Generalnie w tym roku ostro ruszam z giercowaniem na PS4. Poprzedni rok był dla mnie tragiczny jak chodzi o wolny czas i fundusze. No i w tym chcę nadrobić najważniejsze zaległości, zagrać wreszcie w najciekawsze indyki i oczywiście być na bieżąco z nowościami.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, PiotrekP napisał:

Deus Ex: Mankind Divided

 

Zasadzałem się na ten tytuł od od dawna i ciągle przekładalem kupno. Aż tu wylądował w psplusie. Zassałem i gram. 

MGSa pokochalem od razu. Tutaj zas nie umiem sie w krecic. Jedynke odrzucilem i dwujke tez dzisiaj skasowalem. Nie spodobalo mi sie, po prostu.  

 

Koncze Uncharted: LL. Kilka pucharow i zabieram sie, za The Evil Within 2.

Czasem popykuje jeszcze w Crasha, jak dzieciak poprosza, ale to wiecej oni graja, bo ja mam przerwe na razie, tylko doradzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...