Skocz do zawartości

W co teraz grasz..?


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ten dzial kolego. Chyba, ze mam braki w wiedzy i RDR jednaj jest na PS4?

 

Ja prawilnie cisne w RDR2. Robie, po misji dziennie i mnustwo aktywnosci pobocznych. Niby podobienstwo do GTA, a ja mam calkiem odmienne zdanie. W zyciu sie tak nie bawilem.

Edytowane przez MEVEK
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Po sprawdzeniu bety Fallouta 76 (i srogim zawodzie) zastanowiłem się za co się zabrać. Padło na W3 Krew i Wino, którego nigdy nie zacząłem. Oderwać się nie mogę, już zapomniałem, jaka ta gra jest wspaniała. Przy dziele naszych rodaków nowa gra Bethesdy tym bardziej wydaje się super gniotem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

rArGUlO.jpg


Shovel Knight . Jestem mile zaskoczony. Nie pamiętam bowiem, by od czasu Wiesława Trzeciego w pudełku obok gry znalazło się coś więcej jak ulotka z ewentualnym kodem, a tu proszę - mini poradnik, jak w genialnym Demon's Souls, bądź Icewind Dale. Sama gra dla miłośników retro w mocno klasycznym wydaniu, jak znalazł.


BmBwfrF.jpg


DiRT4. Może nie jest to najpiękniejsza gra wyścigowa, ale po kilku odcinkach idzie się przyzwyczaić do szaty graficznej, a grywalnościowo jest bardzo, ale to bardzo dobrze. Jeździ się niezwykle przyjemnie. Podoba mi się także aspekt rozwoju całego zaplecza - kupowanie pomieszczeń, wynajmowanie specjalistów oraz rozwój tychże. Po kilku godzinach gry mocne 8/10.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem The Last of Us. Wiem wstyd i hańba że po takim czasie dopiero, no ale cóż... gra zaliczona na hard(razem z dodatkiem).  Obawiałem się że będzie za ciężko, ale czułem się jakbym grał na normalu. Samą grę pożyczyłem od kumpla z Anglii, więc miałem wersje Angielską. Gdy już zaliczyłem tytuł z ciekawości na Youtube odpaliłem jak brzmi wersja polska i kurczę naprawdę słabo to brzmi. Pewnie jak bym miał polską wersje grał bym po polsku, na szczęście grałem w wersje angielską. Różnica jest kolosalna, nie spodziewałem się tego.  Moim zdaniem gra zjada Uncharted 4. 60fps robi robotę. No i w sumie jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. 10/10. Teraz platynuje Crash Bandicoota 1. Mało tego zamierzam zdobyć wszystkie platynowe relikty(zostało mi już tylko 5), co jest o wiele trudniejszym osiągnięciem niż zdobycie samej platyny(wystarczą złote relikty). W między czasie Bulletstorm i Monster Hunter World.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ukraincy chyba zrobili te gre co mi sie zle kojarzy, bo ten kraj wydal dupiastego Stalkera juz sam tytul  na lata kojarzy mi sie z czyms żenującym i wiesniackim. Zresztą podobnie jak Wiedzmin, jest to takie slowianskie wiesniactwo. Tylko Call of Juarez udalo sie nie smierdziec naszą slowiansczyzną.Grom w Metro 2033 z jakims dziwnym dopiskiem Redux, kiedys jak czlowiek kupowal gre albo szukal to bylo wiadomo, jedna wersja, dzis nie wiadomo ktora wersja jest pierwsza i ta prawdziwa.  Poprawiają i poprawiają gry jakby nie mogli zostawic ich w spokoju. Cos zosatalo raz zrobione wydane i tak powinno zostac na wieki wiekow amen, a oni wciaz grzebią poprawiają te gry, przez to ta sama gra choc wlasciwie juz nie ta sama gra bo ingerencja byla jest wydawana co kilka lat pod innym tytulem. Wspolczuje wspolczesnym gimmbusom, ze musza zmagac sie z takim problemami, kiedys to bylo, ze zagralo sie gre i mowilo o niej wspominalo po latach, dzis nawet wspominac nie dadzą.A samo Metro dobre tylką ma wade jest za dluga jak na gre , ktora powinna miec z 8, 10 misji. Tu jest z 48 ! To wlasciwie dlugosc 3 gier. Cos strasznego gra powina byc krotka mila i przyjemna na jeden dzien .

  • Plusik 2
  • Haha 2
  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Watch_Dogs - Wiele osób dość wyraźnie skrytykowało ten tytuł, a dla mnie on okazuje się być czymś w rodzaju "hidden gema". Cała ta zabawa w hakowanie to czysta przyjemność, a aktywności poboczne tylko skutecznie podbierają mi czas, który powinienem poświęcić na główny wątek. Nie ma to jak zrobić tajniacką akcję rodem ze Splinter Cella i pobawić się trochę z przeciwnikami. Przy rozbudowanym wachlarzu możliwości hakowania, można się naprawdę dobrze ubawić. Może to chore, ale wysadzanie przeciwników ich własnymi granatami mnie po prostu bawi do łez :D A nie wspomnę już o innych możliwościach, bo jest tego sporo i w całokształcie więcej frajdy daje zabawa "po cichaczu" niż bezczelny wjazd z buta do bazy wroga :P

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja cioram w Odyssey. Dostałem na rocznicę od partnerki. Początkowe podejście na poziomie "o, fajny zapychacz zanim siądę do RDR 2". Cóż, na ten moment już mam 55 h i na pewno go wycalakuję. A serio, zdarza mi się to rzadko. Ostatnia gra, która dała mi tyle frajdy to był chyba Nioh.

Edytowane przez Blackened
Odnośnik do komentarza

Zrobiłem sobie przerwę od sandbox'a i zapuściłem God of War'a.  Po premierze zrobiłem tylko watek główny na trudnym i odstawiłem na jakiś czas. Dzis z rana zabrałem sie za dobijanie reszty dzbanów. Sam nie mogę w to uwierzyć, jak świetnie mi sie giercuje - a przecież to tylko zmiana formuły :reggie: No i GOTY. 

Dobrze jest mieć przynajmniej dwie różne od siebie gry, którymi możemy żonglować, jezeli dopadnie nas nuda.

To byl naprawdę udany dzień :lapka:

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.