Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Po co w dziale RPG temat o W3 skoro nikt tam nie pisze, a w dziale o PS4 miałby kilka razy większe zainteresowanie. Nie lepiej dla optymalizacji działania forum zlikwidować połowę niepotrzebnych działów, do których zaglądają może ze 3 osoby na krzyż(Muzyka gracza, a istnienie tylu pierdoł w "Niezależnych" ma chyba poparcie rządu, że ciągle tyle tego istnieje).

Odnośnik do komentarza

shout ok ale:

- działa osadzanie

- nie wiem jaki jest limit łamania linii ale spróbowałem 25 i przepuściło

- wprowadźcie bufor 1min. na wiadomości, bo brak limitu to prosta droga do spamu

- dobra by była opcja usunięcia własnej wiadomości - chciałem przetestować czy działa kilka innych rzeczy ale bym zaspamował całe okno :confused:

 

 

no i jak zwykle - IPB nie lubi się z Presto i system dynamicznego cytowania nie kolejkuje natomiast osadzanie cytatów potrafi się "zawiesić" z poziomu szybkiej odpowiedzi i działa dopiero po przejściu na "więcej opcji"

 

Flood 30 sekund.

Długość wpisów - tu ciekawostka, w opcjach jest ograniczona wielkością w... kb :).

Łamanie linii to już oddzielna bajka - będę musiał to obadać. 

Usuwanie/edycja wiadomości - sprawdzę. 

 

Było już wiele razy pisane że za jakiś czas mają zrobić porządek z działami

 

A, to już wiem, czego na górze nie dopisałem. Z samym forum, jak i tematem multiplatformowości chcemy poczekać na ewentualną zapowiedź X720 lub do przełomu maja/czerwca, tak żeby przed E3 było już wszystko ogarnięte. Po prostu nie wszystko naraz :)

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

 

mam zablokowany shout, dlaczego?

 

Jest jakiś komunikat czy cokolwiek? Nie widzę, żebyś miał jakąś indywidualną blokadę. 

2222222.jpg

 

po kliknieciu na zakladke na górze forum

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Czy stary nieirytujący system cytowania powróci?

 

Wątpliwe. Wiązałoby się to z grzebaniem w kodzie IPB, a tego nie chcę, bo znowu zrobi się śmietnik.

 

na ppe co chwile jest "nieprawidłowe przekierowanie"

 

Poczyściłeś cookies? Cache przeglądarki? Od weekendu, gdy przepięliśmy część danych na drugi serwer, nie było żadnej awarii, żadnych zgłoszeń, poza tymi bazującymi na starym problemie (przekierowania na ps3site.pl, pętla przekierowań na ppe.pl). 

Odnośnik do komentarza

Ja też na początku nie ogarniałem cytatów. Najpierw coś napisz  - potem cytujesz

 

Nie mogę zalogować się na komórce, stare hasło nie działa, nie resetowałem go jak był problem z wyciekiem.

Da się naprawić cytowanie? Cytat zawsze wyskakuje na początku posta.

 

Potem znowu możesz pisać i zacytować np. coś innego.

 

A to była kiedyś ikonka ?

 

Spoiler masz do wyboru w "Specjalne BBCode", a ukośnik wpisujesz w zamykającym.

 

Odnośnik do komentarza

Shout przypominaj bardziej chat (chociaż IPB ma i tak oddzielną wtyczkę do chatu). W statusach możesz skomentować daną wypowiedź, w shoucie już niekoniecznie. Mnie shout przypominam poczciwego IRC-a :)

 

Natomiast odnośnie cytatów i tego typu modyfikacji - proszę tego nie uznawać za złą wolę, ale niespecjalnie jestem za grzebaniem w kodzie. Primo - można znowu coś uszkodzić, secundo - to oryginalny kod IPB, który przy kolejnej aktualizacji znowu wszystko nadpisze. Po prostu sugeruję się przyzwyczajać, bo i tak nie wiadomo, co IPB dalej wymyśli :)

Odnośnik do komentarza

Shoutbox- super sprawa, ale proszę, zmieńcie jedną opcję. Otóż wrzuciłem link do filmu na youtube i zamiast pokazać go jako link, shoutbox od razu konwertuje to na playera, co jest niepraktyczne i nie pasuje do takiego rozmiaru shouta. No i go po prostu psuje, rozjeżdża itd.

Edytowane przez Manga Ryu
Odnośnik do komentarza

Z tym jest mały problem, bo ustawienie konwertujące link na player jest globalne. Jeśli się je wyłączy, to wtedy w zwykłych postach też będzie tylko link albo będzie trzeba bawić się w bardziej skomplikowane wstawianie filmików. W każdym razie temat znam, szukamy rozwiązania, czy da się to usunąć tylko z shouta. 

Odnośnik do komentarza

W ramach ogłoszenia parafialnego wielka prośba (wynikająca również z regulaminu):

 

Uprzejmie proszę, zaktualizujcie swoje konta mailowe w profilach. Wiele osób ma konta, które założyło wieki temu, od tego czasu zmieniając maila, ale w ustawieniach konta wciąż są stare adresy. Prośba wynika choćby z prostego faktu, że jakiekolwiek wiadomości z forum czy np. opcja przypomnienia hasła, wymagają aktualnego adresu.

Odnośnik do komentarza

Przepraszamy za tę awarię forum. Problemem okazała się wtyczka pokazująca najpopularniejsze tagi umieszczona w sidebarze. Obecnie jest wyłączona, jutro przywrócimy jej funkcjonowanie. 

 

Cała reszta jest OK. Jeśli znajdziecie jakiś błąd - proszę informować.  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...