Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.psxextreme.info/topic/50493-pizza/?p=2793945
http://www.psxextreme.info/topic/102606-sprawy-administracyjne/?p=2792863 ( :P )
 
najprościej, chodzi o tag i inne ciemne. Jeśli za jego pomocą ustawisz ciemną czcionkę, to efekt na ciemnym skinie będzie taki, że masz ciemną czcionkę na ciemnym tle. W drugą stronę to nie występuje, bo ludzie raczej nie używają jasnych czcionek.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Mi się wydaje, że takie coś się robi gdy ktoś kopiuje tekst z innego posta lub strony i forum zachowuje właściwości tego tekstu (kolor, czcionka itp.)

Odnośnik do komentarza

Hmm, ale o nie bardzo coś zrobisz :). Przy tym moim poście to się jakoś z automatu zrobiło, bo nie wpisywałem tego, tylko skopiowałem z pierwszego posta. I tutaj jest ten problem, że jak ktoś zacznie ustawiać ręcznie kolor, to nie ma opcji zablokowania takiego czegoś :). Skórki mają swoje style, które w odpowiedni sposób czytają dany font i stąd ciemny skin ma domyślnie kolor jasny. No ale jak ktoś na jasnym ustawi ciemny ręcznie, to nie ma szans. Tak samo jak na ciemny ustaw ręcznie kodowanie #ffffff i zobacz potem na jasnym :).

Odnośnik do komentarza

Że taka jest zasada działania to ja wiem, ale sądzę, że już ktoś się z takim problemem zetknął, więc może w zasobach skryptów do ipb jest na to rozwiązanie, albo może można po prostu zablokować określone kolory. No nie wierze, że nie. A niestety, takie posty są coraz częstsze i bardzo to zniechęca do ich czytania, kiedy leżysz sobie w fotelu i tylko scrollujesz forum, a tutaj nagle nie możesz czegoś przeczytać. A już szczególnie jest to absurdalne, żeby się to robiło samo przy kopiowaniu tekstu, jeśli faktycznie tak jest.

Odnośnik do komentarza

Że taka jest zasada działania to ja wiem, ale sądzę, że już ktoś się z takim problemem zetknął, więc może w zasobach skryptów do ipb jest na to rozwiązanie, albo może można po prostu zablokować określone kolory. No nie wierze, że nie. A niestety, takie posty są coraz częstsze i bardzo to zniechęca do ich czytania, kiedy leżysz sobie w fotelu i tylko scrollujesz forum, a tutaj nagle nie możesz czegoś przeczytać. A już szczególnie jest to absurdalne, żeby się to robiło samo przy kopiowaniu tekstu, jeśli faktycznie tak jest.

 

Z kopiowaniem to faktycznie babol i tu coś poszukam. Z blokowaniem nie ma szans, poważnie :). Primo - zobacz sobie swój post w opcji kodowania - jest "czysty", bez żadnych tagów. Ustawienie bloku na kolory to, o ile jest możliwe, masa zabawy, bo tych jasnych kolorów jest ileśtam. 

Odnośnik do komentarza

a nie boicie się że z takich multiplatformowych tematów nie zrobią się zaraz kolejne klony CW? mogę się założyć że na dzień dobry zaczną się pojawiać porównania wersji z x'a, ps3/ps4, pc itd... a później już samo poleci :P

 

tak jak Raptor napisał, to będzie zapewne kontrolowane. Dział Battlefielda o który osobiście męczyłem d.upę Fenixowi działa świetnie, ludzie grają na różnych platformach a wszyscy się tam spotykają. Tylko dział PC ma osobny temat, ale to akurat jest logiczne, gdyż na PC i na konsolach to dwie różne gry. 

 

Wg mnie podział powinien być per generacja, czyli obecnie byłyby to dwa działy : PS3/XBOX oraz PS4/coś tam syfnego Microsoftu. Nie wiem tylko jak rozwiązać kwestię WiiU, kwestię handheldów - bez zmian. 

Odnośnik do komentarza

Wysłałem jakiś czas temu Perezowi moją propozycję zmian działów na forum, multiplatformy przy obecnym bałaganie z tematami na forum są niezbędne. Widzę światełko nadziei, że nie będzie consolowojenek w każdym temacie, bo userzy sami piszą by nie robić kolejnych tematów o tej samej grze. Uważam, że działów obecnie jest za dużo, w niektórych nikt nic nie pisał przez kilka lat, w innych posty pojawiają się od wielkiego dzwonu, czy trzeba utrzymywać je na głównej. Nie wiem co znajduje się w niektórych działach, bo nie mam do nich dostępu, administracja pewnie sama zadecyduje co z nimi zrobić. Starałem się trochę te dział "skompaktować", bo teraz działów jest bardzo dużo.

 

 

 

--PSX Extreme--
Opinie, komentarze - forum, magazyn, portal, zgredzi
 
 
--Platforma--
 
Multiplatformy
Mass Effect,  Battlefield, Call Of Duty, Diablo 3, Bijatyki, Grand Theft Auto, RPG, Sporotwe (FIFA, PES), Wyścigi (Forza, Gran Turismo), Muzyczne, Platformówki
 
Microsoft  
Xbox,  Xbox 360, Halo
 
Sony  
PSone,  PS2,  PS3,  PS4,  Metal Gear Solid,  Killzone,  
 
Nintendo  
GameCube,  Wii,  Wii U
 
PC  
Games,  Software,  Hardware,  
 
Pocket i inne systemy  
Arcade, automaty,  Retro,  DC lives 4ever,  Nintendo GBx,  Nintendo DS, Nintendo 3DS,  Sony PSP,  Sony PS Vita,  Mobile
GBA, N-Gage, Nintendo DS, Playstation Portable, Mobile 
 
Pchli targ  
Microsoft,  Sony,  Nintendo,  Inne,  Kupię
 
Graczpospolita  
Kompendium Gier
 
 
--Inne--
Hyde Park
 
Japonia  
MANGA&ANIME,  Japonia
 
Klub Dobrej Ksiazki  
 
HD
 
Region Filmowy  
Seriale
 
Muzyka
Hip hop, Electro, Rock,  HardCore,  The Pit,  Pustynne kojoty,  Alternatywa
 
Pomoc
 
Grupowce  
PTT - Pchli Targ Team,  Klub Smakosza,  SpartakuS,  Kreatywni, Drugs&Drinks,  AREA 51,  Historia,  Cafe "Kultura",  Adult Corner, Władza, Kobiety, Pieniądze,  New Girls Of War,  34all,  70's 80's 90's, Kącik Podróżnika,  Zimny łokieć,  CPE,  Szmaty,  Illuminati,  Monster Hunters
 
[F][M][E] - Pure Psycho
 
Śmietnik - Usuwane tematy
 

 

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Można dać zwykłym użytkownikom możliwość edycji swoich postów na shoucie? Czasem walnie się byka albo pomyli przy wklejaniu linka i robi się trochę wstyd :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.