Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

PPE? Szanowani, wytrawni znawcy gejmingu, wysoka merytoryczną wartość komentarzy, najlepsze pióra branży dostarczają wybitnych tekstów i rzetelnych niusów.

Forum PE? Dzieciaki robiące trzodę w Console Wars, brak kultury i szacunku dla braci w graniu, średnio 1 na 1000 postów wykazuje jakąś szczątkową jakość. Ja bym się wstydził na takim forum pisać.

Wnioski nasuwają się same.

Odnośnik do komentarza

Na glownej stronie widze, ze rejwen 45min temu napisal posta w temacie o YT. Wchodze do wkp i widac, ze ostatnim postem jest ten od nobody. Po wejsciu w temat widac reszte postow.

 

I tak w wiekszosci innych tematow, na glownej widac, w subforum juz nie. Czy tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza

Też tak mam. Ogólnie coś jest zje.bame dzisiaj, rano nie mogłem wejść do kącika sportowego (reszta forum działała) a potem, jak już zaczął działać to pomimo dodania posta w temacie o transferach nie maliczyło mi go.

 

Edit: tego tez nie naliczylo, nadal 8141 xD. Może to przez to ze pisze z telefonu.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.