Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

Przez chwilę dzisiaj były dostępne do ściągnięcia jakieś pliki. Po wejściu na forumka w pracy jak zawsze zobaczyłem coś na serwerze FTP, wyglądało to dla osób postronnych, przyzwyczajonych do tego, że strona internetowa wygląda jak pudelek, jak taka kopia Matrixa trochę. Jeden to nawet pytał, czy Morfeusza szukam, na co odpowiedziałem twierdząco. Pomyślałem sobie "cholera, przecież tam na pewno są wrażliwe dane ważnych osób z forum" i przed oczami miałem wizję grubym milionów.. nie, wróć - MILIARDÓW, jakie dostanę od adminów za zachowanie dla siebie passów, PMek, teczek IPN i informacji do kiedy mają ważny bilet MPK. Już miałem ściągnąć, ale przypomniałem sobie jak wygląda Farmeros, Kazub i Kanabis i stwierdziłem, że w sumie to lubię mieć pełne uzębienie i jednak kocham życie.

 

Ostatecznie nie ściągnąłem, daję tylko znać, że taka sytuacja miała miejsce. Czy to ważne czy nie - nie mam pojęcia, wyglądało to jak pliki IPB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bardzo spoko termin. Jak wstanę po nocce, to oczywiście forum będzie na chodzie, PRAWDA?

No i po co bylo tak pisac! Wykrakales!

 

Prosze sie nie nabijac i nie trollowac, bo to, co sie wyrabia, przestaje byc smieszne. Wczoraj podczas testu wszystko poszlo w 2h, dzisiaj glupie konwertowanie kodowania trwalo 6h po czym pod koniec wypieprzylo sie wszystko na jednej z tabel (swoja droga tej z reputacja... Za duzo plusikow i minusikow!).

 

Dzisiaj od ok. 21-21.30 forum bedzie znowu wylaczone, bo jest to juz tak rozgrzebane, ze trzeba ten przeklety upgrade dokonczyc.

 

Przepraszam za te cala akcje, ale uwierzcie, ze razem z adminem juz tez mamy lekko dosc - operacja, ktora powinna trwac 2-3h, zajela juz kilkanascie.

Odnośnik do komentarza

Forumek jest bardzo unikatowy jak widać. Najpierw rok kłopotów z tapatalkiem, teraz ciężko przenieść bo reputacja zawiniła. Co za ludzie tu uczęszczają. Same odmieńce. xd

 

No bo to wszystko przecież przez nas. :reggie:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...