Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

a nie wiem, wk,urwia mnie to tak samo i na tej samej zasadzie jak ta sygnatura milana, tamto mogłem sobie przynajmniej wyłączyć i muszę przyznać, że było przynajmniej zabawne na początku

 

scrollując foruma jak widzę jakąś reputację (niezależnie od tego, czy pozytywną czy negatywną) to wiem, że ktoś albo napisał coś śmiesznego albo ch,ujowego i z zaciekawieniem rzucam się na posta by zaraz ogarnąć, że to milionowy minus od Luka

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Plusiki i tak juz dawno stracily na wartosci odkad sie dostaje 10 plusow za wrzucenie gierki na ps4 albo xbox one do odpowiedniego dzialu :yao:

 

Wczesniej za 10 plusow to trzeba bylo w chu.j smieszna historie wymyslic a teraz byle guv,no wrzuca do zakupow growych i juz wskaznik bycia super nabity.

 

Za moich czasow tak nie bylo ,obstawiam ze tylko @Dave Czezky bylby lepszy ode mnie. Moj idol z dziecinstwa

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kanabis napisał:

Plusiki i tak juz dawno stracily na wartosci odkad sie dostaje 10 plusow za wrzucenie gierki na ps4 albo xbox one do odpowiedniego dzialu :yao:

 

Wczesniej za 10 plusow to trzeba bylo w chu.j smieszna historie wymyslic a teraz byle guv,no wrzuca do zakupow growych i juz wskaznik bycia super nabity.

 

Za moich czasow tak nie bylo ,obstawiam ze tylko @Dave Czezky bylby lepszy ode mnie. Moj idol z dziecinstwa

No plusiki wchodziły na forum jakoś w czasach przeróbek z Wujaszkiem, to wtedy najlepsze przeróbki dostawały po 6 plusów, dzisiaj pewnie byłoby ponad sto.

Odnośnik do komentarza

No to chcecie mieć repa czy nie? Bo czytam narzekania że ktoś dał minusa ale jak reputacja była wyłączona to mało co niektórzy nie zeszli na zawał.

Rep ma to do siebie że nikogo nie obraża i jest przyznawany wg. uznania - coś ala ankieta - każdy ma prawo do własnego głosu.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Kyo napisał:

No to chcecie mieć repa czy nie? Bo czytam narzekania że ktoś dał minusa ale jak reputacja była wyłączona to mało co niektórzy nie zeszli na zawał.

Rep ma to do siebie że nikogo nie obraża i jest przyznawany wg. uznania - coś ala ankieta - każdy ma prawo do własnego głosu.

Wyłączyć minusy, zostawić plusy, tylko pozytywny feedback, jak na fejsbuczku.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Kyo napisał:

No to chcecie mieć repa czy nie? Bo czytam narzekania że ktoś dał minusa ale jak reputacja była wyłączona to mało co niektórzy nie zeszli na zawał.

Rep ma to do siebie że nikogo nie obraża i jest przyznawany wg. uznania - coś ala ankieta - każdy ma prawo do własnego głosu.

 

No ale ja poruszam tutaj zupełnie inną kwestię przecież. Niech sobie plusiki i minusiki będą, jak najbardziej. Niech ludzie minusują słaby content, na zdrowie. Mówię o przypadkach, gdzie jest typ, który na forum nie wnosi właściwie nic. Taka minusowa sr,aczka przez tyle czasu nie ma żadnej wartości. Bluber pisze dużo, więc często widzę jego posty i często też przy nich jest minus, który muszę przeczytać od kogo jest, żeby ocenić, czy legnitny czy jak zawsze to samo.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale ten typ jakimś randomem nie jest. Sam osobiście jeszcze na starym silniku ustawiałem tak że "nowi" nie mogą dawać repa przez właśnie takie przypadki że ktoś się rejestruje żeby minusować/plusować.

 

Odnośnie minusików - TESTOWO wyłączyłem. Jak będą płacze to włączę :drinks:

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kyo napisał:

No ale ten typ jakimś randomem nie jest.

 

Ze 30 postów napisał w całym 2017. Dla mnie książkowa definicja.

 

I tak jak napiszę jeszcze raz, nie o wyłączenie negatywnej reputacji mi chodzi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...