Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Trudne sprawy administracyjne i regulamin

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
626 odpowiedzi w tym temacie

#621 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14717 postów

Napisano 18 June 2017 - 18:25

Od jakiejś liczby postów to liczone, czy wg daty?:)

• 0

#622 Kyo

Kyo

( ᐛ )

• Admini
  • 5832 postów
  • TlenO

Napisano 18 June 2017 - 18:27

Tajemnica  :ninja:

#623 Shen

Shen
  • Użytkownicy
  • 16621 postów

Napisano 19 June 2017 - 08:24

Da rade przeniesc grupowca Monster Hunters do multiplatform? Tam chyba bedzie lepiej widoczny.

• 0

#624 next THE flex

next THE flex
  • Użytkownicy
  • 53 postów
  • SkądA-WW

Napisano 15 July 2017 - 14:34

no hejka, chciałem sprzedać coś na Pchlim Targu, ale mam zablokowaną możliwość założenia nowego tematu. Kiedyś miałem normalny, pełny dostęp do tego działu. 
skąd ta blokada u mnie? coś popsułem? za mała aktywność na forumie?
dajcie znać pls! :)

Przylacazam sie do pytania z tym, ze Ja nigdy nic nie sprzedałem ani nic nie kupiłem. Mówię nigdy, bo nie liczę starego forum gdzie robiłem kilka wymian.

Chciałem tez spytać o shoutbox - w jaki sposób mogę cos w nim napisać ? W tym momencie mogę tylko przeglądać treść, ale nie mam możliwości napisania czegokolwiek.
PTT jest działem zamkniętym, do kogo mam sie zgłosić z prośba o hasło ?

THX
  • 0

#625 Kyo

Kyo

( ᐛ )

• Admini
  • 5832 postów
  • TlenO

Napisano 15 July 2017 - 15:13

no hejka, chciałem sprzedać coś na Pchlim Targu, ale mam zablokowaną możliwość założenia nowego tematu. Kiedyś miałem normalny, pełny dostęp do tego działu. 

Przylacazam sie do pytania z tym, ze Ja nigdy nic nie sprzedałem ani nic nie kupiłem. Mówię nigdy, bo nie liczę starego forum gdzie robiłem kilka wymian.

Chciałem tez spytać o shoutbox - w jaki sposób mogę cos w nim napisać ? W tym momencie mogę tylko przeglądać treść, ale nie mam możliwości napisania czegokolwiek.

THX

Nic nie zespułeś, po prostu PT jest dla stałych bywalców forum a nie dla początkujących czy randomów.

Inaczej mówiąc trzeba być bardziej aktywnym, udzielać się na forum, pisać posty. Forum wtedy automatycznie odblokuje dostęp do PT i innych działów czy Shoutboxa.

#626 next THE flex

next THE flex
  • Użytkownicy
  • 53 postów
  • SkądA-WW

Napisano 16 July 2017 - 19:21

THX

Nic nie zespułeś, po prostu PT jest dla stałych bywalców forum a nie dla początkujących czy randomów.

Inaczej mówiąc trzeba być bardziej aktywnym, udzielać się na forum, pisać posty. Forum wtedy automatycznie odblokuje dostęp do PT i innych działów czy Shoutboxa.

Super właśnie o to mi chodziło. Dzięki
  • 0

#627 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 18076 postów

Napisano 21 July 2017 - 20:18

Czy mi się wydaje czy naprawiliście Tapatalka :wub:?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2