Skocz do zawartości

Windows mobile aplikacje i gry.


kasuro

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem HTC mozart, zwiech nie zauważyłem. Przyznam, że gdyby nie lipna bateria to nie zmieniałbym tego telefonu na inny. Teraz z kolei zastanawiam się nad powrotem do WP, android mnie zaczyna drażnić. 

Ale mam tak co pewien czas, więc nie zwracaj na to uwagi :)

 

Facebook w WP jest  - można by rzec - wbudowany.

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

a ja mam pytanie odnośnie właśnie Nokii Lumia 520 i Windowsa 8, walne je tu, bo widze temat żyje. Ponoć ten model ma wbudowane normalnie radio z rms, ale przez windowsa 8 właśnie nie da się z niego korzystać. Na jakiś mętnych forach czytałem, że wraz z łatką 8.1 miał ten problem zniknąć. Ma ktoś kontakt z takim telefonem i oprogramowaniem ? Wyszła już ta łatka, działa radio pod win 8 w telefonach ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zależy co rozumiesz pod pojęciem ciekawszy, w Halo 4 masz swoje statystyki itp, wychodzące Fable Anniversary ma mieć mapę na dodatkowym ekranie, w Forza Horizon dodatkowy ekran działa jak GPS, czyli na bieżąco wyświetlana mapa. Oprócz tego możesz korzystać z niego jak z klawiatury  i touchpada do IE. Chyba kilka filmów też jest wspieranych odpowiednimi dodatkami. Jak dla mnie smart glass jednak to niewypał, chyba tylko sensowne to jest w FH, pod warunkiem odpowiedniego ustawienia tableta (telefon z racji małego ekranu raczej odpada).

Grając skupiam się na jednym ekranie i naprawdę nie mam konieczności zerkania na drugi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

A czy to się nie robi podczas odtwarzania "ustaw jako dzwonek"?

Lasce sam zgrywałem mp3 i ma poustawiane dzwonki. A w ogóle ten ich sklepik taki śnieciowaty: widziałem tam aplikacje "chr0me" pisane przez zero, gry z mariem, czy właśnie "dzwonki mp3", gdzie pobierasz sobie mp3 do woli. Obczaj może aplikację tego typu?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Aby ustawić jakąś piosenkę jako dzwonek,muszę wrzucić ten plik mp3 przez pc? Przesłałem sobie muzykę ze starego tel i nawet przerzuciłem do folderu "dzwonki" ale dalej nie wykrywa jej w "ustawieniach audio"

Jest dostępna aplikacja do przycinania mp3 jako dzwonek, poszukaj "zrób dzwonek" w sklepie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Shmup DODONPACHI MAXIMUM działa nareszcie na telefonach z systemem WP 8.1.Do tej pory grę można było kupić i odpalić tylko na WP 7. Ostatnio została usunięta z sklepu Windows Phone i można ją bez problemu zainstalować samemu.

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/games/dodonpachi-maximum/9wzdncrcwm3d

 

120305DODONPACHI-MAXIMUM.jpg

Edytowane przez pic3k
Odnośnik do komentarza

Shmup DODONPACHI MAXIMUM działa nareszcie na telefonach z systemem WP 8.1.Do tej pory grę można było kupić i odpalić tylko na WP 7. Ostatnio została usunięta z sklepu Windows Phone i można ją bez problemu zainstalować samemu.

https://www.microsoft.com/pl-pl/store/games/dodonpachi-maximum/9wzdncrcwm3d

 

120305DODONPACHI-MAXIMUM.jpg

 

Z racji że gra nie jest już dostępna w marketplace a zatem nie można jej nabyć dlatego wrzucam plik z grą do pobrania (mod full).

 

instalacja poprzez Application Deployment (darmowe visual studio)

 

Pobierz grę :

http://1drv.ms/1oftsCJ

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...