Skocz do zawartości

The Legend of Zelda: A Link Between Worlds (dawne A Link to the Past 2)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Z lewej strony masz szpilki (możesz zmieniać ich kolor). Po prostu przesuwasz szpilkę na miejsce na mapie. Zdecydowanie warto z tego korzystać, ja przez większość gry zlewałem zaznaczanie i później traciłem sporo czasu na szukanie pieczar z zagadkami itp.

Odnośnik do komentarza

Hmm w sumie w tej grze nie ma chyba jakichś schematów ułatwiających granie, po prostu trzeba być uważnym przy eksploracji i mocno przeczesywać teren. Granie bez dźwięku powoduje, że znajdowanie niektórych ślimaków jest dużo trudniejsze. Jak chcesz znaleźć je wszystkie to rób minigierki. Tip do tej minigierki w której zbierasz na czas kryształy: musisz wrócić do gostka w czasie poniżej 30 sekund, żeby ci to zaliczył, ale jeżeli to zrobisz w czasie 27 sekund i dłuższym (oczywiście nadal poniżej 30 sekund) to mnoży twój wynik przez bodajże 3 (dzięki temu łatwo osiągniesz wyznaczony limit punktów)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ta gra jest tak dobra, ze nie moge sie oderwac od ekranu. Palce mnie juz bola od trzymania tego pokurczowatego 3dsa ale trzeba brnac dalej. 100 razy przyjemniejsza czesc niz Wind Waker, ktorego ukonczylem pare dni temu. Efekt 3d zrealizowany jest bezblednie. Pierwszy raz korzystam z 3d podkreconego na maxa. W A Link to the Past nie gralem wiec A Link Between Worlds bardziej kojarzy mi sie z Minish Cap - ktore swoja droga bylo fantastyczne. Poczatkowo nie bylem przekonany do idei pozyczania ekwipunku ale po paru godzinach i 3 dungeonach jakos mi to nie przeszkadza. Ba nawet za uzbierane siano kupilem na wlasnosc juz 3 itemy. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obie czesci z DSa sa niepotrzebnie demonizowane. Konczylem je jedna po drugiej i bawilem sie dobrze. Sterowanie pasowalo do obu odslon i stylusem gralo sie bardzo dobrze. Zagadki byly wymagajace ale nie przegiete. Zarowno Phantom Hourglass i Spirit Tracks mialy ladny styl graficzny. ALBW jest o niebo lepsze ale jak dla mnie to DSowym Zelda nic nie brakuje. 

Odnośnik do komentarza

A Link between Worlds skończone dziś rano. Bardzo przyjemna podróż aż nabrała mnie jeszcze większa ochota na inne odsłony ale chyba wstrzymam się już do Breath of the Wild aby się nie znudzić serią (szkoda by było tą chcice na Zeldę zmarnować).

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...