Skocz do zawartości

Yoshi's Island 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

 

Nowy trailer. Zmieńcie tytuł tematu. Producentem jest Tezuka (hell yes), a grę tworzy Arzest (dosyc świeża grupa, sporo ludzi z Segi; http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=33932471&postcount=60 )

 

Szkoda, że grafika nie jest bardziej kreskówkowa, oraz na Wii U.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość ragus

Edge dał 4.

 

 

  • Unresponsive controls
  • Poor level design
  • Anachronistic checkpointing
  • Lack of anything 'new'
  • Very poor use of 3D
  • 'Horrid' music

 

Ajajajajaj. Ja odpuszczam, wersji na DS'a nie skończyłem, tutaj też pewnie bym zasnął z nudów.

 

A że Yoshiego znowu robią łamagi z Artoon, to za wiele bym się po grze nie spodziewał. Ech, tak kaleczyć Yoshi's Island :(

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Edge dał 4.

 

 

  • Unresponsive controls
  • Poor level design
  • Anachronistic checkpointing
  • Lack of anything 'new'
  • Very poor use of 3D
  • 'Horrid' music

 

Ajajajajaj. Ja odpuszczam, wersji na DS'a nie skończyłem, tutaj też pewnie bym zasnął z nudów.

 

A że Yoshiego znowu robią łamagi z Artoon, to za wiele bym się po grze nie spodziewał. Ech, tak kaleczyć Yoshi's Island :(

Wiedziałem, że będzie słabo, ale żeby aż tak :(. Posmutniałem, bo jedynka to dla mnie najlepsza platformówka ever.

Odnośnik do komentarza

No cóż, dzisiejsze ludziki nie lubią klasycznych platformówek oj nie lubią. Spidrany, popier..lanie na pałę, to teraz jest na tapecie - spokojna eksploracja jest beee. Ja osobiście mam w (pipi)e te niskie oceny, zwłaszcza od śmiesznego Ejdza. Preodera nie cofam i mam nadzieje na dobrą staroszkolną platformówkę. Do tego etui wygląda lepiej niż początkowo myślałem i miło będzie nosić w nim kartridże.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jest też sporo w miarę pochlebnych recenzji, które można podsumować "gra jest strasznie nierówna, no nie jest to YI, ujdzie".

 

Boli mnie to, bo jeden z najlepszych platformerów 2D jakie powstały zasługuje na lepsze ożywienie.

Odnośnik do komentarza

 

 

No cóż, dzisiejsze ludziki nie lubią klasycznych platformówek oj nie lubią

 

Mhm, widać to po recenzjach dwóch najnowszych Donkey Kongów, serii NSMB czy nawet Kirbiego na Wii.

 

nowego konga też zbombili imho - new mario brosa nie można zrypać choćby za multi i ogólnego spidrana, którego można wykonać na większości plansz, a kirbi to w gruncie rzeczy chodzona naparzanka, a jak wiadomo, takie są w modzie.

 

A tak w ogóle to jeszcze nie graliśmy i może się okazać, że gra trafia w nasze gusta, jak Robin Hod w strzałę.

 

przemyślcie to odsłu(pipi)ąc tego kawałka z oficjalnej strony -- ja jestem kupiony ^^.

 

http://yoshisnewisland.nintendo.com/#/home/

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...