Skocz do zawartości

Weszło - wyrocznia polskiego futbolu?


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę codziennie na ten serwis i coraz częściej drażni mnie fakt, że te lajtowe dziennikarstwo, które ma w sobie spore zasoby prawdy posiada niepotrzebne pokłady jadu i niczym nieuzasadnionego krytykanctwa, które owszem może bawić, ale z czasem  przychodzi lekkie uczucie zażenowanie jak np. ostatni txt o Wiśle Kraków gdzie anonimowy autor wspomina o śmiesznym żującym gumę Łukaszu Gargule, który w ostatnim meczu z Legią zagrał b dobre zawody. Czy aby suwak między obiektywnością a jałowym krytykanctwem nie za bardzo poszedł w drugim kierunku??

Odnośnik do komentarza

Czasami według mnie przesadzają z krytyką i robią to na siłę, ale generalnie obecnie mój ulubiony serwis związany z futbolem. Dają nieraz spojrzenie na to co się dzieje w świecie piłki zupełnie od innej strony i nie boją się pisać prawdy. Po prostu jest ciekawie i odmiennie od reszty. Stanowskiego po przeczytaniu biografii Iwana, również bardzo polubiłem. Strasznie trafia do mnie jego styl pisania.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że momentami przesadzają, ale taki obrali styl sobie - nie ma dla nich świętych krów, akurat bronienie Garguły jest trochę śmieszne, bo to piłkarz który ma 1 dobry mecz na sezon :potter: Przynajmniej pisza bez ogródek i nie kryją się często ze swoimi sympatiami, przynajmniej ktoś wreszcie spojrzał na głównie polską piłkę z perspektywy pzreciętnego kibica, którego wkur.ia, że ktoś zarabia 500.000 za nie granie, albo że ktoś przechodzi obok meczu, sędziowe mylą się na potęgę i cała ta nasza piłka ma taką komediowo-straszną otoczkę.

Odnośnik do komentarza

Patrzę codziennie na ten serwis i coraz częściej drażni mnie fakt, że te lajtowe dziennikarstwo, które ma w sobie spore zasoby prawdy posiada niepotrzebne pokłady jadu i niczym nieuzasadnionego krytykanctwa, które owszem może bawić, ale z czasem  przychodzi lekkie uczucie zażenowanie jak np. ostatni txt o Wiśle Kraków gdzie anonimowy autor wspomina o śmiesznym żującym gumę Łukaszu Gargule, który w ostatnim meczu z Legią zagrał b dobre zawody. Czy aby suwak między obiektywnością a jałowym krytykanctwem nie za bardzo poszedł w drugim kierunku??

 

 

To trochę tak jakbyś napisał, że Adam Sandler ostatnio zaczął grać w lekko słabszych filmach, wzbudzających czasami delikatne uczucie zażenowania.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

ja za Barceloną nie przepadam, ale Weszło czytam regularnie, w większości teksty mają ciekawe, niestety jak wszędzie zdarzają się również strasznie gówniane. ten serwis trochę rozruszał temat polskiej piłki i dobrze, mają dobre źródła informacji, nie boją się pisać prawdy nawet jeżeli jest bolesna i przy okazji miesza kogoś z błotem. 

 

Bardziej mnie w(pipi)ia sam Stanowski swoimi przemyśleniami na fejsie, czy TT. Tego czasami nie da się czytać, nawet patrząc na to z dystansem, z jakim ten serwis stara się podchodzić do rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza

 

Patrzę codziennie na ten serwis i coraz częściej drażni mnie fakt, że te lajtowe dziennikarstwo, które ma w sobie spore zasoby prawdy posiada niepotrzebne pokłady jadu i niczym nieuzasadnionego krytykanctwa, które owszem może bawić, ale z czasem  przychodzi lekkie uczucie zażenowanie jak np. ostatni txt o Wiśle Kraków gdzie anonimowy autor wspomina o śmiesznym żującym gumę Łukaszu Gargule, który w ostatnim meczu z Legią zagrał b dobre zawody. Czy aby suwak między obiektywnością a jałowym krytykanctwem nie za bardzo poszedł w drugim kierunku??

 

 

To trochę tak jakbyś napisał, że Adam Sandler ostatnio zaczął grać w lekko słabszych filmach, wzbudzających czasami delikatne uczucie zażenowania.

 

akurat w Zohanie zagrał poprawnie, a żenuje bardziej spina i brak warsztatu u Di Caprio niż Adama Sandlera urocze błazenady.

Odnośnik do komentarza

Tendencyjne teksty nastawione na wywołanie burzy wokół serwisu, z którego poczytniejsze media w internecie i prasie wstydzą się cokolwiek przepisywać albo odnosić. Mnóstwo tekstów mających w założeniach autorów być śmiesznymi. Zagraniczne tematy to parodia, na którą szkoda czasu. Wspomnieć trzeba też o faworyzowaniu pewnych osób i związanej z tym "rzetelności". Część tekstów jest tak głupia, że nawet żadni autorzy nie chcą się pod nimi podpisać. Na początku był to niezły serwis z luzackim podejściem do piłki nożnej a do tego dość rzetelny. Obecnie nie jestem w stanie przeczytać żadnego tekstu bez zażenowania a to co dzieje się w komentarzach to jest nienormalne.

  • Plusik 2
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Ja rzadko czytam ten serwis, bo duzo rzeczy mi sie tam nie podoba. Po prostu czasem chlopcy przeginaja. Sa jednak fajne akcje... ale czasem przeginaja az tak bardzo, ze nie ejst to ani smieszne, ani fajne, ani madre, ani glupie... po prostu sie nie nadeje.

 

Dla mnie niestety wszystko zmierza za bardzo w strone obyczajowa czasem... ale takie zainteresowanie jest i takie sa teksty.

@Musiol to gdzie Ty czytasz te bezplciowe wywiady? Mozna znalezc naprawde ciekawe rozmowy, ktore sa mocne i szczere i to poza weszlo. Ja tak zachwycony tymi wywiadami jak Ty na weszlo nie jestem... no ale kazdy lubi, co innego.

Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Widac pewna zaleznosc. Kazdy kto nie lubi FCB nie lubi tez Weszlo :] more or less

 

pie.rdolicie hipolicie, nienawidzę barcy a uwielbiam weszło, i sporo moich kolegów podobnie. Po prostu trzeba mieć dystans do tego co się czyta a nie brać wszystko jako 100% pewniak, swoje zdanie też mieć trzeba.

Odnośnik do komentarza

Cyctaty z weszło, które niejednokrotnie były zamieszczane jako "trafne i celne uwagi" nie powodowały silnego parcia ku temu, żeby tę stronę odwiedzić. Zlewam, jak chce się pośmiać to wchodzę na rm.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.