Skocz do zawartości

Super Mario Sunshine


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Trza było do Auxa zagadać bo od niego mam za rewelacyjną cenę.

 

Pamiętam, że rozmawiałem z nim na ten temat, to powiedział, że narazie ugaduje cenę z kimś innym :reggie: chyba, że mylę osoby

 

A mario 64 DS to bdb gierka, zarówno na DSowym d-padzie jak i na CPP 3DSa!

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Rayos - No właśnie z Nemesisem robiłem biznesy, jakby się rozmyślił to bym od razu do Ciebie napisał :) Ale przecież Sanszajn to nie jest jakiś unikat, a i dobra cena czasem się trafi na Allegro. Tylko pamiętaj - musisz kilka razy dziennie sprawdzać nowe gry w dziale GameCube :)

 

Gra jest oczywiście rewelacyjna i nie mogę pojąć czemu nie jest lubiana. Marzę o kontynuacji. Jak dla mnie wszystko tu zagrało perfekcyjnie - śliczna grafika (te kolory, ta woda), muzyka, duże i ciekawe lokacje i mega grywalność. W tym roku planuję w końcu zaliczyć na 100%. Gra na to zasługuje. Dla mnie top3 obok 64 i Galaxy 2.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem grać w Sunshine'a. Ostatnio grałem w niego kilka lat temu i wielu rzeczy nie pamiętam. Za niebieskie monety wpadały gwiazdki ? Jak odblokować Yoshi'ego na Gelato Beach ?

 

Za niebieskie monety jak najbardziej wpadają Shine Sprites (gwiazdki a raczej słoneczka w tym wydaniu). Po uzbieraniu 10 takich monetek możesz się udać do sklepiku umiejscowionym na molo (ten sam domek, w którym na ścianie od zewnątrz jest wejście do drugiego poziomu) i wtedy misiek wymienia Ci 10 monet na jedno Shine Sprite. A do Yoshiego jeszcze nie dotarłem xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to, żeby jeszcze bardziej Ciebie dobić napiszę, że ta gra nie tylko się nie postarzała, ale teraz podchodzi mi dużo bardziej niż kiedyś, a etapy bez sikawki, których kiedyś nie znosiłem są po prostu przekozackie ! Nie wiem jak to możliwe, że kiedyś ich nie lubiłem..serio, nie frustrują tylko motywują, a każdy shine sprite w nich zdobyty daje wielką satysfakcję. Sam nie wierzę, że to piszę, ale po zdobyciu 20 słoneczek: SMS > SMG i na jednym poziomie z SMG 2 !

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, mistrze z Nintendo wycisnęły z Gacucha więcej niż dała fabryka. 12 lat po premierze grafika nadal może się podobać. Wrzucałem nawet niedawno fotkę na Insta. Brakuje tylko przełącznika na Widescreen, ale to nie jest jakiś wielki problem.

 

10431779_346830565499720_235062930_n.jpg

Edytowane przez Tan Padeusz
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, mistrze z Nintendo wycisnęły z Gacucha więcej niż dała fabryka. 12 lat po premierze grafika nadal może się podobać. Wrzucałem nawet niedawno fotkę na Insta. Brakuje tylko przełącznika na Widescreen, ale to nie jest jakiś wielki problem.

 

10431779_346830565499720_235062930_n.jpg

 

Ja odpalam na Wii bo grafę mi podbija na kablu do 480p i gram na Vawebird.

Odnośnik do komentarza

@Velius - he he, porobię kilka fotek z różnych gier. Będzie cała seria "GameCube 2015" :) Skombinuj sobie mały CRT, 21 cali starczy i żonka się nie wścieknie. Albo mały LCD HDReady. Zmniejszamy ostrość, dodajemy koloru i jest git.
 
@Nemesis - Vawebird? Wow, na bogato :) Nigdy nie miałem tego cacka, warto kupić? Podobno nie ma wibracji?

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

@Velius - he he, porobię kilka fotek z różnych gier. Będzie cała seria "GameCube 2015" :) Skombinuj sobie mały CRT, 21 cali starczy i żonka się nie wścieknie. Albo mały LCD HDReady. Zmniejszamy ostrość, dodajemy koloru i jest git.

 

@Nemesis - Vawebird? Wow, na bogato :) Nigdy nie miałem tego cacka, warto kupić? Podobno nie ma wibracji?

 

Vawebird mam pożyczony od Weskera ale czy nie ma wibracji... hmm, nie wiem nawet.

 

Ale jest mało energochłonny na dwóch bateriach jadę już 12 godzinę i nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.