Skocz do zawartości

ragus

Pokaż swój ekran główny

Rekomendowane odpowiedzi

5JJS6Il.jpg?1

Holo Launcher

MetroStation Icon Pack

Minimalistic text

jak ustawić lanczera, żeby skróty ikonek były tak blisko docka?

Edyt:

Ustawić dużo wierszy w siatce pulpitu, juz wiem. 

Edytowane przez A.L.I

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wkurzała mnie niska rozdzielczość czcionek w Minimalistic Text, ale na szczęście odkryłem wczoraj UCCW :D. Zmieniłem też DPI z 320 na 240, przez co na pulpicie mam więcej miejsca(a także widzę więcej rzeczy w aplikacjach).

2nkopdu.png

Edytowane przez ragus

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Haha, też jechałem na tych ikonkach ale teraz będę chciał potestować na S4 ten rom Google Play (niby czyścioch) + mój kochany launcherek (Nova) :-) Zobaczymy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Instalowanie tych launcherow ktore tak swietnie pozwalaja modowac wyglad nie zamula telefonu? Pytam bo sam mam sgs3 ze standardowym ;p

Standardowy launcher jest zamulony, te wszystkie zamienniki typu Nova czy Apex ślicznie śmigają ;).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie, bierz Novę albo Apexa, zwiększ prędkość animacji i będziesz miał wrażenie że telefon odfruwa :-) Ja szukałem czegoś też to mi policzy maile w Gmailu i dla plakietke a i Apex i Nova to potrafią z pluginami, Touchwiz nie potrafi kurde ;-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wkurzała mnie niska rozdzielczość czcionek w Minimalistic Text, ale na szczęście odkryłem wczoraj UCCW :D. Zmieniłem też DPI z 320 na 240, przez co na pulpicie mam więcej miejsca(a także widzę więcej rzeczy w aplikacjach).

2nkopdu.png

Te ikonki to stark?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

fzho.png ewv.png

46f.png m63z.png

Nova, Minimalistic Text, Goolors icons, Slider Widget

Edytowane przez Igor67

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

tvyb.png

Nowy android na Samsung Galaxy S+ to i trzeba bylo poekserymentowac :) poogladalem troche ten temat i inne ekrany glowne i stworzylem takie cos...

data i czas -  Minimalistic text

launcher -  Nova

pogoda -  Eye of the Sky

ikonki - Minimalist

na dalszych dwoch ekranach juz niestety ikonki albo fabryczne albo holo, nie chcialem wszystkiego zmieniac ;P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ogólnie spoko, ale byś ukrył ten zegar na górze. W Nova masz taką opcję. 

Albo najlepiej wywal w cholerę cały status bar ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zawsze można ustawić gest na przywrócenie. Ew. przy ukrytym też można "wyciagać" zakładkę z menu (tylko trochę trudniej "złapać", ale da się)... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj siedziałem chwilę na 820 znajomego i zatęskniłem trochę za kafelkami. ściągnąłem dzisiaj Launchera 8 i wróciłem do układu podobnego do tego, który miałem na 920. W sumie nawet ok jest.

b845mo.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wczoraj siedziałem chwilę na 820 znajomego i zatęskniłem trochę za kafelkami. ściągnąłem dzisiaj Launchera 8 i wróciłem do układu podobnego do tego, który miałem na 920. W sumie nawet ok jest.

b845mo.jpg

To jest fajne, ale bez tych animacji jakie ma w sobie WP to jak z tymi tematami na mycolorscreen, najładniej wygląda na screenshotach ;/.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ważne, że jest animacja na głównym ekranie/podczas przesuwania aplikacji. Animacja wchodzenia w aplikacje np. bardzo mnie irytowała na WP8.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2j5b62t.pngrqvxjn.png2lsk42h.png

Nova
Minimalistic text

Circle UI

Tam gdzie są "..." powinna być temp ale minimalistic nie zawsze ją pobiera, muszę to jakoś poprawić.

Ogólnie to jeszcze pogrzebię. Fajną appką jest Zooper Widget Pro, na stronie którą zarzucił raven można zobaczyć cuda jakie ludzie robią z tym widgetem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A u mnie klasycznie, nie minimalistycznie. Domyślne ikony, NOVA. Potrzebuję Widgetu do POGODY, przezroczystego, kompatybilnego z NOVA.

Szukam też widgeta kalendarza z widokiem miesięczny kompatybilnego z NOVA. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie ;-) Zdjęcia w spoilerze.

2i1cqb9.jpg2m7z1qe.jpg20afg5v.jpg

Edytowane przez NemoKOF

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po najnowszej aktualizacji iPada, siedzi mi się na nim tak dobrze, że aż zapragnąłem podobnej kolorystyki na androidzie.

eukpns8vngo6.jpg

Edytowane przez ragus
  • Plusik 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta