Skocz do zawartości

Metro: Redux


Marian80

Rekomendowane odpowiedzi

Metro-Last-Night2.jpg

 
Metro: Last Light również na PS4
 


Po upadku THQ, marka Metro trafiła pod skrzydła Deep Silver, co wyszło jej chyba na dobre.


Ukraiński serwis itcchannel zdołał wyciągnąć od Andrew Prokhorova z 4A Games kilka szczegółów na temat najnowszej odsłony Metro: Ostatnie Światło. Z tego, co pracownik firmy powiedział Ukraińcom, wiemy kilka dość istotnych rzeczy.Między innymi najważniejszą dla nas informacją jest to, że M: LL, pojawi się na PS4, a prezencie do tej wersji otrzymamy za darmo(!) Metro: 2033. Dodatkowo gracze preferujący blaszaki ucieszą się z SDK, narzędzia, które umożliwi im modowanie gry. Niestety nie ma róży bez kolców, bo tryb ten pojawi się wraz z multiplayerem, który pojawi się jako osobny produkt w cyfrowej dystrybucji w pół roku po premierze. Jest to trochę dojenie z ludzi kasy, ponadto zaplanowano aż 5 DLC. Z tego powodu bardzo możliwe jest pojawienie się Season Passa. Jeśli ktoś chciałby sobie poszerzyć zabawę fabularną, to niestety musi zakupić te pięć dodatków, mają one ukazywać opowiadaną z dziele historię z perspektyw innych bohaterów.

http://www.vitasite.pl/metro-last-light-rowniez-na-ps4/

Odnośnik do komentarza

jedynke zapewne ograles, tak?

jak tak to wyskrob male co nie co -plz..

 

tymczasem ja sie wstrzymam do premiery PS4 z ograniem, bo raz, ze mam wciaz za wiele gier do ogrania na PS3, to po drugie tytuly ktore mi sie podobaja moge zliczyc na palcach jednej dloni ;)

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

jedynke zapewne ograles, tak?

jak tak to wyskrob male co nie co -plz..

 

tymczasem ja sie wstrzymam do premiery PS4 z ograniem, bo raz, ze mam wciaz za wiele gier do ogrania na PS3, to po drugie tytuly ktore mi sie podobaja moge zliczyc na palcach jednej dloni ;)

Czytałem książki :P ale w jedynkę nie grałem. Mam zainstalowaną na laptopie, ale nie chce mi się jej odpalać :P

Odnośnik do komentarza

Metro 2033 i Metro: Last Light na PlayStation 4 to nie pewniaki


Przed kilkoma dniami donosiliśmy Wam, że Metro 2033 i Metro: Last Light mogą trafić na PlayStation 4. W Sieci momentalnie rozgorzała dyskusja na ten temat, przez co zapędy graczy postanowiła ostudzić firma Deep Silver. Jak się okazuje, obecnie jest to jedynie pomysł, który wcale nie musi zostać wcielony w życie.

Redakcja serwisu Joystiq opublikowała bowiem oficjalne oświadczenie Deep Silver, które wcale nie jest tak optymistyczne. Jak można w nim wyczytać:


Nie jest tajemnicą, że 4A Games chcą wydać narzędzia SDK dla Metra, ukończyć bardzo obiecujący tryb multiplayer i wydać go w jakiejś formie, a także prześledzić możliwości PlayStation 4. Mimo wszystko nie ruszyła jeszcze produkcja next-genowej wersji żadnych z gier. Swoimi pomysłami dzieliliśmy się kilka razy w przeszłości.

 

Mimo wszystko, te pomysły, to teraz tylko pomysły. Nadejdzie czas, kiedy będziemy mogli zająć stanowisko w sprawie tych projektów i zasugerować, czy miałyby się one kiedyś zmaterializować. To może się stać, ale nie musi. Każdy, kto czeka na Metro: Last Light jako tytuł startowy dla PlayStation 4, może się poczuć zawiedziony.

 

Nie porzucajmy więc nadziei, ale też nie liczmy zbytnio na to, że te produkcje kiedykolwiek trafią na PlayStation 4. Z drugiej strony, światełko w tunelu wciąż jest widoczne. Póki co powinniśmy jednak dać twórcom czas na dopracowanie ich najnowszego dzieła, które zadebiutuje już 14 maja.

 

 

 

http://www.ps3site.pl/metro-2033-i-metro-last-light-na-playstation-4-to-nie-pewniaki/150548

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 7 miesięcy później...
  • 4 tygodnie później...

No i mamy trailer oraz szczegóły:

 

 

- 1080p/60fps na PS4,

- wszystkie DLC,

- po €20 za każdą lub €40 za obydwie na płycie,

 

Visuals
- Metro 2033 has been rebuilt in the latest and greatest iteration of the 4A Engine,
- advanced lighting,
- dynamic weather,
- more detailed characters with improved animation,
- more dynamic destruction and improved smoke, fire and particle effects,

Improved Gameplay
- advanced enemy AI,
- improved combat and stealth mechanics,
- superior weapon handling,
- more responsive, intuitive controls,
- signature features from Last Light such as the atmospheric ‘mask wipe’ mechanic, weapon customization, and silent kills and takedowns

 

14220146686_289256e99f_n.jpg

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
Gość Kasias

1) Ponowne wydawanie TAK odpicowanych gier jest uzasadnione czymś więcej niż tylko gadką o "nowych doświadczeniach dla graczy, którzy ominęli naszą grę na poprzedniej generacji";

 

2) Tak należy prezentować rozgrywkę z odgrzewanego kotleta przed premierą gry. Naughty Dog są mistrzami, a The Last of Us to masterpiece, ale to akurat było do nich.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.