Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

I od razu widać że multi to będzie kupa.

 

Ogólnie rzecz biorąc Destiny to IMO największe rozczarowanie ostatnich dwóch targów.

Po 5 sekundach stwierdzasz, że multi to będzie kupa? Destiny rozczarowaniem? To ciekawe za co tyle tych nagród i wyróżnień. Fakty są takie, że gra zapowiada się na ogromny, rozbudowany tytuł, problem dla niektórych osób jest taki, że Bungie nie tworzy już tylko dla Microsoftu.

Odnośnik do komentarza

Oczywiście :]

 

Te wszystkie zdolności które widać w tych urywkach multi to, jestem pewien, kontynuacja durnych pomysłów z Halo Reach czyli Armor Abilities na czele z Armor Lockiem, jakieś kur.wa hulk smash i inne bzdety, do tego broń bez recoila i z ADSem = meh

 

I dobrze że sam to napisałeś - ZAPOWIADA SIĘ, tak dokładnie, tylko się zapowiada, nie to że nie wierzę w Bungie ale przeczytałem już tyle artykułów i wywiadów z twórcami przechwalającymi się tą grą, jej ogromem oraz uniwersum które jest większe niż Halo czy Gwiezdne Wojny, a od E3 wypuścili 3 trailery z gameplayem z tej samej lokacji. Mówią o planetach, galaktykach do odwiedzenia a wałkują w gameplayu jedną miejscówkę.

 

Bungie przez miesiace robiło dużo szumu wokół swojej gry, sam uległem hajpowi, a to co zaprezentowali na E3 to nic więcej jak Borderlandsy, na dodatek w żaden sposób gameplay nie sugeruje że będzie to bardziej rozbudowane niż Borderlandsy.

Odnośnik do komentarza

To proponuje trochę poczytać o tej grze, bo na pierwszy rzut oka, to może to wygląda jak Borderlands. Jezeli chodzi o multi, to Bungie wie co nie zagrało w Reach i podobnych błędów nie popełnią, zrezygnowali np. z blooma. W czasach BF i CoD, takie Destiny to światełko w tunelu jeżeli chodzi o fpsowe multi.

Odnośnik do komentarza

Czytałem. Czytałem sporo. Potem zobaczyłem gameplay na E3 i widziałem tylko klon Borderlandsów. Jak pokażą te planety, galaktyki, wszystko to czym się chwalili w artykułach to wtedy będę się jarał, a narazie to dla mnie jest mega rozczarowanie ta gra.

 

 

Jezeli chodzi o multi, to Bungie wie co nie zagrało w Reach i podobnych błędów nie popełnią, zrezygnowali np. z blooma.

 

Bloom to tylko jeden z problemów Halo Reach. Te wszystkie czary które widać w tych urywkach Destiny i to w jaki sposób o nich mówią ("hulk smash wooow osom") to dla mnie śmieszne jest.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie śledziłem tematu przez jakiś czas i mam pytanie - ta gra to samo multi czy może da się grać idąc zwyczajnie wątkiem fabularnym? Uniwersum zapowiada się świetnie, ale szkoda by było tego na sam tryb MMO.

 

Z Q&A na blogu Playstation:

 

Q; I like to play games solo often – how much can I do alone?

 

A: Ah, the proverbial Lone Wolf. You can experience Destiny’s story as a party of one, assuming you’re that much of a badass. Destiny will never require you to team up with other people in campaign missions. You will see other players along the way, but you can choose to ignore them. That said, we think you’ll find that playing with other Guardians is quick, painless, and a ton of fun. It’s always your choice though.

 

http://blog.eu.playstation.com/2013/10/02/destiny-your-questions-answered/

 

 

Nowe screeny:

 

image_destiny-23344-2656_0001.jpg

image_destiny-23344-2656_0002.jpg

image_destiny-23344-2656_0003.jpg

image_destiny-23344-2656_0004.jpg

image_destiny-23344-2656_0005.jpg

image_destiny-23344-2656_0006.jpg

image_destiny-23344-2656_0008.jpg

image_destiny-23344-2656_0009.jpg

image_destiny-23344-2656_0010.jpg

image_destiny-23344-2656_0011.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj po pograniu na expo , mialem wrzenie ze gram w Halo, wszystko mi sie kojarzylo mimo zmiany universum i otoczenia czy mocy.

 

Feeling z gry poprostu caly czas mi mowil, grasz w Halo..grasz w Halo..grasz w Halo itd.Tylko demko wielokrotnie prezentowane ale wiadomo ze samemu sie innaczej gra niz oglada w sieci.

 

Halo lubilem wiec i Destiny przyjme z otwartymi ramionami, na expo byl wielki stand z wielkim obcym 1:1 gdzie robili fotki i wysylali na strone zainteresowanego, rowniez mozna bylo sie zapisac do bety na wszystkie mozliwe platformy na ktorych gra sie ukaze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...