Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra. VoG na Hardzie pyknął. Nie było w sumie jakoś mega trudno. Jestem trochę rozgoryczony bo łupaliśmy prawie 3 godziny i dostałem Fatebringera jedynie. Każdy dziś zgarnął dobry loot tylko nie ja :P no i wbiłem 31, więc to też na plus. Dzięki wszystkim za grę, było bardzo fajnie. Trzeba unikać tego pokemona co ma końcówkę 1975 bo gość do (pipi)icy doprowadza. Zgarnął egzotyki i poszedł bo jutro sprawdzian z przyry... w sumie dobrze, że poszedł bo jeszcze mutacji nie było i po godzinie myślałem, że mnie (pipi) strzeli. Trofik jest, Hard zaliczony, jest dobrze. Trzeba Panowie pyknąć Crotę, najpierw normal potem hardzik :) Menkens farciarz stulecia, wszedł na Atheona bo kocik poszedł i Vexa dostał haha ;) gratki. Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego 

 

PS. Wpadł mi legendarny sparrow, więc nie muszę go kupować mimo, że spóźniłem się z DLC ;)

Jutro (dziś) Crota normal ;) dobranoc

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Druga ekipa grająca VoG Hard, utknęła wczoraj na ostatniej walce, dojście do niej nie było strasznie skomplikowane i poradziliśmy sobie w sumie szybko, bo chyba w niecałe 1,5 godziny, ale ostatnia walka przez te teleportacje sprawiła nam problemy i nie mogliśmy skutecznie tego etapu przejść, bo zawsze ktoś padł... :(

Odnośnie otrzymanych broni, to wczoraj był jakiś dobry dzień. Najpierw rano wypadł mi Plan C, potem na VoG dostałem Pulse Rifle z Arc'iem, a w skrzynce z egzotykiem wypadł tylko mi Suros :D, potem dostałem jeszcze 2 legendarne bronie :D Ciekawe czy wypadnie mi jeszcze coś na samym końcu, ale dzień się skończył, więc nadmiar dobra od Bungie pewnie też...

 

Zeratul, a tego Crux'a dostaliście tak po prostu, czy musieliście mieć tę broń ze sobą lub wybraną do strzelania?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ale że czym się podniecasz ? że masz to (pipi) ? czy że przeszedłeś Harda bo jeśli to drugie to gratuluję. Ale jeśli jarasz się tym syfem to...cóż chyba brak ci innych zabawek.

Inna sprawa, człowiek czeka na reset cały tydzień robi Crotę na Normal i co mu wypada ? (pipi)ane shardy. 

Odnośnik do komentarza

Dobra. VoG na Hardzie pyknął. Nie było w sumie jakoś mega trudno. Jestem trochę rozgoryczony bo łupaliśmy prawie 3 godziny i dostałem Fatebringera jedynie. Każdy dziś zgarnął dobry loot tylko nie ja :P no i wbiłem 31, więc to też na plus. Dzięki wszystkim za grę, było bardzo fajnie. Trzeba unikać tego pokemona co ma końcówkę 1975 bo gość do (pipi)icy doprowadza. Zgarnął egzotyki i poszedł bo jutro sprawdzian z przyry... w sumie dobrze, że poszedł bo jeszcze mutacji nie było i po godzinie myślałem, że mnie (pipi) strzeli. Trofik jest, Hard zaliczony, jest dobrze. Trzeba Panowie pyknąć Crotę, najpierw normal potem hardzik :) Menkens farciarz stulecia, wszedł na Atheona bo kocik poszedł i Vexa dostał haha ;) gratki. Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego 

 

PS. Wpadł mi legendarny sparrow, więc nie muszę go kupować mimo, że spóźniłem się z DLC ;)

Jutro (dziś) Crota normal ;) dobranoc

Jak Ty chłopie narzekasz na to, że dostałeś Fatebringera to gratuluję. Dostałeś najlepszą broń w grze, jak to mówią wygrałeś grę, przegrałeś życie.

Nie ma lepszej broni na primary od tego pistoleta. Wymaksuj go a zobaczysz co to cudo robi. 

U mnie w ekipie powiedzą Ci to samo. Zestaw Fate, dobra snajpa czy fusion z croty i gjalahorn i jesteś ustawiony.

W zasadzie ja na vogu i crocie tylko z tym zestawem chodzę i wystarczą te 3 pukawki ( no może zmieniam tylko na atheona na vision by pukać do oracli w portalu)

A tak na marginesie, wczoraj z croty już kolejnej osobie z mojej ekipy wypadł crux of crota ale jaki ten necrohasm to syf, nie rozumiem jak takie (pipi) mogli dać na egzotyka, chyba, że specjalnie to jest tak zrobione bo w przyszłości dostanie bufa.

 

 

Ale że czym się podniecasz ? że masz to (pipi) ? czy że przeszedłeś Harda bo jeśli to drugie to gratuluję. Ale jeśli jarasz się tym syfem to...cóż chyba brak ci innych zabawek.

Inna sprawa, człowiek czeka na reset cały tydzień robi Crotę na Normal i co mu wypada ? (pipi)ane shardy. 

 

Hard jest tak samo banalny jak normal tylko lagi i błędy powodują to, że trzeba się czasem dłużej pobawić.

U nas ogólnie zazwyczaj crota pada jeszcze przed wyjściem ogrów.

Nie martw się, człowiek czeka tydzień na reset i co za harda dostaję 8 shardów i statek który do niczego nie jest mi potrzebny.

W zasadzie pozostał mi do zdobycia tylko word of crota z tego rajdu i jak na złość nie chce wypaść, ciągle tylko hełmy:)

Odnośnik do komentarza

U mnie też wczoraj Crux wypadał. Ogólnie po kolei każdy z ekipy dostawał kamień w kolejnych podejściach, oprócz jednej osoby. Trzy Scouty zgarnąłem, mimo że wszystkie bronie dawno zmaksowane OLO Niech wreszcie hełm dla Warlocka da i będę miał wszystko, co się da z tego Raidu.

 

9xu0yg6.jpg

Edytowane przez wrog
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja za to z randomami VoGa na hardzie wczoraj zagrałem i dostałem tylko Vision of Confluence. Ale ekipa była iście komediowa. Latynos i jego "you follow me, i done this 50 times" i odpowiedź na pytanie czy zbieramy przy gorgonach prawą skrzynkę "i have 700 shards, so no" rozbawiły mnie mocno xD Półtorej godziny i z głowy. Jeden cyborg solował lewy portal a do prawego potrzebował tylko jednej osoby. Inny biegał z max Vexem i na koniec w nagrodę dostał drugiego xD

Edytowane przez Kymel
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja za to z randomami VoGa na hardzie wczoraj zagrałem i dostałem tylko Vision of Confluence. Ale ekipa była iście komediowa. Latynos i jego "you follow me, i done this 50 times" i odpowiedź na pytanie czy zbieramy przy gorgonach prawą skrzynkę "i have 700 shards, so no" rozbawiły mnie mocno xD Półtorej godziny i z głowy. Jeden cyborg solował lewy portal a do prawego potrzebował tylko jednej osoby. Inny biegał z max Vexem i na koniec w nagrodę dostał drugiego xD

Vision też jest spoko, fajna giwera i daje radę również na rajdzie croty.

Ja to miałem taką serię, że zagrałem pięć Vogów pod rząd i pięć vexów:)

Odnośnik do komentarza

Kurde, nie wiem jaka broń jest dobra a jaka nie. Nie gram magnumami, więc byłem średnio content, ale jak mówicie, że jest spoko to najs :)

Musisz poczytać najlepiej na forum, poczytaj fora zagraniczne, są bronie dobre na jedne aktywności na na inne już nie za bardzo.

Ale z takich najlepszych, to oczywiście Fatebringer (kozak moc a do tego jest tylko legendarny przez co nie zajmuje Ci miejsca na egzotyk).

Ja używam praktycznie tylko Fatebringera, Gjalahorna, snajpy LDR bo lepszej nie mam (choć ta również jest dobra) i bardzo dobry jest fusion z rajdu croty (dropi na normalu).

Jest kilka pukawek wartych uwagi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, domyśliliśmy się :). A nam i tak udało nam się w piątkę przejść most i dojść do przed ostatniej walki... :) Dzisiaj możemy przejść most jeszcze raz z Twojego save'a, żebyś dostał rzeczy po zakończeniu etapu oraz ze skrzynki, do której trzeba bardzo szybko dobiec...

 

Mi wczoraj z Croty wpadła klata na 36 poziom... :) Tylko się przeraziłem, że potrzeba tam aż 7x3 shardów do wymaksowania... toć to będzie dużo grania w Crotę, żeby uzbierać 21 shardów i jeszcze potem tyle samo na pozostałe 2 części uzbrojenia, czyli sumarycznie 63 sztuki... :(

 

To teraz pytanie, czy z Croty wypadają rzeczy za każdym razem, czy trzeba czekać tydzień do resetu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...