Skocz do zawartości

Wolfenstein: The New Order


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ja brałem za 16 kiedys ::kaz:

I czeka w kolejce, bo wpierw wszedł Wolf 2. Dwojka fajna fabularnie, ale wkurzaly dwie sprawy:

- celowanie jest jakies "chybotliwe", szczegolnie zza osłony. Celownik wariuje gdy próbuję wymierzyc z daleka 

- stealth, uuh. Polowanie po cichu na commanderow gdzie jeden błąd = alarm, jest imho kiepskim motywem w shooterze gdzie powinna byc głównie jatka.

Czy New Order po dwójce bedzie gorszym doznaniem?

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
20 minut temu, _Red_ napisał:

Ja brałem za 16 kiedys ::kaz:

I czeka w kolejce, bo wpierw wszedł Wolf 2. Dwojka fajna fabularnie, ale wkurzaly dwie sprawy:

- celowanie jest jakies "chybotliwe", szczegolnie zza osłony. Celownik wariuje gdy próbuję wymierzyc z daleka 

- stealth, uuh. Polowanie po cichu na commanderow gdzie jeden błąd = alarm, jest imho kiepskim motywem w shooterze gdzie powinna byc głównie jatka.

Czy New Order po dwójce bedzie gorszym doznaniem?

Grasz w bezpośredniego sequela do gry najpierw chociaż masz jedynke kupioną :notbad: a mi mówią, żem poje.ban bo mięsa nie jem. 

 

Co do skradania się to nikt Ci nie karze się skradać i możesz napier.dalać jak wlezie, kwestia podejścia. 

Odnośnik do komentarza

Wypadlem z obiegu w giergach.

 

Z tym stealth to problem gdy kommander nas zauważy. Wtedy z kazdej strony lawina wrogow, a zycie w tej grze szybko schodzi. Zbyt szybko. Zatem stealth czasem jest wymuszona słuszną opcją. 

 

Nadal mam ciarki jak myślę o walce w courtroom.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
25 minut temu, _Red_ napisał:

Nadal mam ciarki jak myślę o walce w courtroom.

Na hardzie grasz? Dwa szutguny w rękę i lecisz jak przecinak. Może na wyższych poziomach to większe wyzwanie ale jak grałem na normalu to spacerek w parku. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Spróbowałem przez chapter selecta w końcu, i ten Uber faktycznie dosyć lajtowy, szczególnie z perkami, w sumie nie odczuwam drastycznych różnic w stosunku do pierwszego zaliczenia (szybciej spada HP, no ale checkpointy są na tyle sensownie porozstawiane, że śmierć jakoś strasznie nie boli). Troszkę więcej taktycznego czajenia się za zasłonami i przemieszczania się między nimi i w sumie tyle. No i niespodziewanym hitem otwartych wymian ognia okazał się zwykły pistolet z tłumikiem  : headshoty robią robotę aż miło. Może się jeszcze zdziwię (jestem gdzieś w połowie), ale nie mam nic przeciwko, żeby już tak zostało.

Swoją drogą samo to, że z biegu gram drugi raz  i sprawia to nadal frajdę świadczy o poziomie tej gry. Zresztą twórcy pomyśleli nawet o takiej rzeczy, jak zmiany w gameplay'u (drobniutkie, ale jednak)  przy dokonaniu innego wyboru fabularnego na początku gry. 

 

Co do skradania, to w TNO jest go sporo, i faktycznie gra karze za bycie wykrytym (trochę za szybko jak na mój gust uruchamiany jest alarm), no ale lubię stealth, więc dla mnie jest git. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Taa, całkiem lajtowa i nie wymagająca jakichś chorych akcji (typu "ustrzel 1000 wrogów w lewą rękę"), choć perki z granatami trochę mnie irytowały. No ale gierka jest świetna i z przyjemnością wymaksowałem, nawet znajdźki satysfakcjonujące. 

 

W TOB gramy Blazko, prequel TNO, nie grałem, ale z tego co czytałem to jakieś 5h. Ja sobie ten dodatek raczej podaruję, bo klimaty II WŚ mimo wszystko w Wolfie nie siadają mi tak, jak 60s. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 lata później...
Godzinę temu, XM. napisał:

Kurde @Ludwesprzyjdzie i mnie skarci że znowu chwalę, ale zacząłem od nowa po 3 latach od ostatniego przejscia i dla mnie to nadal top 3 fpsow ever. Świetne te misje, gunplay, Kurde no uwielbiam.

 

Dopiero co zacząłem Niera Automatę, ale ten Wolfenstein chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu, a teraz jeszcze mnie wywołałeś.

 

Ściągam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.