Skocz do zawartości

Dyskusja o Legend of Zelda


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie, a robienie działu dla tej serii ma sens bo następne części są pewne niczym śmierć i podatki. I idealnie wpasuje się na zapowiedź nowej części na E3. Nie mogę się tego doczekać :D Jaki dadzą artstyle?! Mam nadzieję, że nie będzie za mroczny (jak TP), ani przesadnie cukierkowy (SS). Coś pomiędzy. Żeby posiadało creepy lokacje, jak i wioski gdzie aż chcesz zamieszkać. Ten z tech demo był idealny.

Odnośnik do komentarza

Słusznie, Majora's Mask to możliwe iż najlepsza część serii. Klimat i pewne "scenki" są nie do podrobienia. Dostaję ciarki myśląc o tej grze, ale grałem na emu i dosyć krótko. Idealnie wtedy ujęli "smutek" i taką specyficzną melancholię, nie wiem jak to ująć. W każdym razie o wiele lepiej niż w takim TP.

Odnośnik do komentarza

Znasz kanal Game Theorists na YT? tam sie pojawila ciekawa teoria wlasnie na temat Majora's Mask ;) polecam 

 

Pewnie spoilery są ;p

 

Super Smash Bros. ; ]

 

 

A to nie gdzieś na koniec wakacji? Gulp, no to nagle trochę straciłem nadzieję na tegoroczną Zeldę.

Odnośnik do komentarza

Nie ma az takich spoilerow, obejrzyj ;) w ogole warto ogladac jego filmy :D

 

Obejrzałem "Game Theory: Is Link Dead in Majora's Mask?"

 

Glare1.gif

 

wow, jeśli ta teoria jest prawdziwa, to nintendo naprawdę jest geniuszem subtelności. I w dodatku utwierdza moją teorię, co do tej najlepszości w serii.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pikne. Też powolutku zbieram każdą Zeldę. Nie wiem za jaką się teraz zabrać? Mam chętkę na:

 

A Link to the Past - niemniej gra jest bardzo droga (obecnie nawet nie ma jej na allegro w języku ang.)

Minish Cap - sam nie wiem, chciałbym mieć w pudełku, ale nie ani widu, ani słychu, a jak widu, to drogu :P

Skyward Sword - najmniej chętna opcja, po TP chyba muszę odpocząć od 3D, ale art style i klimacik trochę ciągnie

 

Sam nie wiem co wybrać.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ładne mają ludzie kolekcje, cholerni bogacze z zachodu :) Często sobie oglądam takie fotki żeby porównać z ofertami na aukcjach (czy oryginał). Największe wrażenie zrobiła na mnie kolekcjonerka Majory o której nie miałem pojęcia. Cena na eBay taka że dobry samochód można kupić. Ja na razie skończyłem kolekcję Zeldy, mam wszystkie części na platformy które posiadam. Pierwsze trzy części na GBA. Złote carty muszą poczekać. A uwielbiany przez wszystkich A Link To The Past jest tak cholernie drogi, że coś okropnego. Na szczęście na GBA gra się wybornie zarówno w stare jak i nowsze odsłony.

 

Dzisiaj mi przyszedł ostatni element kolekcji, co prawda mam już wersję amerykańską, ale to pudełko jest przepiękne. Nie mogłem się powstrzymać (46 ojro). A teraz zmykam bo komornik mnie goni :)

 

hMxvpGl.jpg

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Carta opylę, może ping kupi :) Dla mnie posiadanie kilku egzemplarzy tej samej gry ma sens jeśli są z różnych regionów i mają różne okładki. Nie rozumiem natomiast kolekcjonerów którzy mają tą samą grę x10 w folii. Albo typek z GBForever który masowo wykupuje pierwszego GameBoya.

Odnośnik do komentarza
Na szczęście na GBA gra się wybornie zarówno w stare jak i nowsze odsłony.

 

 

LTTP na Gejboju ponoć jest zraniony przez dźwięk ^^

 

Albo typek z GBForever który masowo wykupuje pierwszego GameBoya.

 

 

Może szuka różnych kolorów, to jeszcze zrozumiem :)

Odnośnik do komentarza

 

Na szczęście na GBA gra się wybornie zarówno w stare jak i nowsze odsłony.

 

 

LTTP na Gejboju ponoć jest zraniony przez dźwięk ^^

 

Albo typek z GBForever który masowo wykupuje pierwszego GameBoya.

 

 

Może szuka różnych kolorów, to jeszcze zrozumiem :)

 

 

No to jeszcze idzie zrozumiec, sam bym chcial miec Czerwonego, Niebieskiego i Zoltego classica :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...