Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zacząłem od nowa, tym razem na PS4. Od razu polecam wylaczyc boost mode w konsoli bo inaczej gra skacze miedzy 24-60 klatek i nie da się grac.

Poza tym - uwielbiam te gre. Podoba mi się chyba jeszcze bardziej niż jak swego czasu przechodziłem na bąku. Swietny parkour, fajna fabuła, zgniłki w roznych miksach, do tego wykokszone bronie, noc to mega sraka i survival. Już się nie mogę doczekać dodatku i auta. Mam nadzieje, ze dwójka tez będzie taka swietna.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Przechodzę grę drugi raz, tym razem na PS4. I niestety dodatek jest mało grywalny przez klatkaż - na bąku nie przypominam się żeby aż tak to dławilo podczas jazdy łazikiem, dramat. A tak to wiadomo goty zombie game - tylko DR1 lepsze. Ale fhoi się cieszę, że w DL2 już jest zapowiedziane 60 klatek dla pro i koXa.

Odnośnik do komentarza

Też odświeżyłem ten tytuł bo pomagałem znajomemu wbić platynę i jezuuu jakie to jest dobre cały czas. Brakuje mi jednego trofka do platyny tego żeby wykonać 5 zadań podczas trybu współpracy z 3 tymi samymi osobami więc jakby znalazły się 3 osoby chętne to byłbym bardzo wdzięczny bo wisi mi ta platyna chyba już ze 2 lata a z randomami koorewsko ciężko to wbić

Odnośnik do komentarza

Przygotuj sobie te zadania na krawędzi oddania. Napocznij pięć i wykonaj je prawie do końca, tak żeby trzeba było je tylko zdać zleceniodawcy. Jak już będziesz to miał, to zrób save w chmurze dla pewności i zaproś ziomków - szybkie oddanie questów i z głowy. Jak coś to mogę pomóc, tylko daj znać z wyprzedzeniem :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Ryo-San napisał:

Też odświeżyłem ten tytuł bo pomagałem znajomemu wbić platynę i jezuuu jakie to jest dobre cały czas. Brakuje mi jednego trofka do platyny tego żeby wykonać 5 zadań podczas trybu współpracy z 3 tymi samymi osobami więc jakby znalazły się 3 osoby chętne to byłbym bardzo wdzięczny bo wisi mi ta platyna chyba już ze 2 lata a z randomami koorewsko ciężko to wbić

 

44 minuty temu, Wredny napisał:

Przygotuj sobie te zadania na krawędzi oddania. Napocznij pięć i wykonaj je prawie do końca, tak żeby trzeba było je tylko zdać zleceniodawcy. Jak już będziesz to miał, to zrób save w chmurze dla pewności i zaproś ziomków - szybkie oddanie questów i z głowy. Jak coś to mogę pomóc, tylko daj znać z wyprzedzeniem :)

 

Mi się niestety nie udało tego zrobić tym patentem nawet (cały czas disconnected albo zerwanie łącza bo jeden yanusz zawsze rozłączał się) i olałem sprawę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Figuś napisał:

Mogę pomóc , zresztą dlatego mam cię w znajomych na liście @Ryo-San od dwóch lat. Mogę nawet całe misje pyknąć :lapka:

Faktycznie przypominam sobie że szukałem pomocy do kilku trofków :) Wszystkie inne brakujące wbiłem jak pomagałem kumplowi ostatnio ale tego we 2 się nie dało. W takim razie zayebiście. Dam znać jakoś w tym tygodniu (co będzie albo w następnym. Oczywiście z lekkim wyprzedzeniem). To byłyby team bo @Voytec się pisze widzę, @Wredny też. A Ty @oFi na czym grasz? Jak na PS4 to też Tobie możemy pomóc.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...