Skocz do zawartości

Dying Light


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, czarek250885 napisał:

To chyba ostatni gwizdek. Ciężko będzie mieć pełne lobby, ale powidzenia, w sumie najgorsze trofeum w tej grze. Trochę dyskryminują graczy single player wymuszonymi trofkami multi.

Dzięki ;) - ogólnie to już dawno chciałem się zabrać za ten pucharek ale nigdy nie mogę się z kimś zgrać :( - może tu się uda ^^ - obecnie gram w NG+ dla przypomnienie głównej osi przed zakupem DL2

 

27 minut temu, smoo napisał:

Ja też mam do wbicia te nieszczesne trofki online. Planuję wrócić do gry ale wciąż czekam na tego legendarnego patcha na 60fps i coś się doczekać nie mogę.

 

Anyway, podobno najszybsza metoda na wbicie trofka za questy jest taka jak na filmiku

 

 

Ciekawy pomysł :sorry:- niby oglądałem jakieś filmiki na YouTube ale tego nie widziałem :cool2: - dzięki. Pomyślę :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O kuźwa! :notbad:

Właśnie wróciłem z roboty i wyskoczyło info o pobieraniu jakiegoś patcha.

Rozmiar 2.877 GB.

Zaraz będę testował, bo co prawda podstawkę prawie drugi raz ukończyłem (ostatni boss został), ale wciąż mam masę challenge'y oraz całe Following :banderas:

Oby mi tylko nie zrobiło z tego drugiego pakietu trofeów, bo się wk#rwię :shotgun:

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem każdy z trybów na chwilę no i w rozdzielczości żadnej róznicy nie zauważam.

Tryb 4K/30fps od razu w kibel, bo się nie da grać, a pozostałe dwa jak dla mnie są identyczne.

Ciekawe, co robi ten "Balanced", skoro niby również oferuje 60fps to po co komu to samo tylko w Full HD? :philosoraptor:

Pewnie częściej dropi i trzeba na DF poczekać, jeśli będą zainteresowani tematem.

 

Ale zajebiście się gra w 60fpsach - frajda z tego parkouru jest jeszcze większa :banderas:

Spróbuję jeszcze te ziarno wyłączyć, choć lubię ten bajer tutaj - dodaje fajnego klimatu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podobnie na dużych maszynach, z tym że tam celują w 60.

Pograłem chwilę w tych trzech trybach i różnicy w grafice nie widać żadnej, ale tryb 4K/30 jest niegrywalny, więc szybko przełączyłem na "Balanced" i chyba tak zostawię - w 60 raczej trafia, a nawet jeśli nie to i tak jest na tyle płynnie, że nie czuję potrzeby odpalać "Performance".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Gram sobie od kilku dni na PS5 i zaczynam się poważnie wkręcać w tę zajebistą gierkę:banderas:

Lubię generalnie klimaty postapokaliptyczne i gry o zombiakach. Miodzio jest po prostu, zwiedzam sobie to miasteczko i przypominam zombie, że powinny być martwe :shotgun:

Jak to zwykle u mnie bywa, zanim ruszę z fabułą, zaliczam poboczne zlecenia i zabezpieczam sobie miejscówki, gdzie zombiaki mnie nie dopadną;)

Kilka screenów 

18c84443c5279-screenshotUrl.thumb.jpg.912520bced4e9e1e9148d37368228fb3.jpg18c84441c4390-screenshotUrl.thumb.jpg.ce663ceb8acc07a9ac241a2ef6194693.jpg18c8443f7ef55-screenshotUrl.thumb.jpg.c5fc1f6f9152d6eef1ed69482da9dab1.jpg

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...