Skocz do zawartości

Need for Speed Rivals


Rekomendowane odpowiedzi

Też mamy artefakty. Ta gra tak ma :) Nieźle się przestraszyłem gdy pierwszy raz zobaczyłem różową plamę na górach w tle.

 

Gra, pomijając różne babole, jest świetna. Bardzo lubię grać jako policja. Graficznie jest super. Gram multi/singla który niestety czasem się resetuje. Na szczęście widziałem w opcjach przełącznik na offline.

Odnośnik do komentarza

Jak nie przepadam za ścigałkami, tak Rivals wciągnął mnie mocno. Żadnej bzdurnej fabuły wciskanej na siłę (ograniczona do minimum), świetny erkejdowy model jazdy i emocje - tego na pewno nie można grze odmówić. Do tego przyjemna dla oka grafika i jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to mała mapa. Często przy pojedynkach head-to-head ma się wrażenie (poprawne), że jedzie się tą samą trasą już kilkunasty raz. Ostatnim NFS-em w jakiego grałem był chyba Carbon (albo Pro Street, jeśli był po) i może dlatego tak pozytywnie, nie czuję zmęczenia materiału.

Odnośnik do komentarza

Nie mialem niestety za duzo czasu, ale gra na pierwszy rzut oka wydaje sie mega miodna.

Nawet graficznie robi wrazenie.

Jedyne co mi sie nie spodobalo, to 30 klatek/s.

 

EDIT:  Gra jest rewelacyjna. Open Word jak w Horizon, graficznie miecie, zmienne warunki pogodowe robia niesamowite wrazenie, skoki, akadowy tryb jazdy, w dodatku jest dosc trudna i wymagajaca. Juz na MED mam problemy z zaliczaniem wyscigow na zloto.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na razie nie mogę dłużej przysiedzieć i ciężko coś więcej napisać. Co chwilę wpada teściowa albo inne takie na pogawędki i za cholerę nie idzie usiąść w spokoju. Teraz jeszcze Sylwester a po nim leczenie kaca. Ogólnie człowiek cały czas zajęty.

Myślę że większość ma podobnie i coś pewnie ruszy się  w temacie dopiero w styczniu.

Odnośnik do komentarza

Kilka pytań do wersji na ps4:

1) jest dalej taki durny handicap jaknp w ostatnim Most Wanted?

2) też taki chaos i komunikaty na pół ekranu jakw MW?

3)są przechodnie ?

4) dużo jest terenów niezurbanizowanych ?

ad.1 nie stwierdzono

ad.2 nie , wiekszosc jest po bokach

ad.3 nie ma

ad.4 bardzo malo terenow zurbanizowanych, w 90% tereny przyrodnicze :)

 

a swoja drogą ze gierka bardzo dobra, mowie o wersji na ps4

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gra jest fantastyczna, ale cholernie trudna. Easy nie sprawia żadnych problemów, ale na medium to już można się solidnie napocić, żeby ukończyć jakiś wyścig na pierwszym miejscu. Grafika i efekty cząsteczkowe są kapitalne, ale jeszcze lepiej wypada model jazdy. Od czasów pierwszego i drugiego Undergrounda nie miałem takiej podjarki jakimś Need for Speedem. Świetna gra (w wersji na PS4) - zdecydowanie polecam dla fanów arcade'owych wyścigów.

Odnośnik do komentarza

Kilka pytań do wersji na ps4:

1) jest dalej taki durny handicap jaknp w ostatnim Most Wanted?

2) też taki chaos i komunikaty na pół ekranu jakw MW?

3)są przechodnie ?

4) dużo jest terenów niezurbanizowanych ?

Handicap występuje jedynie gdy mocno zabalujemy z tyłu stawki. Przeciwnicy dają się dognić i to w zasadzie tyle. Motyw, że na ostatniej prostej jakiś sk*****l z turbo mija nas różnicą 20 km/h są całkiem częste jeżeli nie wyrobimy sobie odpowiedniej przewagi.

Gierka jest bardzo przyjemna i co ciekawe po napisach jest jeszcze mnóstwo roboty.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wreszcie ktoś się wypowiedział, naprawdę nikt w to nie gra? Po premierach HP i MW dyskusja była gruba, nawet w The Run coś się ruszało. Tidek pograł 2h i sprzedał czy co? Kolega kam945 ocenia grę bardzo wysoko (a grać w serię potrafi), recenzje też chwalebne...

 

Dla mnie gra jest dobra dla prostych niedzielnych graczy, nic wymagającego, multi skopane na maxa, pełno glitchy, fart > skill.

To ich całe motto "połączenie multiplayeru/singleplayeru/cooperacji" im w ogóle nie wyszło, z czego mamy jedno wielkie (pipi).

 

Gra jest niezbalansowana, repair shopy psują rozgrywkę, jeden zestaw broni dla racera robi Cie nieśmiertelnego przeciwko gliniarzowi, brak możliwości normalnego zagrania team vs team (tak jak to było w HP), wszystko dzieje się losowo na trasie.

 

Nie tego od tej gry oczekiwałem, ma ona potencjał ale niestety nie wykorzystany. (jakby połączyli HP + dobre strony rivals, wtedy wyszła by gierka cud miód)

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Jeden, wielki znak zapytania dotyczący posta Tideka.

 

edit: A może i nie. Rozumiem, że można być zawiedzonym nowym NFS pod względem trybu multi. Powiem szczerze, że nie udało mi się jeszcze w tej grze uruchomić wyścigu z innym żywym przeciwnikiem :( 

 

Jako samotny grajek za to ponad przeciętna szpila ze świetnym modelem jazdy, ogromnym otwartym terenem, wymagającym AI, masą wyzwań i bardzo miodnym systemem mnożników jak i punktów SP.

Od czasów NFSHP z 2010 tak dobrze się nie bawiłem przy szpili od EA. Wybrałem tą grę jako tytuł startowy na PS4 i teraz widzę, że lepiej zrobić nie mogłem. 

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

hmm, na PS4 nie mam zadnych problemów z dolaczaniem do publicznej gry, prywatnych meczy nie sprawdzałem.

Tymbardziej się dziwie, bo scigajac się wystarczy, ze uprze się na mnie 2 zywych graczy, nie daj boze jeden jeszcze przez aplikacje kontroluje mape i dokładnie wie, gdzie wyslac blokady, helikopter bym miał problem z dojechaniem do Rapair Shop, a tutaj się dowiaduje, ze istnieje zestaw, który czyni mnie nieśmiertelnym :teehee:

Tymbardziej nie spotkałem się z glichami, no i nie wiem po co robic tryb team vs team, jak można sobie prywatny mecz zalozyc i podzielić wedle uznania...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...