Skocz do zawartości

EA Sports UFC


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • 9 miesięcy później...
  • Odpowiedzi 25
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, ze nie zrobia z tego powaznej bijatyki, tylko taki samograj jak zwykle.

Juz pomijam fakt, ze wyglada to zupelnie inaczej niz ten "gameplay" z e3 xd

Odnośnik do komentarza

 

Szkoda, ze nie zrobia z tego powaznej bijatyki, tylko taki samograj jak zwykle.

Juz pomijam fakt, ze wyglada to zupelnie inaczej niz ten "gameplay" z e3 xd

 

Te wszystkie sportowe bitki nigdy nie miały na celu być jakąś skomplikowaną bijatyką.Tak jak Fight night'y i poprzednie UFC to będzie pewnie dobra gra do piwka z kumplami,którzy kręcą nosem na widok hadoukena i są manualnymi kalekami nie potrafiącymi wykręcić 1/4 okręgu+p.

Ciekawe czy sterowanie będzie podobne do tego z UFC od THQ,bo jak tak to nawet totalne ogórki będą musiały się pouczyć w przeciwieństwie do fight night'a gdzie można było na pałe merdać analogiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

 

Demo będzie  dostępne 3 czerwca ( wtorek 

Na PS4 bedzie mozna pobrac ?

 

tak

 

Demo jest juz w sklepie GB

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-gb/games/ea-sports-ufc-demo/cid=EP0006-CUSA00310_00-UFCPS4DEMO2014EU

W sklepie Pl tez jest:

https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-pl/games/ea-sports-ufc-demo/cid=EP0006-CUSA00310_00-UFCPS4DEMO2014EU

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

A ja wlasnie uwazam, ze czuc nextgena. Grafa zaje.bista. Od razu po demie odpalilem na YT UFC Undisputed 3 i EA MMA - przepasc jakosciowa.

 

No ale, pogralem troche i szykuje sie naprawde fajna giera. Jest dosc taktyczna, ciosy wchodza na cialo naprawde naturalnie. We dwoch graloby sie pewnie calkiem fajnie, ale mam 1 pada :(

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mi się podoba kariera zapowiada się fajnie online jak na razie bez lagów i całkiem fajnie system dywizji dzięki czemu dobiera ludzi  o podbym skillu jak najbardziej na plus minus taki ze slabo działa dobijanie jak rywal padnie to czasem przez 2 sekundy nie mozemy sie ruszyć  jak w demie 

Odnośnik do komentarza

A mi się giera podoba, gram od rana z fulla i co ciekawę nie jestem jakimś fanem UFC ale w to mi się gra przyjemnie. Dużo ruchów do opanowania, łatwo nie jest to wszystko ogarnąć, jak się zachować w określonych sytuacjach. Tryb challenge dużo pomaga, można się dużo nauczyć. Fajnie zrobiony online (sezony ala w FIFIE, turnieje) i gra nie laguje :) Zaraz odpalam tryb kariery. Grafika na dobrym poziomie, jedynie framerate czasami trochę spada co jest dziwne przy grze gdzie mamy 2 postacie na ekranie xD soundtrack jak zawsze GOTY w grach EA.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Powiedzcie mi czy ktokolwiek z was używa Game face w trybie kariery ?? Jeśli chodzi o mnie to mi nie chce wczytywać tego trybu(łączy się z internetem i wywala). Ma ktoś jakieś doświadczenia z tym już ??

 

 

 

 

Zlokalizowałem problem, aby móc importować gameface, to login do konta jak i hasło muszą być takie same jak do PSN. Podro

Edytowane przez Frredy
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

ja obadalem demko i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony opraw agraficzna - zawodnicy wyglada wg mnie kapitalnie, ciesza smaczki typu napinajace sie miesnie itp, sam gameplay jednak standardowy - od zawsze seria ufc jawi mi sie gra do kanapowego coopa z kumplami przy browarze, grac w to na powaznie czy samotnie dluzej niz 10 min bym nie przezyl

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Zaqair

 


If you're an EA Access member, you can download and play the best of EA on Xbox One in The Vault. That means unlimited time with Battlefield 4, Plants vs. Zombies Garden Warfare, Need For Speed Rivals, Madden NFL 25, FIFA 14, and Peggle 2. And soon, The Vault is going to get even bigger.

On December 18, EA SPORTS UFC enters The Vault, becoming the seventh title that members can play as much as they want. Every game mode, from the fantastic career mode to online championships, will be available for EA Access members to binge on.

EA SPORTS UFC lets you feel the fight with the most realistic take on Mixed Martial Arts ever achieved. Train your custom character to take on the world, or play as any of the legendary MMA fighters, past or present, in thrilling battles. The action, emotion, and intensity of the Octagon are brought to life like never before.

http://www.ea.com/eaaccess/news.html?utm_campaign=eaa-social-us-socom-tw-eaaccess-ufc-vault-announce-tw-text-site-lnch&utm_source=twitter&utm_medium=social&sourceid=eaa-social-us-socom-tw-eaaccess-ufc-vault-announce-tw-text-site-lnch&cid=31589&ts=1418321101952&sf34299801=1

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 10 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.