Skocz do zawartości

Murdered: Soul Suspect


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze ze olewam wszelkie recki i kupilem. Pogralem 1h i jestem zadowolony, ale ja ogolnie lubie takie gry w stylu point and click, gdzie malo akcji. Premierowej ceny bym nie dal, ale za stowke wyrwalem nowke i czuje ze dalej tez nie bede zalowal zakupu.

 

No ja też właśnie poluję ale chcę dać maks 150 zł z wysyłką za wersję na PS4 i nie mogę niestety znaleźć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No mi się w końcu udało kupić bo wersja na ps4 zeszła do poziomu ok 100 zł. Jutro rano ponoć ziomek ma mi wysłać, a więc w okolicach wtorku/środy odpalę. Nie powiem mocno ostrzę sobie na nią ząbki bo ma dla mnie fajne opinie, a te minusy to dla mnie żadne wady. Pytanie do tych co skończyli ile czasu trwa przejście gry ? No i czy są poziomy trudności?

Odnośnik do komentarza

No ja po 2 h jak na razie jestem oczarowany! Lekki powiew starej szkoły. Ani jednego strzału, słownie ani jednego pif paf! CO do śledztw to na razie nie odczułem naciskania na jana bo udaje mi się kojarzyć / znajdywać  cierpliwie poszlaki.

Fabuła wciągająca, główny bohater spoko, fajny klimat Salem.

 

Nawet graficznie jest dla mnie spoko, fakt, że nie  tykam PC do grania, nie wiem jak tam gry wyglądają, więc po 7 latach z 7 generacją, teraz pawie każda gra a PS4 dobrze dla mnie wygląda.

 

Teraz pytanie kluczowe. Nie chcę czytać postów z 1 strony. Można potem się wrócić aby odszukać pozostałe notatki itp. ?

Odnośnik do komentarza

Mam godzine-dwie za soba i raczej nie polecam. Gra jest po prostu srednio-slaba, scenariusz nie porywa, grafika prezentuje sie mocno pastgenowo, a gameplay moze nuzyc. Z tego co piszecie gra jest krotka, wiec pewnie ukoncze, ale swoich pieniedzy na ten tytul byloby mi szkoda.

Odnośnik do komentarza

No ja po 2 h jak na razie jestem oczarowany! Lekki powiew starej szkoły. Ani jednego strzału, słownie ani jednego pif paf! CO do śledztw to na razie nie odczułem naciskania na jana bo udaje mi się kojarzyć / znajdywać  cierpliwie poszlaki.

Fabuła wciągająca, główny bohater spoko, fajny klimat Salem.

 

Nawet graficznie jest dla mnie spoko, fakt, że nie  tykam PC do grania, nie wiem jak tam gry wyglądają, więc po 7 latach z 7 generacją, teraz pawie każda gra a PS4 dobrze dla mnie wygląda.

 

Teraz pytanie kluczowe. Nie chcę czytać postów z 1 strony. Można potem się wrócić aby odszukać pozostałe notatki itp. ?

  

Mam godzine-dwie za soba i raczej nie polecam. Gra jest po prostu srednio-slaba, scenariusz nie porywa, grafika prezentuje sie mocno pastgenowo, a gameplay moze nuzyc. Z tego co piszecie gra jest krotka, wiec pewnie ukoncze, ale swoich pieniedzy na ten tytul byloby mi szkoda.

A widzisz ja dalej podtzymuję, swoją opinie po 2 h (jestem teraz po 5 h). Kurde no nie wiem jak przy obecnej masie szczelanek i filmowych doświadczeń taka gra raz na jakiŚ czas może się nie podobać (spokojna, z dużą ilością czytania, klimatyczna).

Easye jeszcze powiedz, że Tobie singiel bf 4 się berdziej podobał niż Murder? ;)

Odnośnik do komentarza

No przez pierwsze 2 godziny mnie nie porwala, a jak piszecie mam 1/4 gry za soba. Okej - moze scenariusz sie rozkreci, nie zmienia to jednak faktu, ze mechanika, wykonanie, gameplay - wszytsko w tej grze jest srednio slabe, jak ktos sie zastanawia czy brac, czy zainwestowac w jakis inny szpil to polecam cos innego.
Porownania do L.A. Noire byly w ogole na wyrost...
 

Aha czyli można się cofnąć jedynie przed ostatnim chapterem. W takim razie będę wiedział, że to ostatni rozdział ? Tylko nie podawajcie mi liczby bądź jego tytułu.

Musisz znalezc wszytsko w muzeum, bo do niego nie wrocisz.
Pozniej, zanim wejdziesz do Judgement House powinienes miec:
35/39 Info About My Killer
34/38 Julia's Thoughts
5/6 Profiler's Memories
22/25 Salem's History
8/9 Witch Trials History

 

Poza tym sprawdz czy masz wszystkie świece itp. 

Jezeli czegos Ci zabraknie, to wybierajac New Game wystarczy ze zbierzesz rzeczy, ktorych nie znalazles za 1 podejsciem (problem tylko w tym, ze nie bedziesz mial ich wypisanych) ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Niezły tytuł.Broni się klimatem i dobra fabuła, ktora  choć oparta na dosyc prostym/uniwersalnym patencie z pewnoscia niejednego zaskoczy.Murdered:SS kuleje mocno z powodu detektywistycznych motywow,ktore bardzo szkoda ze nie sa rozwiazane jak w L.A. Noire,tutaj nie ma szansy czegos s(pipi)ic czy chociaz chwile sie wysilic.Ale jako łatwa,przyjemna jednorazowa przygoda sprawdza się nieźle i wg mnie zasługuje spokojnie na 7 palców na 10.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem i zdania absolutnie nie zmienilem. Fabula srednia, zakonczenie jak i poboczne zadania, ktore odkrywaja przed nami inne historie nie wywoluja absolutnie zadnych uczuc.

W zasadzie, to nawet mi sie tych historyjek sluchac nie chcialo - srednia ocen doskonale oddaje jakiego typu jest to gra.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem i zdania absolutnie nie zmienilem. Fabula srednia, zakonczenie jak i poboczne zadania, ktore odkrywaja przed nami inne historie nie wywoluja absolutnie zadnych uczuc.

W zasadzie, to nawet mi sie tych historyjek sluchac nie chcialo - srednia ocen doskonale oddaje jakiego typu jest to gra.

No ja jestem już przy końcu i też nie zmieniam zdania, gra mi się nadal bardzo podoba. Widzę easye że szybką ją przechodzisz (co na weekend ktoś Tobie pożyczył :)? ), może to też rzutuje na toje odczucia. A gram na spokojnie od kilku dni po 1-2 godzinny dziennie z żoną, która " rozwiązuje" śledztwa. Ty chyba w 2 dni łykniesz grę, która Tobe się nie podoba, dziwne...

Odnośnik do komentarza

nope, gre moglbym trzymac nawet i miesiac - fakt, szybko ja skonczylem, no ale to chyba nie dziwne, skoro po 1 wieczorze bylem juz w polowie. Twoje dawkowanie gierki wcale nie robi jej dobrej reklamy, bo zaraz sie okaze ze gra jest super, ale najlepiej wracac do niej co 2 dzien na maks godzine... Tak czy siak, od tego jest forum, by kazdy wyrazil swoja opinie - dla mnie gra zebrala zasluzenie niskie noty, nie jest warta nawet tych 100 zl i kazdemu polece rozejrzec za czyms innym. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.