Skocz do zawartości

Wii Component !


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra przetestowałem dzisiaj 3 kable po 10 zł - na każdym miałem zakłócenia takie, że już lepiej Euro wypada.

Sprawdzałem gniazdka, listwy, nawet wyłączyłem wszytskie urządzenia, zostawiając tylko TV i Wii włączone.

 

 

A może to przez to, że konsola jest sprowadzana ze stanów ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No to masz słabe kable, ja też przez chińszczyznę Wii wymieniałem, bo myślałem, że wyjście av mam zepsute ;D. Kup coś porządnego za 30-40 zł.

 

Edit: No i tak w ogóle: musiałeś zakładać nowy temat od razu?

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

no nie widzialem dzialu pomoc tutaj, a chyba nowy temat w kaciku, ktory i tak sie ma ku koncowi nikomu nie przeszkadza?

Na allegro nie widze nic porzadnego - nawet jak kabel jest za dyche to dziwne, zeby 3 tak samo snuzyly.

 

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-of-POPULAR-item-for-Wii-box-packing-component-cable-high-quality-and-material-in/425835409.html

 

 

kiedyś nawet był drogi ! ^^

A moze dlatego, ze zasilacz jest europejski ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

sprawdzilem dzisiaj jeden z tych kabli na telewizorze u kumpla i bylo to samo, wiec zaryzykuje i jezeli Preston nie zalatwi kabla od innej firmy kupie go sam.

Widac te sa slabo ekranowane.

 

tu masz jakiś od Hama klik

sam go chcę kupić to jak coś możesz przetestować i dać czy działa prawidłowo :)

@edit: jeśli na cinczach/euro obraz jest ok to jak dla mnie wina componenta

 

Kupiłem - pewnie we wtorek, środę będzie to dam znać, bo też mi się nie wydaje, by AV było zwalone, skoro przez zwykły kabel działa idealnie.
 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ech - kabel sprawdzony, male szumy wystepuja, jednak nie takie jak na pozostałych kablach.

Tych przynajmniej z dalszej odleglosci nie widać, zwłaszcza jak odepne pozostale kable HDMI, czincze od aplitunera itp. Jedynie jak sie czlowiek przyjzy to na czarnym tle czasami widac lekkie, ale podobno tak jest, to prawda ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

niby w jaki sposób ?

 

mam ten kabel od Hama - lipa jednym słowem

 

w grach smuży jak cholera a w gierkach na NGC to już masakra jakaś - zelda:ww wygląda po prostu tragicznie

to już chyba standardowy AV z zestawu daje lepszy obraz 

 

dałem nawet tryb gry na tv ale ja tam żadnej różnicy nie widzę

 

Probowales jak ja odlaczyc wszytsko od TV poza Wii ?
 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...