Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Shin Hisako - premiera najpóźniej 21 marca. Cena $4,99, czyli u nas 17 zł z tego co pamiętam (+ niedługo Killgore też będzie do kupienia w tej cenie):

 

 

 

EDYTA: Nowy, bardzo ciekawy film (z twórcami) o historii Killer Instinct:

 

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...
5 minut temu, Frost napisał:

Ok dzięki. Mam jeszcze na oku Mire i Sadire, co możecie o nich napisać?

 

Mira to bardzo "techniczna" postać, trudna do ogarnięcia. Jedna z tych w całej grze, która ma unikalną mechanikę gry - zadaje silne ciosy, ale przy każdym nieudanym uderzeniu skraca się pasek aktywnego życia i jeśli się nie "wessie" w przeciwnika i nie uzupełni życia, to przy kolejnym celnym ciosie przeciwnika traci ten potencjalny pasek życia za jednym razem. Tak więc jak się namachasz i nic nie trafisz, to przeciwnik w skrajnym przypadku może Cię załatwić jednym ciosem.

 

Sadira jest natomiast "standardowa" w tym sensie, że nie ma takiej złożonej mechaniki.

 

PS. Nie wiem czy jest sens kupować pojedynczych zawodników, bo jakoś Definitive Edition (komplet) w fizycznej wersji widywałem już chyba za 50 zł w wersji pudełkowej.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Ja na tą grę wydałem więcej niż na jakąkolwiek inna bijatyke właśnie przez model sprzedaży, ale w ogóle tego nie żałuję. Nie jestem super fanem tłuczni, z reguły kupuje je na mega promocjach by były na dysku jak wpadną kumple, ale Ki to najlepsza bijatyka w jaka grałem w życiu! 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 lata później...
  • 3 miesiące później...

Nie wiem jak z online bo olewam ale single player jest. Ta gra na Steam lata po 40 zl (teraz jest po 41 na autumn sale) i dziala dobrze na Decku. Na pewno jest co robic. Mi mocno nie siadl roster - za duzo dziwnych postaci. Olalem po jakichs 5h grania. Ty grales sporo w SF6, to moze byc ciezkie doswiadczenie ale za 41zl mozna chyba ryzykowac.

Odnośnik do komentarza

Bardziej chodziło pewnie o to, że ten roster to zbieranina randomowych postaci które zupełnie nie mają racji bytu w tym samym uniwersum xd

Mi KI nie siadło, a grałem dosyć sporo na xbox one - nie jestem fanem tego systemu zgadywania combo breakerow i postaci to takie randomy wizualnie, ze nikt mi sie nie spodobal na tyle by grac dluzej.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie nikogo to nie obchodzi ale chyba warto zakupić Killer Instinct zanim wjedzie te anniversary edition bo gdzieś mi się obiło, że przez rating znikną wtedy dodawane do gry Killer Instinct 1 i 2 Arcade.

 

Znalazłem:

 

Cytat
 
    • The following Mature-rated content included in KI Definitive Edition will NOT be included in the Anniversary Edition:
      • Definitive Edition App (featuring developer interviews, concept art, Killer Cuts soundtrack)
      • Xbox KI Classic 1 & 2
      • But DON’T WORRY! If you already own Killer Instinct Definitive Edition digitally, you will still be able to download the above content even after the Definitive Edition is retired.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.