Skocz do zawartości

Mirror's Edge Catalyst


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Czy jakis mod moze zmienic nazwe tematu na Mirror's Edge Catalyst?

 

mirrors-edge-catalyst.jpg

 

Hello everyone,

 
Two years ago we revealed that we were making a new Mirror’s Edge™. Last year, we gave you a behind the scenes look into some of the early progress we had made. And though we haven't said much else in all that time, we have been listening. Thank you for your incredible passion and your patience. I'm excited to tell you that it's paid off — by this time next week, you will have finally seen more of the game at E3.
 
Mirror’s Edge has always had a special place in the hearts of all of us at DICE. The first game had a lot of promise. It was unlike anything else in terms of the gameplay and style — it had a unique soul. But as much as we loved that game, we knew it could be more. So that’s what we have set out to do as we introduce Mirror’s Edge to a new generation.
 
The team has spent a lot of time re-evaluating every aspect of the game and making it a new experience. This is not a sequel, this is not Mirror's Edge 2. We have landed on a vision that honors the first game — pushing the boundaries of first person movement and diving deeper into the story behind our heroine Faith — but also brings a lot of great new, interesting gameplay and features to the experience for our players.
 
So on behalf on the entire team here at DICE, we can’t wait to show you what we have been pouring our heart and soul into. We can’t wait to introduce you to Mirror’s Edge™ Catalyst.
 
Sara Jansson
Senior Producer, Mirror’s Edge Catalyst
Odnośnik do komentarza

Zrobione.

 

 

This is not a sequel, this is not Mirror's Edge 2. We have landed on a vision that honors the first game — pushing the boundaries of first person movement and diving deeper into the story behind our heroine Faith — but also brings a lot of great new, interesting gameplay and features to the experience for our players.

 

Ehe, moje tlumaczenie: "no poruszanie sie w grze jako motyw przewodni spoczko, ale za malo szczelania wiec trzeba go bylo troche dodac stad catalyst a nie pelnoprawny sequel"

Odnośnik do komentarza

Fajna okładka, podoba mi się.

 

Coś czuję, że po demie na konfie E3 rzucę się na platynowanie jedynki z mojej kolekcji, na którą zerkam właśnie jednym okiem.

 

Ciekawi mnie czy chcą przedstawić zupełnie nową historię z po prostu tymi postaciami, które znamy, czy nawiązać do tego co się działo w ME na pas-genach.

 

To jedyna gra EA na którą się tak jaram i mam nadzieję, że naprawdę zależy im na przywróceniu Mirror's Edge.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej zasadzie bedzie dzialac ten open world?

Nie mowcie ze to bedzie sandbox bo yebne na plery. Dla mnie do tej gry pasuje tylko czysta liniowka jak w oryginale.

Open world nie musi oznaczać kupy. Z takim rozwiązaniem na pewno będzie czego szukać (jakieś ukryte itemy itp.), a przy takim gameplayu będzie można się zdrowo nakombinować aby dotrzeć w niektóre miejsca. Same misje fabularne chciałbym mieć takie jak w jedynce, żeby nie było za dużo rozkminy tylko czysty flow po optymalnym szlaku. 

 

@Kre3k

Gra jest grywalna na E3. Na ppe znajdziesz jakiegoś newsa z tym związanego.

Odnośnik do komentarza

Na jakiej zasadzie bedzie dzialac ten open world?

Nie mowcie ze to bedzie sandbox bo yebne na plery. Dla mnie do tej gry pasuje tylko czysta liniowka jak w oryginale.

Przecież open world >>>>>>>>>> liniowe levele. Nie wiem w czym liniowa struktura jest niby lepsza od otwartej w tego typu grze...

Wreszcie koniec z zacinkami i "gdzie mam teraz iść?" Jak miasto będzie dobrze zaprojektowane to będzie goty improwizowanie, bo gdzie byś nie pobiegł, to nie trafisz na ściane nie do pokonania, jak to w jedynce często miało miejsce.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Trochę źle mnie rozumiałeś, po prostu nie chcę totalnego open worlda, tylko grę podzieloną na misje jak w jedynce, ale z możliwością dowolnego przechodzenia. Nie chcę aby gra zrobiła się sandboxem, w którym musimy biec przez pół miasta aby rozpocząć misję. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jestem w trakcie przechodzenia czesci pierwszej swietna gra, czekam na dwojeczke tylko obawiam sie ze bedzie slabo bo ostatnio Dice robi kiepskie zbugowane gry ;/ 

 

na jakim silniku jest ta gra ? bo jak frosbite to spokojnie bedzie mozna kupic gre po pol roku ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.