Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie Dywizja. Jeden po otwarciu 50 skrzynek dostanie praktycznie wszystko z tajnych zestawów a drugi po otwarciu takiej samej liczby zasobikow globalnych co najwyżej Maskę Ferro :D Rozumiem że otwierasz skrzynie za 1500 GP? W tych za 900 jest większa szansa na egzotyki natomiast mniejsza na tajne.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

U mnie leci całkiem spoko. Wczoraj w końcu wypadł plecak Nomada, więc już cały zestaw jest. Z godzinę poświęciłem wczoraj na rollowanie i ustawianie statstów, żeby to jakoś wyglądało i... sorry Ryo, ale nie skorzystam z tych ustawień raczej. Nie chce mi się bawić aż tak, skompletowanie Nomada jest dla mnie sukcesem samym w sobie, zresztą na DZ i tak nie miałbym szans, bo da mnie ten tytuł jest wybitnie do PvE, nie ogarniam i nigdy nie będę ogarniał starć z żywym, sprytnym przeciwnikiem.
Dziś jeszcze sobie chwilę pofarmię Lexington, dobiję do 9K kredytów, kupię 6 ostatnich skrzynek - pewnie wlecą jakieś zapasowe części i tyle. Skupię się na Last Stand, później na Underground, a na koniec zostawiam najprzyjemniejsze - Survival. Wbiję trofea z dodatków, dobiję platynkę i żegnam się z The Division - przy takich pochłaniaczach czasu trzeba sobie wyznaczyć granicę i u mnie jest to 100% trofeów :)

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Wredny napisał:

Wbiję trofea z dodatków, dobiję platynkę i żegnam się z The Division - przy takich pochłaniaczach czasu trzeba sobie wyznaczyć granicę i u mnie jest to 100% trofeów :)

Ja też mam taką granicę. Dzień premiery Dywizji 2 :D Chciałbym do tego czasu wbić wszystkie akta (łącznie 5.5k). Może się uda.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie specjaliści, jeśli więcej gram solo to mam pakować staty w DPS i Health a mniej w skill power tak ?

To wszystko zależy na jakim secie grasz. Latasz na Nomadzie pakujesz wszystko w DPS, na Predatorze natomiast ładujesz wszystko w zdrowie bo inaczej będziesz papier na jeden strzał. Na Taktyku znowu walisz wszystko w elektronikę itp itd. Dywizja nie jest zero jedynkowa. To action RPG z krwi i kości gdzie każdy nawet najdrobniejszy element ma znaczenie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Ryo-San napisał:

To wszystko zależy na jakim secie grasz. Latasz na Nomadzie pakujesz wszystko w DPS, na Predatorze natomiast ładujesz wszystko w zdrowie bo inaczej będziesz papier na jeden strzał. Na Taktyku znowu walisz wszystko w elektronikę itp itd. Dywizja nie jest zero jedynkowa. To action RPG z krwi i kości gdzie każdy nawet najdrobniejszy element ma znaczenie.

 

Narazie to mam 25 level i biegam w bele czym byle staty lepsze ;p

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Cirdanos napisał:

Dzisiaj farmienie zestawu taktyka. Trzeba sie szybciej z pracy urwac :P

Pamiętaj Cirdanos że taktyka lepiej zlożyc na 5 tajnych i złotym plecaku specjalizacji który daje +200% do siły umiejętności. Taki build ma dużo większe pier.dolnięcie niż pełny tajny Taktyk.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Ryo-San napisał:

Pamiętaj Cirdanos że taktyka lepiej zlożyc na 5 tajnych i złotym plecaku specjalizacji który daje +200% do siły umiejętności. Taki build ma dużo większe pier.dolnięcie niż pełny tajny Taktyk.

 

A to to ciekawe. Tak czy inaczej musze dzisiaj wyfarmic co sie da, bo od jutra bede niedostepny :/

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Ryo-San napisał:

Pamiętaj Cirdanos że taktyka lepiej zlożyc na 5 tajnych i złotym plecaku specjalizacji który daje +200% do siły umiejętności. Taki build ma dużo większe pier.dolnięcie niż pełny tajny Taktyk.

 

Ale plecak daje daje 200% do Umiejętności tylko z  uzbrojenia (o ile pamiętam). Dla taktyka, który ma wsadzone max punktów w elektronikę daje to niewiele. Już lepiej mieć złoty plecak z +15% do Umiejętności przy pełnym zdrowiu. Ja i tak wolałbym cały tajny (brakuje mi rękawicy) i co 2 użycie plus 60%. Przy wieżyczce nabija w tej chwili 30% błyskawicznie. Oczywiście taktyk działa świetnie ale niestety tylko w PvE. W PvP skuteczność umiejętności ofensywnych taktyka jest niewielka.

Odnośnik do komentarza

Taktyk był w PvP (Bastion) moją ulubioną postacią bo połączenie działka z miną (jedna) potrafiło powalić wielu lekko naruszonych przeciwników. Ale tak było jakoś latem zeszłego roku. Potem miałem przerwę, potem był jakiśtam patch i gdy na początku roku znowu odpaliłem TD okazało się, że jak poprzednio miałem zawsze mniej albo więcej powalonych przeciwników tak teraz 1-2 albo wcale. Poczytałem no i okazało się że w pewnym momencie znerfili umiejętności ofensywne w PvP. Dramatu nie ma - po prostu przestałem grać w Bastion :) A w Dark Zone taktyk na npc nadal świetnie się sprawdza.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...