Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Sorra za post pod postem ale odświeżam.

Premiera już niedłgu, z jakiego 10 użtkowników WiiU w Polsce zamawia DK? No i czy bierzcie na premierę?

Ja myślałem o Amazonie ale chcę mieć w remierę a tego miAmazon nie zapewni, więc szukam tej alternatywy. Może ten Białystok?

JARAMSIĘ

Mam full gier do ogrania dlatego zamówiłem na zavvi za jedyne 29funciakow i poczekam sobie spokojnie tydzień ;-)
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja chyba wezmę stąd. Chcę mieć jak najszybciej a ponoć mają mieć dzień przed premierą.

 

http://allegro.pl/donkey-kong-country-tropical-freeze-wii-u-wiiu-ed-i3928945570.html#tabsAnchor


 

Sorra za post pod postem ale odświeżam.
Premiera już niedłgu, z jakiego 10 użtkowników WiiU w Polsce zamawia DK? No i czy bierzcie na premierę?
Ja myślałem o Amazonie ale chcę mieć w remierę a tego miAmazon nie zapewni, więc szukam tej alternatywy. Może ten Białystok?
JARAMSIĘ

Mam full gier do ogrania dlatego zamówiłem na zavvi za jedyne 29funciakow i poczekam sobie spokojnie tydzień ;-)

 

 

Ja chyba wezmę stąd. Chcę mieć jak najszybciej a ponoć mają mieć dzień przed premierą.

 

http://allegro.pl/donkey-kong-country-tropical-freeze-wii-u-wiiu-ed-i3928945570.html#tabsAnchor

 

 

No już jest po 33 funty na Zavi, a po ile Ci wysyłka wyszła do PL ?

Odnośnik do komentarza

Sorra za post pod postem ale dostałem info z tego Best Play z Białegostoku, co już nie raz z niego zamawialiśmy i było wsio ok i szybko.

 

Mają mieć Donkey Konga za 169 zł. Na Zavi obecnie jest za 33 funty czyli jakieś 165 tyle, że wysyłka free ale za to dłużej idzie.

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie zamówiłem z tego best play. Już się jaram, już odliczam u u u u u u uu uuu uu u u uga ugua gua .

 

Najgorsze trochę, że koniec lutego i cały marzec wyjątkowo mam strasznie zajęty w pracy, z dużą ilością noclegów po za domem. Będzie kusiło.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio na japonskim Mii Verse zauwazylem, ze ludzie wrzucaja tam screeny z gry, okazalo sie, ze premiera u nich byla juz 13 lutego, a my musimy czekac do piatku, do 21-go.

 

Ciekawe dlaczego akurat tam premiera odbyla sie wczesniej, ludzie wrzucaja sporo screenow z gry, ale nie ogladalem zbyt duzo bo chce samemu zobaczyc jak bede juz gral. Poki co czekam na swoj preorder, mam nadzieje, ze bedzie w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

No ja mam nadzieję, że kupię w UK za 30 funtów. W Grainger Games są takie promocje nawet na premiery. Przez 1 czy 2 dni obniżają cenę premiery o 10 funciaków;). Ale tylko w stacjonarnym sklepie niestety. Tak kupiłem Zeldę HD mimo iż nie miałem Wii U. No ale teraz jest premiera mojego prywatnego system sellera i nie ma już wymówki by nie kupić nowej konsoli Nintendo. Szkoda tylko, że mi ktoś sprzątnął Premiuma sprzed nosa za 180 angielskich szerlingów.

 

Co do nowego Konga to mam tylko nadzieję, że nie będzie za dużo poziomów z latającą beczką bo strasznie ich nie lubię i chyba jestem jakis ułomny ale zawsze mam straszne problemy z ich ukończeniem. Ta beczka to koszmar!

Odnośnik do komentarza

Sa juz recenzje gry:
 

Eurogamer – 7/10
Edge - 7/10
Nintendo Life – 9/10
Nintendo Insider – 9/10
NintendoWorldReport – 85/100
Polygon – 8.5/10
Joystiq – 4/5
GameInformer – 9.25/10
Destructoid – 10/10
IGN – 9/10
CVG – 8/10
DigitalSpy – 4/5
 
gamespot dal 6/10........
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Przeleciałem szybko przez recenzje. Główne zarzuty:

 

-surowe checkpointy przy walkach z bossami (xD)

-nic, czego nie widzieliśmy w 1 części

-momentami frustrujące elementy platformowe

 

Czyli zarzuty o kant du.py potłuc. Bezpieczny sequel jednej z lepszych platformówek odchodzącej generacji. Starczy.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.