Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

niestety jeszcze nie mam wii u, ale gralem u znajomego ktory ma konsole chyba juz z pol roku i wszystko bylo ok, chociaz narzekal ze jak gamepad jest wylaczony to widac ryski pod swiatlo :)

 

hmm ale teraz szybko rzucilem okiem na zagraniczne stronki i ludzie  narzekaja na rysy wiec sam juz nie wiem, ja raczej bede jechal bez zabezpieczenia 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

A jak było z graniem ze znajomymi w MK Wii? Łatwe to było. Ja online nie gram praktycznie w ogóle, a na sprzętach niny to nigdy w życiu.

Don, Jaczes zapodajcie swoje nintendo id, to jak odpalę konsolę to was dodam.

Ostatni mk jaki gralem byl z Ndsa i pamietam ze strasznie japonce mnie rozwalali, jakies skroty teleporty i minute przede mna ;(
Odnośnik do komentarza

 

A jak było z graniem ze znajomymi w MK Wii? Łatwe to było. Ja online nie gram praktycznie w ogóle, a na sprzętach niny to nigdy w życiu.

Don, Jaczes zapodajcie swoje nintendo id, to jak odpalę konsolę to was dodam.

Ostatni mk jaki gralem byl z Ndsa i pamietam ze strasznie japonce mnie rozwalali, jakies skroty teleporty i minute przede mna ;(

 

 

Źle się wyraziłem, ta łatwość, to chodzi o to jak się łączyło ze znajomymi itp. :) bo z randomami to na pewno nie będę grał, czyt. japońskimi masakratosami.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jeżeli taka faktycznie będzie cena to biorę w dzień premiery, tym bardziej, że mam punkty promocyjne na 8 zł jeszcze :P

 

Specjalnie się jeszcze dopytywałem, by się upewnić czy na pewno wie co mówi i potwierdził mi, że normalnie gra by stała po ok. 190 zł, ale nowy dystrybutor na Polskę ma tak atrakcyjne stawki, że mogą zejść do 169 zł. Będę trzymał za to kciuki, bo to oznacza, że stawki na wszystkie gry Nintendo będą niższe. Swego czasu MS też tak walczył o klienta w Polsce i ex'y na X360 kupowało się po 169 zł day one.

No tylko sony #takiedobre 259 na premierę dowala.

Odnośnik do komentarza

 

Get a Free Digital Game: People who buy Mario Kart 8 and register the game with Club Nintendo before July 31 will receive a free Nintendo eShop download code for an additional Wii U game. Players can grow their Wii U digital game collections by choosing from one of these well-received Wii U games: New Super Mario Bros. U, Pikmin 3, The Legend of Zelda: The Wind Waker HD or Wii Party U. That’s a two-for-one deal featuring some of the all-time great Wii U games. This offer also applies to people who get the game in the Mario Kart 8 bundle or digitally in the Nintendo eShop.

Online Multiplayer: Up to 12 players can race together online in four different multiplayer modes, as long as everyone has a broadband Internet connection. Like to trash-talk your friends while you’re preparing for a race? You’re in luck! Mario Kart 8 lets players chat with one another in the lobby area using the Wii U GamePad microphone or text phrases as they wait for their friends to join. Players also can create public or private tournaments for which they specify the day of the week, the time and the rules. Per tradition, players will be able to race against ghost data from friends or even the top 10 worldwide racers. They can try to beat them or just pick up a few tips and tricks from studying the best. If you beat the development team’s ghosts, you’ll get cool stamps for use in Miiverse posts.

Mario Kart TV: As previously announced, players can watch their highlight racing reels, rewind them, play them in slow motion or upload them to Miiverse. They can watch the world’s most popular highlight reels and comment on them. But players with Google accounts can also upload their reels directly to their YouTube channels.

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.