Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ale ta gra potrafi wkurzyć, szczególnie kiedy jedziesz pierwszy, bądź drugi i przejadą przez ciebie jak walec, każdy Ci coś sprzedaje, po czym lądujesz na miejscu z dwiema cyframi.

 

Ty chyba nie grałeś MK na Wii. W ósemce jest pod tym względem znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Miałem przez chwilę, ale nie grałem, tylko obadałem, na Wii to tylko SMG1 i 2, oraz powrót do MP1 i 2, no i DKRC :). Widocznie jestem jeszcze cienkim Bolkiem w tą grę :). Mimo wszystko widać, że to AAA z prawdziwego zdarzenia, bo z MK różnie bywało, nie zawsze było traktowane z taką "troską".

 

W ogóle Nintendo sobie dobrze poradziło z przejściem w FullHD, zobaczymy jak inne gry, ale już przy SMG było widać, że przy ich grach więcej nie potrzeba, na co komu 4K, niech ino robią dobre gry.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Mój pierwszy kontakt z serią Mario Kart. Nie przepadam za wyścigami, z gier gokartowych jedynie ostro grałem za młodu z kuzynami w CTR, ale to chyba głównie przez lokalną rywalizację. Grę kupiłem jako przerywnik od Zeldy i szpil na parominutowe posiadówki. Pierwsza klasa lekko mną rozczarowała. Wydawało się, że trochę to mulaste, szynowate i jakieś takie za proste. Na szczęście info o włączonych asystach i wypróbowanie kolejnych klas zmieniło wszystko. Już od 150cc to jest fajne tempo, już tutaj wychodzi brak skilla (na szczęście wspomnienia z CTR wróciły momentalnie i w miarę ogarniam). Do tego tryb Battle (też w CTR katowany), bardzo pomysłowe i dobrze zaplanowane a przede wszystkim różnorodne tory. Kustomizacja pojazdów bardzo przejrzysta i z realnym wpływem na jazdę. Oprawa typowa dla Nintendo, ale chyba nikt nie spodziewał się czegoś innego. Ma to swój urok, chociaż infantylnością może odrzucać. Mi osobiście bardzo się podoba, wszystko do siebie pasuje, wprowadza w bardzo przyjemny nastrój, zwłaszcza jak się gra z drugą osobą, bardzo pasuje do tego druga połówka. Akurat moja Żonka polubiła tą gierkę właściwie odrazu i razem sobie jeździmy. Jeszcze troszkę poćwiczymy i ruszamy na onlinowe tory ;) 

ps. handheldowy masakrator

Odnośnik do komentarza

50cc to zaorania - tej klasy predkosci w tej gierce byc nie powinno

kampania offline sztampa do bolu, lata swietlne za tym co oferowal CTR (pewnie dali by byla bo nikt w to nie gra samemu)

 

za to multi rewelka, contentu tez od groma - ilosc tras, trybow, postaci itp

Piszecie o tej zbędnej asyście, czy zamulonym 50cc, ale w ogóle nikt nie bierze pod uwagę, że to gra od 3 lat, to dla nich, nie dla Was...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

growi wyjadacze :).

 

I jeszcze pytanie, czy ten cały dobór karta dużo zmienia, czy na każdym praktycznie da się wygrywać? Bo ja raczej wolę jeździć tym co mi się w miarę podoba, w końcu cały czas mam to przed nosem.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że za online też wpadają punkty za które odblokowujemy części, tylko trzeba wygrywać... 

 

 

 

Faktycznie, jest jakis glitch - teraz po wejsciu i wyjsciu z GP odblokowuje mi sie za kazdym razem po 1 czesci (bez grania w GP), a mialo niby tylko w singlu.

 

Co moge powiedziec po godzince gry?

Ciezko mi sie gra bez optymalnych czesci :(

Drugi slot na item calkowicie zmienil te gre, stala sie o polowe mniej randomowa. Jesli dodadza manualna zmiane przedmiotu, to mk8 bedzie jeszcze bardziej pr0.

Grafika nawet na 65" calach jest ostra, niebo a ziemia w porownaniu do wii u.

 

Mam nadzieje, ze pojdziecie po rozum do glowy i zainstalujecie skype'a :|

 

C-qbGcGUQAEo6B0.jpg

 

 

C-qZ2yDUIAAvCEO.jpg

ps. grajac z kompem niczego sie nie nauczycie, oprocz zlych nawykow.

Odnośnik do komentarza

Co moge powiedziec po godzince gry?

Ciezko mi sie gra bez optymalnych czesci :(

Drugi slot na item calkowicie zmienil te gre, stala sie o polowe mniej randomowa. Jesli dodadza manualna zmiane przedmiotu, to mk8 bedzie jeszcze bardziej pr0.

Wait, what, na serio nie da się manualnie zmienić trzymanego przedmiotu? Zabija cały sens 2 dopałek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Co moge powiedziec po godzince gry?Ciezko mi sie gra bez optymalnych czesci :(Drugi slot na item calkowicie zmienil te gre, stala sie o polowe mniej randomowa. Jesli dodadza manualna zmiane przedmiotu, to mk8 bedzie jeszcze bardziej pr0.

Wait, what, na serio nie da się manualnie zmienić trzymanego przedmiotu? Zabija cały sens 2 dopałek.

No troche ironia, ze na switchu nie ma switcha :potter: ale to i tak sprawia ze gra jest duzo mniej randomowa. Np trzymasz jeden item jako tarcze, a drugi do ataku. Jak ci nie siadze ktorys, mozesz zebrac nastepny, etc. Zalezy od sytuacji na torze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...