Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Powiem szczerze, że sam nie śledziłem tematu i nie interesowałem się tym tak naprawdę bo jak usłyszałem od Ubi "całe stany" to jakoś nie chciało mi się wierzyć i olałem temat, ale po becie powiem wam że raczej mają mój pre-order :) W tych wyścigach czuje się jak w domu, od dawna czekałem na tego typu gierkę i myśle że może im to wyjść :)


Generalnie to ja już nie będe raczej grać w bete bo nie chce sobie psuć rozgrywki jakby ktoś był chętny to moge udostępnić konto - ufam ze nikt mi nie zayebie :D

Odnośnik do komentarza

Ograłem może z 4 godziny, ani chwili się nie nudziłem - wsumie nie wiadomo jak dalej bo to jednak ogromny świat będzie i nie wiadomo jaka będzie powtarzalnosć wyścigów itp, ale jak na razie mają moje pieniądze, ale najpierw musze stestowac to na konsoli :)


Oferta z kontem nadal aktualna jakby ktos chcial to smialo udostępnie, pisac PW. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Zaqair

The Crew na X360

 

Today, Ubisoft® announced that The Crew™ is coming on November 11th to Xbox 360® video game and entertainment system from Microsoft, in addition to Xbox One, PlayStation®4 computer entertainment system and Windows PC. Named “Best Racing Game” of E3 2014 by the Game Critics, The Crew is a revolutionary action-driving MMO that takes gamers on a wild ride throughout a massive open world recreation of the United States, full with exciting challenges and populated by other real players.

 
“It’s Ubisoft’s objective to continue to meet the needs of consumers who have not yet made the move to the new console generation,” said Geoffroy Sardin, senior vice president of sales and marketing, Ubisoft. “The Crew was originally built for the new generation of consoles, but we have always had a desire to make it accessible to as many people as possible. We’re excited to bring The Crew’s same core features, massive scope, mission variety, and overall driving experience to Xbox 360 players.”
 
Asobo Studio is leading development of The Crew for Xbox 360 with support from the teams at Ivory Tower, Ubisoft Reflections and Ubisoft Shanghai.
 
Ubisoft announced that after the closed beta on PC that took place in July and will resume again on August 25th, a limited number of players will be invited to parti(pipi)te in a closed beta for Xbox One and the PlayStation 4 starting in late September. Exact dates and further details on this closed beta period will be communicated at a later time.
 
For more information on The Crew, please visit The Crew game.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość ragus

Pograłem 3 godziny i bardzo podoba mi się to, co dostałem. Przyjemny model jazdy (ktoś tu pisał o modelu jazdy z Watch_Dogs - bzdura), zróżnicowane misje (wyścigi uliczne, offroad, szturowe, drag, pseudo road rage z burnouta i tak dalej i tak dalej). No jest co robić. Świat, a może raczej Stany Zjednoczone wyszły twórcom znakomicie. Ładne widoczki, miasta wyglądają tak, jak powinny wyglądać. Z zachodu mapy na wschód trzeba pokonać 100km, więc jest po czym jeździć. Mapa jest ogromna.

 

Grafika jest ok, żaden Driveclub, ale biorąc pod uwagę ogrom planszy i fakt, że w grze nie ma loadingów, to szybko przymyka się oko. Po świecie jeżdżą też inni gracze, ale zbytnio się nie przyglądałem temu, co mogę razem z nimi robić, więc się nie wypowiem.

 

Powiem tak, tuning jak w starszych NFSach, milion rzeczy do roboty jak w Paradise, widoki jak w Horizon, model jazdy w stylu Mindnight Clubów i mapa większa niż w sandboksach. Mi się podoba i raczej kupię. A że gra dostanie po du,pie, bo wychodzi obok H2 i DC to inna sprawa.

 

https://youtube.com/watch?v=EzyrzsMnuys

 

Mój gameplay z misją offroadową w stylu Burnouta. Aha, na PC na szczęście wbrew temu co mówili twórcy, można ustawić 60fps, na czym gra naturalnie zyskuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.